İçeriğe Yönlendir

Tdci Sifir Bir Motor Fiyati Nedir?

Okan Tansel

Recommended Posts

Okan Tansel

Merhaba 2003 transit connecttim var kafama takılan olurda birgün allah göstermesin motor sorun çıkarırda yaptırmak gerekirse nekadara maal olur yada sıfır bir motoru serviste nekadara getiriyolar tabi fabrikadan sıfır motor geldinde ruhsat işlemlerini falan konuya dahil etmiyorum sadece fiyatını merak ediyorum bilgi sahibi olan arkadaşlar paylaşırsa memnun olurum

Yorum bağlantısı

Sorun çıktığında ne kadar masraf çıkaracağını bilemezsiniz, çünkü ne sorun çıkacağına bağlı. Sıfır motor mantıklı değil. Ha aracınızdan çok memnunsunuzdur, "ömür boyu satmam" dersiniz ozaman başka. Ancak aracınızdan şüpheniz varsa arıza çıkaracak diye. Hemen satıp, sorunsuz birtane alın derim..

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

1.4 tdci faturalı sıfır motor 8.500 tl 500 cıvarı işletmesi tutuyor 9000 bine mal oluyordu en sağlam masrafla toparlamak 3000 civarı tuttu işçilik hariç ben işçilik ödemedim sıkıntılı arabayı başkasına satarsanız daha büyüğünün başa geleceği düşüncesindeyim 1000 aşağı gitsin herseyiyle gitsin kımsenın ahını almaya değmez etme bulur sonuç olarak 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

1.4 tdci faturalı sıfır motor 8.500 tl 500 cıvarı işletmesi tutuyor 9000 bine mal oluyordu en sağlam masrafla toparlamak 3000 civarı tuttu işçilik hariç ben işçilik ödemedim sıkıntılı arabayı başkasına satarsanız daha büyüğünün başa geleceği düşüncesindeyim 1000 aşağı gitsin herseyiyle gitsin kımsenın ahını almaya değmez etme bulur sonuç olarak 

Hımm anladım bende aracı motor bakımına götürdüm ustalara gayri ihtiyardan sordumda düzgün bir motor yapımı 3000 TL civarı dedi ve size katılıyorum yaptırma gücün yoksa fiyatını düşüp alıcıya herşeyi anlatır satarsın yada yaptırıp satarsın dediniz gibi etme bulma dünyası Allah mufaza

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...