İçeriğe Yönlendir

Yamulmuş Sonradan Düzeltilmiş Jantlı Araç Kullanılırmı?

Semih Kut

Recommended Posts

Semih Kut

çukura sert girdim ön lastik jantım yamuldu düzelttirdim binmeye devam ediyorum bir sakıncası olurmu teşekürler

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok büyük bir yamulma yoksa, tabiiki kullanılabilir. Sıkıntı yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Yamuk yumuk olup da düzeldiyse ,düzeltmek için büyük ihtimalle yüksek ısı kullanılmıştır.bu da ömrünü yer.ama hafif eğrilikleri kastırarak düzelttilerse sorun olmaz

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Cam

Yamuk yumuk olup da düzeldiyse ,düzeltmek için büyük ihtimalle yüksek ısı kullanılmıştır.bu da ömrünü yer.ama hafif eğrilikleri kastırarak düzelttilerse sorun olmaz

aynen budur cevap bence de

Yorum bağlantısı

Jantın bütünlüğü, yapısı bozulmadı ise kullanılır. Eskiden babamın Swift ini 3 jantı birden aynı anda yamultmuştum. Düzeltip 3 sene kullandık. Sıkıntısız.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Aile dostumuzun bu işler üzerine bir dükkanı var. Türkiye'nin her yerinden jant geliyor ve bunlar genelde adam olmaz denen jantlardan. Ortadan ikiye bölün getirin jantı onlarda tamiri mümkün. 20 yıla yakındır bu işi yapıyorlar ve bir tane bile şikayet gelmemiştir şimdiye kadar. :) Yani bir sorun olmaz kullanabilirsiniz. :)

Ortadan ikiye bölünmüş jantı birleştirip müşterisine vermişse, şikayet gelememesi normal. Muhtemelen müşterisi yaşamıyordur şu anda...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

Ortadan ikiye bölünmüş jantı birleştirip müşterisine vermişse, şikayet gelememesi normal. Muhtemelen müşterisi yaşamıyordur şu anda...

Gülsek mi? Ağlasak mı? En iyisi  :D  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...