İçeriğe Yönlendir

Focus 3 Jant Alımı

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Eşimin focus 3 hb trendine orijinal replika olmayan titantum 16 jant bulduk fiyat olarak 650 tl anlaştık sizce fiyatı nasıl resimleri aşağıdaGönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Jantlar temiz görünüyor, bence fiyatta iyi, her zaman orjinal replikadan iyidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

jantlar sıfır mı? sıfırsa fiyat iyi ama 2. el ise yüksek gibi ki gördüğüm kadarıyla kullanılmış.ben titanium replicalarına bakmıştım 15" , takım fiyatı 600 tl'ydi sıfır.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Jantlar 10000 km kullanılmış orijinal 16 jant replika sıfır alana kadar orijinal ikinci el bile olsa orijinal alma taraftarıyım sizce

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Jantlar 10000 km kullanılmış orijinal 16 jant replika sıfır alana kadar orijinal ikinci el bile olsa orijinal alma taraftarıyım sizce

Kesinlikle +1

Yorum bağlantısı

Jantlar replika değil orjinal ki. Bence fiyat gayet iyi. Replika jantları tavsiye etmiyorum.

yanlış okumuşum replika değil yazıyormuş

ben 2. el replika sandım o yüzden bu şekilde fiyat karşılaştırması için yazdım.ben de taraftarı değilim replikanın tabiki.orjinal olması çok çok daha iyi.replikalarda kırılan paramparça olan çok gördüm.orjinal jant ve fiyatı güzel.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

bedava karstaki halamın oglu 16 teneke jant arıyor takımına 350 lira çekiyorlar bu arada elinde olan varsa 200 liraya alabilirim

onur bey 250 lastikciye verecem saç jantları daha 1000 km jantlar isterseniz o ticaret yapacana kadar sizin işinize yararsa size satabilirim
Yorum bağlantısı
Safak Acar
(düzenlendi)

Fiyatı normal bence.. 

tarihinde Safak Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...