İçeriğe Yönlendir

American Park Modülü Arıza Işığı Yakarmı?

Anıl YILDIZ

Recommended Posts

Anıl YILDIZ

Merhaba öncelikle daha önce aynı konu açılmışmıydı bilmiyorum ama ben göremedim buyüzden yeni konu açtım varsa şimdiden kusuruma bakmayın.2011 Fiesta titanium aldım ve american park yapmak istiyorum ayarsız düz ufak iki parça amerikan park modülü aldım acaba arıza ışığı yaktırır mı?

Yorum bağlantısı
Sinan Tatar

bende de 2011 Fiesta titanıum var 3 hafta önce taktırdım arıza ışıgı falan yanmadı şu anda kullanıyorum  :yes:  :)

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Arkadaşin aracına taktirmiştik herhangi bir ariza ışığı yakmamişti..

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı
(düzenlendi)

bende  profilimdeki araca taktırdım yaklaşık 8 aydır kullanıyorum herhangi bir arıza ışığı yanma söz konusu değil çokta şık görüntüsü var.Tavsiye ederim .

tarihinde Hasan Varnalı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Cemiloğlu

Merhabalar sinan bey sizden amerikan park mödülüyla ilgili bir link vs falan isderim benda almayi dusunuyorum fakat siz taktırdınız memnunsanız aldıgınız yerle ilgili yardımcı olursanız sevinirim 

ve sizce aynalardaki sinyalleride baglasak nasıl olur parkları acılınca hepsi yansa hoş olur mu ? 

yoksa öyle bişey mümkün deil mi sadece farlardaki sinyallerimi yakar amerikan park modülü. 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Samet Yaprakdal
(düzenlendi)

08DG0AH.jpg?1MERHABA ANIL BENİZ ARACIMDA 2011 FİESTA AMERİKAN PARK SİNYAL MODÜLÜNDE ARIZA LAMBASI YAKMIYOnIK20Pe.jpg?2R

tarihinde Samet Yaprakdal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...