İçeriğe Yönlendir

Apple Store Türkiye Açıldı

Mert Yeldan

Recommended Posts

Yılmaz Ertek

5s in ifyatı 2149 tl iken 5c nin fiyatının 1849 tl olması bana mantıklı gelmedi. Açıkcası 300 tl daha fazla öder 5s alırım :)

300 çokmuş :) Amerikada 100 USD fark var. Bence de 100 USD fark verilip 5S alınmalı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Buradaki store'un diğer dağıtıcı firma fiyatlarıyla rekabet edeceğini sanmıyorum. Amaç bu değil zaten.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Herseyden önce garanti ve destek konusunda rahata kavustuk. Artik genpa, teleservis ve kvk ile ugrasmak zorunda hatta magdur olmak durumunda kalmayacagiz. Varsin ucuz olmasin.

O konudaki politikası belli mi ki ? Yetkili servis te açarlar mı acaba ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

5s in ifyatı 2149 tl iken 5c nin fiyatının 1849 tl olması bana mantıklı gelmedi. Açıkcası 300 tl daha fazla öder 5s alırım :)

Bu yüzden 5c istenilen satış rakamlarını yakalayamadı. Çok saçma bir fiyat politikası güdüldü.

Yapsaydı 1500tl'nin altına, kapış kapış giderdi...

O konudaki politikası belli mi ki ? Yetkili servis te açarlar mı acaba ?

Distribütör değiller şu anda. Bu sebeple açma zorunluluğu yok.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

NErede okuduğumu unuttum, Apple yetkilisi, dist.ler ile yapılan anlaşma gereği 2015'e kadar çok akitf olmayacağız, 2015'den sonra tek dist olacağız demişti. Nerede dedi ne zaman dedi nerede okudum hatırlamıyorum :p

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Bu yüzden 5c istenilen satış rakamlarını yakalayamadı. Çok saçma bir fiyat politikası güdüldü.

Yapsaydı 1500tl'nin altına, kapış kapış giderdi...

Distribütör değiller şu anda. Bu sebeple açma zorunluluğu yok.

Tahminim, daha iyi imaj oluşturmak için yapılan bir şey. Belli bir distribütör/bayi kanal ağı varken neden uğraşsın ki. Yetkili servis açarlarsa daha olumlu bir adım olur.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel
(düzenlendi)

Aaaa Manav mı açılmış? :crazy::D

tarihinde Borga Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Arkadaşım İngiltere'den aldığı İphone 4s'i tek bir ölü pikseli için posta ile İngiltere'ye yolladı. Yenisini yolladılar :) Hizmet bu. 

Tahminim, daha iyi imaj oluşturmak için yapılan bir şey. Belli bir distribütör/bayi kanal ağı varken neden uğraşsın ki. Yetkili servis açarlarsa daha olumlu bir adım olur.

Açacaklarmış 2015'de. Tek dist. olacaklarmış. 

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

avrupadaki cihazların 99 euro +1 yıl garanti uzatma parasına maruz kaldıklarını da unutmamak lazım.

TR garanti konusunda katı olduğu için daha hoş fiyatlama yapıyor.

avrupada olduğumuz için euro ile satış var. kura bölersek 800 euroya cihazı herşeyiyle ve 12 ay taksitle store dan alabiliyoruz.

100 eurosu uzatılmış garanti dersek 700 euroya 1 yıl garantili cihaz geldi anlamına geliyor.

elit marketlerimizden BİM bile 2300 liraya peşin fiyatına kendi dist. ile satış yaptı...

tcell sanırım 2400 lira civarına satıyor..

bu store çook iyi oldu...

bu arada arkadaşıma koreden note 3 aldırmak istedim 1100 dolar fiyatı varmış....keza iphone 5s bile 810 dolarmış.

bizim belimizi büken malesef kur oynaklığı:(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Misafir
Beklenen gün nihayet geldi!

Apple'ın Türkiye mağazası açılıyor.

Teknoloji devi Apple, Türkiye mağazasının ne zaman açılacağını duyurdu. Mağaza, 5 Nisan Cumartesi saat 10.00'da Zorlu Center'da açılıyor.

Habertürk' ün ulaştığı bir yetkili Türkiye mağazasının 5 Nisan'da açılacağını belirterek ve Apple müşterilerinin mağaza ile ilgili detaylı bilgiye www.apple.com/tr/retail adresinden ulaşabileceğini ifade etti.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Fiyattan haber versinler, mağaza açılmışta ne olmuş :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Aypon ve anakart bozulması, görülmüş şey değil, Allah Allaah :)

Neyse store bir ise yaradı desene....

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

2 sene sonra yani

5s gold'u alalı yaklaşık 1 ay oldu. En fazla bir telefonu 1 sene kullanırım abi. O zamana çıkmaz ise samsung s9 mini alırım..
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Geçen gün seni Apple Store'da görmüşler :fiuw:

Montaaajj :)

Dun gece saatlerce 5s kullandım, baya detaylı kurcaladim, sonuç yine ayni, mecburen marka ovuyorum ama One ın yaninda oyuncak kalır, fanatik sahibi bile pes etmek zorunda kaldı, kısaca beni o storda ip6 gelene dek zor görürsünüz, o da incelemek için, duzgunse 1 sene sonra yine gelirim, çünkü elmadan Ford gibi makyaj yemeden model alinmaaaz, 6s gelene dek yani :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...