İçeriğe Yönlendir

Galaxy S5 Bomba Gibi Geliyor

Misafir

Recommended Posts

Güney Kore'nin yıldız firması Samsung'un sıradaki telefonu hakkında yeni bilgiler gün ışığına çıktı. Gelecek yıl başı açıklanması beklenen Galaxy S5'in sistem gücü, herkesi heyecana boğdu.

Sekiz çekirdekli 64 bit işlemci ve 4 GB RAM'iyle piyasaya bomba gibi düşecek telefon, aynı zamanda düşük enerji tüketimi ve yüksek verimiyle de uzun pil ömürü sağlayacak.

Gelişmiş bir kamera da içerecek Galaxy S5, söylentilere göre telefon kilidini açmak için hem parmak izi, hem de göz retina tarayıcısı içerecek.

Kaynak: http://teknoloji.milliyet.com.tr/galaxy-s5-yaklasiyor/mobildunya/detay/1787098/default.htm

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

p1 166mmx ile başlamıştım. 2.1gb hdd'm mevcuttu. 24x cd-rom'u görenler "abi bunu yarışlara sokalım" diyorlardı. mmx zaten daha kimsede yoktu :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

celeron 500A almıştım pentiumları öpüyordu, sinebeş şifresini çözebiliyorduk 128 ram var dı ya la?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

p1 166mmx ile başlamıştım. 2.1gb hdd'm mevcuttu. 24x cd-rom'u görenler "abi bunu yarışlara sokalım" diyorlardı. mmx zaten daha kimsede yoktu :)

Bende de P150 vardı, 1,2 gb hdd. Mmx olmadığından Gran Tourismo'yu çalıştırmıyordu.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bu tip bi kasa bende vardı. Geçen pazar günü annem aradı depoyu temizliyoruz kalanları atıyoruz biz dedi. Bilgisayar falan bişeyler var dedi..Atın dedim ama içimden de birşeyler kopmadı desem yalan olur.Gidip alsaydım da saklasaydım keşke falan dedim.Sonra da kalabalıktan başka neye yarayacak diye vazgeçtim :) Ev çöp eve dönüyor sonra :p

486 sx25 di işlemci Cd-rom falan takılamıyordu..ram sanırım 4mb falandı..sene 91 de almıştık.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Samsung kadar kendi ürettiği modeli anında eskiten firma yok herhalde. 6 ayda bir yeni model çıkarıyor. Ram işlemci falan iyi de, nasılsa yenisi çıkar. Ben hala Note 1 kullanıyorum.

Kore anlayışı bu herhalde Hyundai'in bir ara neredeyse her yıl sürekli kasa yenilemesi gibi, Samsung da model üzerine model çıkarıyor. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Eren Alper

lgg2 hazırda var olan bomba

Abi arttırılabilir hafıza olmaması lg g2'yi bitirdi maalesef.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Samsung kadar kendi ürettiği modeli anında eskiten firma yok herhalde. 6 ayda bir yeni model çıkarıyor. Ram işlemci falan iyi de, nasılsa yenisi çıkar. Ben hala Note 1 kullanıyorum.

Kore anlayışı bu herhalde Hyundai'in bir ara neredeyse her yıl sürekli kasa yenilemesi gibi, Samsung da model üzerine model çıkarıyor. :)

Bilmiyor ki,  olay yazılımda...

Galaxy nexus'lar 4.4 kitkat i alamayacakmış. Millet deliriyor, niye nexus aldım diyor...

Yorum bağlantısı
Ali Eren Alper

Note 3 çıkalı daha bir kaç ay oldu ancak note 4 haberleri sızmaya başladı bile. Büyük ihtimalle kablosuz şarj özelliği ancak bir pedin üzerine koyarak değil odanın herhangi bir yerinde masanın üstündeyken bile şarj edebilecekmiş, 4 Gb ram ve 64 bit işlemcili gelecekmiş.

Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Haberde s5 için yazılan özelliklerin bazıları  sonra asparagas çıkabilir... Neticede spekülatif bir pazarlama taktiği...

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Konu başlığı mı hatalı, içindeki mesajlar mı? :D

Hangisi doğruysa ona göre yazacağım da :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Elde patlamasın da :)

Benim G2 versiyonunun 32+16 hafıza kapasitesi var ne garip :)

Abi arttırılabilir hafıza olmaması lg g2'yi bitirdi maalesef.

Yorum bağlantısı
Baran Ekici

Parmak izimizi aldığı yetmeyecekmiş gibi retina taraması da yapacak. Bunlar niyeti bozuk kişilerin eline geçer mi geçer, güvenmiyorum..

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Elde patlamasın da :)

Benim G2 versiyonunun 32+16 hafıza kapasitesi var ne garip :)

Ağaç dalı version :p

$T2eC16dHJIYFHOH0EUNYBSPI+8OWG!~~60_35.J

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Şu Samsug gümlemeden Apple 5inç ekranlı telefon çıkaraydıda geçeydim Bende, Sonra arkamdan Gitme diyeydi :D

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Misafir

Güney Kore devi Samsung’un yeni nesil üst seviye akıllı modeli Galaxy S5 için ortaya yeni dedikodular atıldı!

Akıllı teknoloji pazarında fırtınalar esmeye devam ederken, yeni nesil akıllı modeller hakkında yeni iddialar ortaya atıldı. Adroid’in son sürümü KitKat ile gelmesi beklenen akıllı telefonlar arasında popülerliği elinden bırakmayan Galaxy S5’in şimdi de kamera performansıyla ilgili yeni söylentiler var.

Geçtiğimiz yıl bahar aylarında başlattığı reklam kampanyalarının ardından yeni nesil üst seviye akıllı modeli Galaxy S4’ün tanıtımını gerçekleştiren Samsung, Galaxy S5 için hazırlıklara başladı. Dedikoduları ve ortaya atılan teknik özelliklere ait iddiaları doğrulamaya başlayan Samsung, yüksek kamera performansı ile kullanıcı karşısına çıkabilir.

Android işletim sistemini en iyi işleyen modeller arasında yer alan ve 50 milyon adedin üstünde satış rakamlarına ulaşan Galaxy S3’ün popülerliğinin ardından gelmesi beklenen Galaxy S5 için 20 Megapiksel kameranın uygun görüldüğü öne sürülüyor. Göz tarayıcı ve parmak izi okuyucu gibi özelliklere sahip olması muhtemel yeni nesil akıllı modelin Mart ayında tanıtılacağı paylaşıldı.

(Alıntıdır)

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Telefon özellikleri kullanıcıların gereksinimlerinden daha hızlı gelişiyor. 20 mp kamera, 8 çekirdek filan bana göre fuzuli, bundan sonra alacağım akıllı telefon için ilk kriterim şarj süresi ve garanti durumudur. Şöyle yoğun kullanımda dahi 3-4 gün gidecek bir batarya yüzyılın icadı olurdu, artık reaktör mü koyarlar bilemem. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Telefon özellikleri kullanıcıların gereksinimlerinden daha hızlı gelişiyor. 20 mp kamera, 8 çekirdek filan bana göre fuzuli, bundan sonra alacağım akıllı telefon için ilk kriterim şarj süresi ve garanti durumudur. Şöyle yoğun kullanımda dahi 3-4 gün gidecek bir batarya yüzyılın icadı olurdu, artık reaktör mü koyarlar bilemem. :)

Doğru. 20 mp kamerayı kim ne yapsın? Ne işe yarar? Buraya yüklerken bile max 1200x800 büyük geliyor  :D Tam boy C-Max fotoğrafı için belki ideal olabilir  :p

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arc reaktör isterük :)

Iron_Man_Arc_Reactor_by_jmtwo.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...