İçeriğe Yönlendir

En Iyi Karavan Yapılabilen Araçlar... Anket

Ebrar Tüfek

44 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ebrar Tüfek

Sizce en iyi hangi araçla karavan yapılır ? Bütün Nedenleriyle Birlikte... (yakıt,yol tutuş, konfor, iç hacim , yedek parça vs ..)   :) Bi önceki konuda Karsan J9 Projesini iptal etmiştik :D birde üyelerin fikirlerini alalım :) 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Okul projesi mi  maddi manevi( özellikle eğitimsel) destek almadan yapamazsınız maliyetli bir olay.

Evet Okul projesi gibi birşey.

Yorum bağlantısı

Bahtiyarın dediğine aynen katılıyorum. Ayrıca yurt dışı plakalı karavanlarda bile boxer, jumper, ducato grubu araçlardan görüyorum.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Bahtiyarın dediğine aynen katılıyorum. Ayrıca yurt dışı plakalı karavanlarda bile boxer, jumper, ducato grubu araçlardan görüyorum.

Fazla tercih edilmesinin en büyük sebebi aracın altında atık su deposu için boş bölme olması :)

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Karavan olarak olurmu bilmem ama içlerinde 2.5yıl kullandığım en kofrlusu vwT5..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Bunların üçü aynı araba zaten :biggrin: . Üç kafadar birleşmişler, ortak üretim yapıyor ya da yaptırıyorlar. Banttan çıkan arabalar bir sana, bir bana, bir ona:Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Fiat Ducato. Bunların bir de minik olanları vardı önceden: Citroen Jumpy, Peugeot Expert, Fiat Scudo. Öbür cephede Opel Movano ve Renault Master....

Netice itibariyle yedek parça bulunabilirliği göz önünde bulunursa Fiat Ducato. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

abidik ilçelerin bucağında hangisisn servisi varsa? Yani Röno ticari..... 100lt. eksik oluversin su deposu ama tatilde yolda perişan etmesin

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

transporterın içinde ayakta rahatça durulmaz muhtemelen, ducato serisi fiyat-performans olarak en ideali geliyor bana da. gezenbilirde bolca paylaşım mevcut. araç ucuz olsun dersen bmc minibüsler de kullanılabilir. bu arada 2.5 değil 2.8 motorlar daha sorunsuzmuş diye okumuştum. fikriniz bu araç olursa iyice araştırın derim.

Yorum bağlantısı
Erdem Terzioğlu
(düzenlendi)

bende birçok insan gibi İveco Daily ye oy verdim. Hem Yüksek Hem Uzun hem geniş. Karavan olunca konu birçok şey olsun isteyeceksin. İlk başta birtek şu sığsa yeter dediğin şeyler işe başlayınca yetmez olacaktır. Daily nin içini rahat rahat doldurabilirsin diye düşünüyorum. Yedek parça konusuna gelince ona bileş diyemem ama iveco da o kadar çok parçası bulunmayan bir marka olmasa gerek. Transporterden ucuz olacağı kesin.

tarihinde Erdem Terzioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Pek denenmese de bunların dışında "midibüs" kategorisindeki araçlar daha uygun olacaktır. Bir tanıdığımın Isuzu midibüs-karavanı vardı çok memnundu.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

VW T1 Samba Bus ankette neden olmasın :)

Aha onu unuttuk :)

ilk 3 araba aynı değil mi?

Evet abi Psa grubu hepsi aynı ama markaları farklıya onun için ayırdım

Bu anketlerdeki araçlarda hangilerinin 4*4 ü bulunur. Türk Telekomun araçları 4*4 oluyordu. Bunların satıldığı bir yer var mıdır internette. ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

4x4 özel ithalat ve  gereksiz olur. fiat olanı düşün derim. en ucuz yedek parça geniş servis ağı. extra uzun şase yüksek tavan al geç :p yada kamyonet olanları da var. zaten genelde motocaravanlar onun üzerine yapılıyor diye biliyorum

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

4x4 özel ithalat ve  gereksiz olur. fiat olanı düşün derim. en ucuz yedek parça geniş servis ağı. extra uzun şase yüksek tavan al geç :p yada kamyonet olanları da var. zaten genelde motocaravanlar onun üzerine yapılıyor diye biliyorum

Abi motokaravanlar minibüsten bozma oluyor. Kamyonetin üzerine koyulanlarda var ama pek sağlıklı değil ve muayene den geçmiyor :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...