İçeriğe Yönlendir

Vw Golf4 Pleksi Power Led Ayna Sinyali

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

Led arızasında değişim benim için çok zor değil.Neresini nasıl yaptığımı bilmem açmayıda kolaylaştırıyor.

Şu an aynalar dahada güzelleşmek için boyacıda.Araç üzerinde bilahire detaylı resim video çekilince paylaşacağım.

Aklınızdaki projeleri benimle çalışmak isterseniz elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Aklınızdaki projeleri benimle çalışmak isterseniz elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Abi aklımızda çok proje var da, ulaşım sıkıntı, arabanın yedek parçaları da şahin doğan gibi ucuz olmadığından ,alıp gönderemiyoruz, ANkara'ya yol düşürmeye çalışacağız artık..Ellerine sağlık, çok güzel olmuş ama işlem yine her zamanki gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ne zaman isterseniz başım üstüne yerim belli .Geçen yıl sonu Muğla'dan vaz geçme ile iyimi yaptım kötümü yaptım bilmiyorum :p  :D . Fakat burası oldukca iyi havdar 100 metre ieride tam bir Ankara manzaram bilem var arabanı çek seyret kıvamında.Çok mu davetkar oldum :tongue:

Bende istiyorum abi yaaa :(

Ne zaman? :biggrin:

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Abi eline sağlık uzun zamandır çalışma göremiyorduk :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Aynalardaki pleksi çıkkınlığı etrafına dolgu macunu dolduruplup güzelce yeniden boyandı ve araç üzerine monte edildi.

cYz2CST.jpg

rJ0fYbE.jpg

P0U0cSj.jpg

UYw92NI.jpg

lxWNHOE.jpg

51IM3X3.jpg

0zEmNJe.jpg

goiP8mg.jpg

PKva2ua.jpg

Sinyal videosu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Abi ver ellerinden öpeyim, ne güzel yapmışsın :wub: keşke istanbulda olsaydın, ne projeler vardı kafamda :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
(düzenlendi)

Ne zaman isterseniz başım üstüne yerim belli .Geçen yıl sonu Muğla'dan vaz geçme ile iyimi yaptım kötümü yaptım bilmiyorum :p  :D . Fakat burası oldukca iyi havdar 100 metre ieride tam bir Ankara manzaram bilem var arabanı çek seyret kıvamında.Çok mu davetkar oldum :tongue:

Ne zaman? :biggrin:

Bence iyi yapmışsın abi :)

Bu arada senin orası bayağı havadar,hele ki şu mevsimde paltosuz 5 dk durulmaz gibime geliyor :)

Çalışma her zaman ki gibi harika...

tarihinde Serdar GÜNGÖR tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Abi benim depoda senin yolcu koltuğunun kafalığı var sadece 307'den yadigar, ama gene kurcalarım depoyu  :)

Cem, bu arada senin ufaklığın gözlüğü de bizde. Bir ara yollıyayım onu sana. Arka koltuğun altından çıktı.

opy591.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Cem, bu arada senin ufaklığın gözlüğü de bizde. Bir ara yollıyayım onu sana. Arka koltuğun altından çıktı.

Abi maşallah senin yakışıklıya da çok yakışmış, benim cadı unuttu bile, kalsın sizde :)

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...