İçeriğe Yönlendir

Amerikanlarım ...

Veli Işır

Recommended Posts

Aydın Akdeniz

abi şu arkadakileride bi resimlesen :) ne hazineler yatıyor orda  :search:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Veli Işır

Amerikan klasiği olmuş ve büyük makinalı herhangibir araca binmenizi hatta imkanınız varsa kullanmanızı tavsiye ederim :) otomobil merakınız var ise kesinlikle fikirleriniz değişecektir....

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Siyah aracın toplanmamış halinin fiyatı ne kadar ? internette pek fiyat bilgisine rastlamadım.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Benimde özellikle eski model kamyonetler çok hoşuma gidiyor ama internette güzel toplanmışlarına çok para istiyorlar :(

Yorum bağlantısı
Veli Işır

Siyah aracın toplanmamış halinin fiyatı ne kadar ? internette pek fiyat bilgisine rastlamadım.

Abdurrahim Bey siyah araç Tr de 2 tane var. Birisi bende diğeri Kayseri de bir abimizde. Toplanmamış bulamazsınız :( custom coupe modeli.

zapasuve.jpg

Arkadaşlar resimdeki ahşap direksiyondan arıyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Veli Işır

Benimde özellikle eski model kamyonetler çok hoşuma gidiyor ama internette güzel toplanmışlarına çok para istiyorlar :(

Uğur Bey benim buick ile birlikte topladık bunuda. Bu araç Tr de eşsiz.Gönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen Resim
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Veli Işır

İmpala, buick ve Apache toplanırken canımız sıkıldı bunu da yaptık. Gönderilen Resim

66 impala. :)) araç yandaki mavi impalanın aynısıydı. 4 kapı direkli. Spiralleri aldık elimize ve kestik...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Veli Işır

76 Mercedes 115 topladık bu arada. Fotoları yakında paylaşıcam... 230.6

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

76 Mercedes 115 topladık bu arada. Fotoları yakında paylaşıcam... 230.6

Genel olarak araçlarınızın motor seslerini çok merak ediyorum. Eminim herkes merak ediyordur.  Van'dan teee oralarada gelemem, birkaç motor sesi alsak tadından yenmez sayfaya da abone oluruz.

Yorum bağlantısı
Veli Işır

Ortalama olarak butür eski model bir aracı toplamak kaça mal oluyor?

Uğur Bey revizyonun maliyetinin sonu yok.

Biz sıfır malzeme alımını minimum seviyede tutuk. Genelde mevcut parçaları kullandık. Amerikanların motor ve şanzumanları orjinal ama sıfırlandı. Ortalama 25000tl harcarsınız. Amerika'dan tüm parçaların sıfırını getirebilirsiniz. O zaman maliyet 60000 tl yi bulur.

115 kasa Mercedes komple sıfırlandı. Tüm parçaları Tr de bulunabiliyor. Sıfır alındı. 115 in toplam maliyeti 37000tl.

Gönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen Resim

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...
Veli Işır

3509186e9fa50811fd28c397c446e926.jpg

76 buick yeni hali. Komple kazınarak çürükler onarıldı, renk yorumlarını alayım..

7c5f33a4ef7532ee28094d9b4e70c0dd.jpgd7c4cbb57753b78b83dd914357fca97c.jpg25437f3df2c4f8762b72561f11889157.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Veli abi Bolu mengen buluşmasına geldiğiniz BMW'niz de mi mordu? . Sanırım bu rengi seviyorsunuz. :good1:

Araç kusursuz duruyor :nazar:

Şahsi yorumum, bu araç bende oslaydı fotoğraflardaki gibi bir muscle jant lastik seçerdim :good1: 

red-1970-mustang-boss-302-pictures.jpg

IMG_6670.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...