İçeriğe Yönlendir

34Cyr09 Ford Ka 1.3 Collection - 2001

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

Dayanamadık yay siparişini verdik. 2 aydır stoklara gelmesini bekledikten sonra bugün Bursa'dan kargoya verildi.

[u4emebun.jpg

tarihinde Erhan Erdebil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

KA zaten alçak bi arabaydı. Ön tamponun hemen altındaki radyatör hortumu beni hep korkuturdu. Görüntü olarak çok güzel olacaktır ama, yere değmesi... Bilemedim.

Yorum bağlantısı

Radyatör tamponla aynı hizada ve korkutuyor açıkçası ama zaten sert ve agresif bir kullanım tarzım yok o yüzden yollardaki beklemedik sürprizlere karşı az daha dikkatlı olmak yetecek sanırım.

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Dayanamadık yay siparişini verdik. 2 aydır stoklara gelmesini bekledikten sonra bugün Bursa'dan kargoya verildi.

Vİrüs kötü bir hastalık. :D

CeYaR cayır cayır olacak :)

Olacak olacak Misss olacak :)

Yorum bağlantısı

CeYaR cayır cayır olacak :)

sürtmüyorsa sorun var dediler Ozi napalım :) 

Vİrüs kötü bir hastalık. :D< :D>

Olacak olacak Misss olacak :)< :)>

İbo ne kaldı başka ? ST tampon uyar mı bana :) 

Yorum bağlantısı

Bu gün gördüm.

Ceyar plaka bomba

Birde ceylan gibi kaçışı vardı vatan caddesinde onu gördün mü ?  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Birde ceylan gibi kaçışı vardı vatan caddesinde onu gördün mü ?  :D  :D  :D

Abi sorduğuna da sormak lazım kaçışını :D :D

Yorum bağlantısı

Birde ceylan gibi kaçışı vardı vatan caddesinde onu gördün mü ? :D:D:D

An itibariyle yaylarım geldiği için daha da muhattap olmam stock arabalarla :)

Yorum bağlantısı

Abi sorduğuna da sormak lazım kaçışını :D :D

Evet ya  :biggrin:

An itibariyle yaylarım geldiği için daha da muhattap olmam stock arabalarla :)

:D  Hepsini kayıt altına alıyorum,atara bixenon yapacağım.. :D

Yorum bağlantısı

Evet ya :biggrin:

:D Hepsini kayıt altına alıyorum,atara bixenon yapacağım.. :D

sen kardeşine acımamış adamsın abi, yaparsın :)

Yorum bağlantısı

sen kardeşine acımamış adamsın abi, yaparsın :)

Kardeşimi kullanarak duygu sömürüsü yapma bana,ikinizide harcarım işte.. :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

e5ajeva2.jpg

Bi-xenonlar takıldı.

Aracı yıkayıp gece - gündüz daha fazla foto ve video ile ayrı bir konu açacağım yakın zamanda ama şimdilik burada bulunsun.

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Güle güle kullan abi çok yakışmış maşallah.. :nazar: :nazar:

Resimle olmaz gelip çatışmamız lazım :D

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

Erhab araba süper siyah ka gördüğümde aklıma benimki geliyor :)

Maaşallah :nazar:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Burak Fidan

Erhan nerede CıYıR'ın son fotoları :) nası oldu son hali merak ettim hiç foto yok yeni yaylarla ve farla ?? Yayları burda beşyoldaki x-treme tuningden almışsın galiba kaça aldın ?? Ben de arka helezon aldım orjinal arkayı yükseltmem lazım araba çok alçak oldu çünkü :)) foto isterik senin alçak farenin :D jant da değiştirmen şart artık senin o jantlar gitmez alçak arabaya

Yorum bağlantısı

Erhan nerede CıYıR'ın son fotoları :) nası oldu son hali merak ettim hiç foto yok yeni yaylarla ve farla ?? Yayları burda beşyoldaki x-treme tuningden almışsın galiba kaça aldın ?? Ben de arka helezon aldım orjinal arkayı yükseltmem lazım araba çok alçak oldu çünkü :)) foto isterik senin alçak farenin :D jant da değiştirmen şart artık senin o jantlar gitmez alçak arabaya

Merhaba Burak

Doğrudur yaylar xtreme'den. Vogtland distibütörü onlarmış Türkiye'de.

465 tl'ye aldım ama asıl sıkıntı 2 ay yayların Almanya'dan gelmesini beklemek oldu. 

Yay arabanın sürüşünü çok değiştirdi, biraz konfor kaybı var ama yol tutuşu doğal olarak arttı. Rayda giden tren gibi geziyor valla. Hiç sağ sola yatmıyor araç. 

Bu aralar işlerim çok yoğun bir akşam çıkıp farların çizgisini ve sellektörlerin parlaklığını videolamak istiyorum ama ona bile halim yok akşamları. 

senin araba neden alçaldı ki? yoksa tampon büyüdüğü için mi alçalmış gibi oldu :)

Yorum bağlantısı
Burak Fidan

senin araba neden alçaldı ki? yoksa tampon büyüdüğü için mi alçalmış gibi oldu :)

Hem öyle hem de ilk çalışmayı yaparken arkada lpg tüpü yoktu. Şimdi hem tüp var hem de sürekli fulluyorum lpg ucuz olduğu için, dolayısıyla tam da bagajda bi 50-60 kg bi yüküm var gibi oldu diyebilirim dolayısıyla arka taraf öne göre alçak oluyo. O yüzden hem yay çektirmesi hem de yeni arka yay sipariş ettim bakalım sıfır yaylar arabaya etki edecek mi. Etmezse takoz atıcam başka seçenek kalmıyo geriye. Arkaya 3 kişi bindiğinde tekerlerin üstünde gider araba. Senin fotoları yolla bi ara merak ettim:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...