İçeriğe Yönlendir

Almanya'dan Enjektör Alımı Hk.

Akan Belen

Recommended Posts

Guest Hakan Tarım

En iyisi amerikandır bu konularda. 6 tane enjektörü komik bir fiyata almıştım :sandalye: Hem de delphi idi :rofl:

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin
(düzenlendi)

Yeri gelmişken sormak istiyorum: kullanmakta olduğum 2005 mondi Euro 3 imiş. Kullanılan enjektörler EJDR 501Z  . EJDR 504 Z olanlar ise Euro 4 motorlar içinmiş. Euro 3 motora Euro 4 motorun enjektörleri olan 504 kullanılabilir mi acaba? İki motor yapısı arasında ne fark var? EJDR 504 Z enjektörlerin sıfır olarak dört tanesi için 2000 TL fiyat vermişlerdi. 

tarihinde Celalettin Süğürtin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

araba daha ucuz bırtane araba alayım. Söküp gönderem. Arabayıda söker söker postaya verir gönderirim.. :) :)

benim daha deli bir planım var da :p söylenmez.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yeri gelmişken sormak istiyorum: kullanmakta olduğum 2005 mondi Euro 3 imiş. Kullanılan enjektörler EJDR 501Z  . EJDR 504 Z olanlar ise Euro 4 motorlar içinmiş. Euro 3 motora Euro 4 motorun enjektörleri olan 504 kullanılabilir mi acaba? İki motor yapısı arasında ne fark var? EJDR 504 Z enjektörlerin sıfır olarak dört tanesi için 2000 TL fiyat vermişlerdi. 

Şase numarası ile almanız gerekiyor doğru ürünü.

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

benim daha deli bir planım var da :p söylenmez.

Arabayla yurtdışına çıkıp Full donanım geri dönmek mi?

Yorum bağlantısı
Ahmet Kapdan

Ebay Almanya yerine İngilterede sıfır olduğunu söyleyen çok ürün var.Ancak fiyatlar çokta ucuz sayılmaz örnek 

http://www.ebay.co.uk/itm/FORD-MONDEO-JAGUAR-X-TYPE-2-0-TDCI-DELPHI-DIESEL-INJECTOR-EJDR00801D-801D-/290846940746?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Car+Make%3AFord%7CModel%3AMondeo&hash=item43b7d41e4a

4x(148+12) = 640 sterlin x 3200 = 2048 TL 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...