İçeriğe Yönlendir

Boyasız Göçük Düzeltme - Mtc Oto

Erdem Dertsiz

Recommended Posts

Erdem Dertsiz

öncesi

hafv.jpg

sonrası

1nzm.jpg

öncesi

zibe.jpg

sonrası

3h9g.jpg

öncesi

qwo7.jpg

sonrası

err9.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Benim Megane'ı da götürmem lazım buraya. Fiyat ta almıştım. Maslak'ın en iyisi diyorlar. Sen kimin arabasını ne kadara yaptırdın?

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Güzelmiş hoşuma gitti benimde marspiyelde eziklik var boyasiz düzeltilecek fakat arkadaslarim felan orası cekiclenecek normal kaporta gibi değil düzelmez o şekilde diyorlar ne yapacağım şaşırdım ve parça başı fiyatları nasıl? :D

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Eğer yönetim reklam olarak bakmazsa bilgileri aşağıda ;

MAGIC TOUCH CENTER
Atatürk Oto Sanayi Sitesi, 2.Kısım 21.Sokak No:720, Maslak / İSTANBUL
Telefon
: +90 212 328 17 17
E-Posta
: info@mtcoto.com
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Çok başaralı cidden...yeri yurdu nerdedir acaba ?

Gel Mersin'de yaptıralım ihtiyaç olursa ( Allah lazım etmesinde ) Şaka bir yana da gerçekten müthiş bir şey bende burada bir kaç defa yaptırdım akıl işi değil acayip bir uygulama  :unsure2: fiyat ta makul yani çok uçuk değil......

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

2-3 Yıl önce ben de gittim buraya eski arabam için. Memnun kalmıştım.

Referansım olumludur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Örneğinizdeki gibi bir göçüğün düzeltilme süresi ne kadar?

Süre uzun. Ama ince işçilik yapıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Efe Kahraman

masrafsız dır sanırım kaporta doğrulması yok boyası yok  :D

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

Benim Megane'ı da götürmem lazım buraya. Fiyat ta almıştım. Maslak'ın en iyisi diyorlar. Sen kimin arabasını ne kadara yaptırdın?

Üyelerimizden Mehmet Ayanoğlu 'nun aracı. 450 liraya hepsini yaptırdı ama çok ciddi çingene pazarlığı yapmış :) hemşeri indirimi varmış :p

Çok başaralı cidden...yeri yurdu nerdedir acaba ?

Güzelmiş hoşuma gitti benimde marspiyelde eziklik var boyasiz düzeltilecek fakat arkadaslarim felan orası cekiclenecek normal kaporta gibi değil düzelmez o şekilde diyorlar ne yapacağım şaşırdım ve parça başı fiyatları nasıl? :D

Nerede yaptırdınız fiyatları nasıl?

evet fiyat ve adres bekliyoruz

Eğer yönetim reklam olarak bakmazsa bilgileri aşağıda ;

MAGIC TOUCH CENTER
Atatürk Oto Sanayi Sitesi, 2.Kısım 21.Sokak No:720, Maslak / İSTANBUL
Telefon
: +90 212 328 17 17
E-Posta
: info@mtcoto.com

Cihat Bey adresi yazmış. Teşekkürler...

Örneğinizdeki gibi bir göçüğün düzeltilme süresi ne kadar?

Pazartesi sabah bıraktık. Salı günü saat 17.00 da aldık.

masrafsız dır sanırım kaporta doğrulması yok boyası yok  :D

Bu boyasız göçük düzeltme boyalıdan çok daha pahalı :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Bu boyasız göçük düzeltme boyalıdan çok daha pahalı :)

Kaskomda bulunan mini onarım sayesinde kapıdaki göçükleri auto kingde ücretsiz yaptırmıştım...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ayanoğlu

Kaskomda bulunan mini onarım sayesinde kapıdaki göçükleri auto kingde ücretsiz yaptırmıştım...

auto king bu gördüğünüz göçüklerin hepsi için boyasız düzelmez dedi ısrar ettiler,gerisini siz düşünün,düzelme işimi ? olan yoksa dürüstlükmü ?

Yorum bağlantısı

auto king bu gördüğünüz göçüklerin hepsi için boyasız düzelmez dedi ısrar ettiler,gerisini siz düşünün,düzelme işimi ? olan yoksa dürüstlükmü ?

Tavan ve direk için birşey diyemem...benim kapılarımı nokta hatasız hale dönderdiler....

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

Tavan ve direk için birşey diyemem...benim kapılarımı nokta hatasız hale dönderdiler....

bende de sağ arka kapıda 20cm lik çizik şeklinde bir göçük var ve auto king e gittim banada aynısını dediler boyasız düzelmez diye yaza inş ist e gecince ugrayacam bu adrese

Yorum bağlantısı

bende de sağ arka kapıda 20cm lik çizik şeklinde bir göçük var ve auto king e gittim banada aynısını dediler boyasız düzelmez diye yaza inş ist e gecince ugrayacam bu adrese

O kadar uzunluktaki bir hasar için birşey diyemem,bendekiler hafif hafif eziklerdi ve yandan bakınca çok belli oluyordu,hepsinden kurtuldum.Ve bunları bedelsiz yapmaları için bir standart ölçüleri var,o ölçünün dışına çıkıyorsa ona göre fiyat veriyorlar.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Antep'de olsaydı şu dolu göçüklerimi yaptırırdım.  :nea:

Buraya gel de yüzünü görelim :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Buraya gel de yüzünü görelim :)

Böyle herbiriniz gel diyorsunuz, Gelemiyorum diye üzüntü katsayım artıyor. :(  Siz gelsenize be ya. Orda hiçbirşey yok, beton yığını istanbul. Burda gıdalar var en azından, :)

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Auto king in daha bu işi boyasız yaparız dedikleri bir işe rastlamadım. Onların yapabileceği işi eli işe yatkın bir kişi rahatlıkla yapar.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Böyle herbiriniz gel diyorsunuz, Gelemiyorum diye üzüntü katsayım artıyor. :(  Siz gelsenize be ya. Orda hiçbirşey yok, beton yığını istanbul. Burda gıdalar var en azından, :)

Bura İstanbul, küçük Antep bile var burada :D

http://www.nizipliocakbasi.com/

Muhteşem afiyetle yiyorum :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...