İçeriğe Yönlendir

Normal Fardan Mercekli Fara Geçiş

Gökhan Tongay

Recommended Posts

Gökhan Tongay
(düzenlendi)

Merhaba forumda baktım da sanırım sadece 1 2 kişi ilgilenmiş. 01 fiestanın farlarını mercekli yapmak istiyorum hem görünüş olarak hem de xenon farlarımın verimini arttırmak için biraz araştırma yaptım bulabildiğim tek uyumlu far 

81577562_tn50_0.jpg?_=1372669051

ama bu farların da yükseklik ayarının olmaması ve uzunlar da verimli olmaması cok canımı sıkıyor.

bu fara ne gibi ayarlamalar yapılabilir ?

bir de bu açıklama 

Uyarı: ürünlerin montajı profesyonel kişiler veya konusunda uzman bir ekip tarafından yapılması tavsiye edilir. Kullanıcı/montaj hatalarında ve Xenon aydınlatma kiti takılması halinde ürünler KESİNLİKLE GARANTİ DIŞIDIR. Oto yıkama esnasında farların ve çevresinin tazyikli su ile temasından kaçınınız. Buna rağmen farlarda kısmi buğu oluşursa farların arkasındaki hava tahliye kanalları sayesinde buğu kendiliğinden geçecektir.

tarihinde Gökhan Tongay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Sanırım bunlar Junyan marka Çin malı olması lazım, bence hiç bulaşmayın dediğiniz gibi hem ayarları yok hem de verim alamayacaksınız özellikle yağmurlu zamanlarda. Boşuna para vermeyin.....

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

mercekli nasıl yaparım peki ? bizim arabalara çok aksesuar yok :(

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Bunlara hiç bulaşmayın orjinal farlarınıza bi-xenon uygulaması yaptırın bence ;)

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Kardeşim ona buna boşuna para verme.Oktay Abi'yi bul (Toker).O sana en iyi işçilikle en kaliteli parçaları en uygun fiyata uygulama konusunda yardımcı olacaktır.Kendisi sitenin far uzmanıdır.Böylece hem paran yabancıya gitmez ,hem yılların emeği Oktay Abi'mizle herhangi bir problem anında direk iletişime geçebilirsin(sürekli sitede zaten kendisi) hem de işlem sonrası bana hayır dualarını eksik etmezsin ;)  Reklam mı yapıyorum? Evet reklam yapıyorum  :D  (kendisi bu işlerin ustasıdır,uygulamaları sitede gani. Junyanmış, Sonarmış sonra ne olacağı meçhul markalardan ziyade Osram,Philips gibi kaliteli ürünleri uygular.Kendi içine sinmeyen şeyleri başkasının aracına uygulamayacak kadar da adam gibi adamdır) Daha ne diyim bildiğin makale yazmışım :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

http://www.youtube.com/watch?v=nZCV6niOsMQ

acıkcası boyle bır goruntu beklıyorum adamla sımdı konusuyorum kargo fiyat dahil 104 dolar tutuyor 

104 Dolar sadece Bi-xenon'lar tutuyor sanırım. Montajı kime yaptırmayı düşünüyorsun ? Alper'in dediği gibi Oktay abi ile iletişim kur bencede. Ayrıca Hondada mükemmel duruyor. :blush:

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Ürünleri alsanda Antalya ' da montajı düzgün yaptırabileceğin bir yer bulamazsın tecrübe ile sabit ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...