İçeriğe Yönlendir

Açık Hava Filtresi Aldım Bi Bakarmısınız

KaanDemirAKARI

Recommended Posts

KaanDemirAKARI

Merhaba arkadaştan aldığım Jvs marka filtrenin ucu Maf sensörü çıkışına küçük biraz büyük olması gerekiyor , sanırsam ucundaki adaptör gibi şeyi çıkarırsam uyacak. Bu parça çıkarmı çünkü bu parçalar ayrı satılıyor diye biliyorum 

Filtre bu : 

JSV-PERFORMANS-HAVA-FILTRESI-PASLANMAZ-C

Buda montaj ama bu aynı filtremi şüpheliyim 

JSV-ADAPTOR-60MM-77MM__92729833_0.jpg

Bunlarda benim çektiğim fotolar (biraz dikkat ederseniz 2. fotoğrafa adaptör kısmı biraz çıkmış ama çekince gelmiyor ısıtmaya çalıştım gene gelmedi 

ngoi.jpg

7saw.jpg

cot5.jpg
fht4.jpg

4kaj.jpg

d25e.jpg

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Sizin çektiğiniz fotoğraflar görünmüyor mu?

Yorum bağlantısı
KaanDemirAKARI

Hepsi çalışıyor hocam sıkıntı yok  :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi şimdi bakabilirsin.

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Abi şimdi bakabilirsin.

Şimdi tamam, linkler halindeyken gözükmüyordu, ilginç.. (Link halini cepten ama web sürümünden görebilmiştim..)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

universal birşey her nasıl takılıyorsa öyle uygun olacak da motora yazık, tozu ne kadar süzecek bu?

Yorum bağlantısı
KaanDemirAKARI

universal birşey her nasıl takılıyorsa öyle uygun olacak da motora yazık, tozu ne kadar süzecek bu?

piyasada bulunan çin malı tarz ürünlerden değil orta derece diyelim :) jsv marka http://www.jsvracing.com/Default.html

Özelliklerinde böyle diyor 

Daha fazla oksijen,hem de toz tutuş özelliğinden ödün vermeden koruma sağlar. · Autostart dergisinin yaptığı testlerden JSV Racing hava filtreleri başarı ile geçmiştir. · JSV hava filtreleri %99 toz tutma performansı ile kalitesi onaylandı. · JSV 2600 modeli hava filtresi “1600 cc” altı motor tipleri için önerilmektedir

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tanımadığım marka olunca şöyle birşey deniyorum, gagıl da almanya da aratıyorum.

Yorum bağlantısı
KaanDemirAKARI

tanımadığım marka olunca şöyle birşey deniyorum, gagıl da almanya da aratıyorum.

Keşke kaliteli bir şeyler alsaymışsınız. Bunlar ne kadar güvenilir bilmiyorum ama uydurmak istiyorsanız kesin o kısmı. :)

Keşke :) Aslında bi bakıma mecburiyetten aldım kutu filtre param parça ve yenisi 400 tl çıkma baktım fakat bulamadım

50 tl ye kapattım ama şu girişler bi uydursam  :biggrin:

Yorum bağlantısı
KaanDemirAKARI

Yanlış anlamayında bu filtreye 50 tl çok. İnşaallah beklentinizin üstünde bir performans verir kir pas tutmada.

Bana kalsa açık hava filtreside almamda idarelik aldık  :) Çünkü kutunun üstü altı kırık ve oralardan daha çok kir pas tutmaz heralde 

Yorum bağlantısı
KaanDemirAKARI

kırık olan yer tamir edilebilir,

İdarelik takıcam açık filteyi boş zamanımdada tamir etmekle ilgilenicem 

Yorum bağlantısı
KaanDemirAKARI

güle güle kullanın..

teşekkürler inşallah takabilirsek kullanıcam  :)

Yorum bağlantısı
KaanDemirAKARI

neyse sonunda büyük uğraşlarla kesip çıkardım  :good1:

6cje.jpg

Yorum bağlantısı
Sercan Tekin

kardeşim bu filtreyi takınca yakıtta etki olmaz mı ? :unsure2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...