İçeriğe Yönlendir

Android Tvbox Tavsiyesi

Bülent Serdar

Recommended Posts

Bülent Serdar

Merhaba,

Samsung LCD televizyonumu akıllı hale getirmek istiyorum. Yaptığım aramalar sonucunda linkteki ürünlere ulaştım. Laptop vb. takmak istemiyorum. Kompakt bir ürün olmasını istiyorum. 

Klavyeli model

Air mouse model

Daha önceden bu tarz bir ürün kullanan var mı? Fiyat olarak makul ürün tavsiyelerine de açığım. Şimdiden teşekkürler..

2uog.jpg

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Ben 2 yıl önce ilk çıktığında aynı markanın ilk modelini almıştım. Gayet de memnundum. Gerçi şu an pek kullanmıyorum ama. Bir sürü şey yapılabiliyor. Ayrıca bu firmanın satış sonrası desteği ve yazılım güncellemelerdeki hassasiyeti de bence gayet iyi. Fiyat uyuyorsa bence alabilirsiniz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben de çok merak ediyorum. Odamdaki 37 ekran düplü ve öfkeli tv'min daha ne kadar suyunu çıkartabilirim acaba :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

TV'nizin hd film (mkv) oynatma özelliği var mı ?

eğer yoksa, bu cihazı hd film izlemek için kullanmanız zor. 8gb hafızası var.

film izleme dışındaki özellikleri başarılı ama air mause ile fruit ninjayı ne kadar oynayacaksınız ?

amaç film izleme ise başka ürün(ler) tavsiye edebilirim, yok eğer internet,oyun vb. ise bu ürün iş görür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Bülent Serdar

TV'nizin hd film (mkv) oynatma özelliği var mı ?

eğer yoksa, bu cihazı hd film izlemek için kullanmanız zor. 8gb hafızası var.

film izleme dışındaki özellikleri başarılı ama air mause ile fruit ninjayı ne kadar oynayacaksınız ?

amaç film izleme ise başka ürün(ler) tavsiye edebilirim, yok eğer internet,oyun vb. ise bu ürün iş görür.

Televizyonum mkv vb. uzantıları destekliyor. DLNA ile bilgisayarımdaki film vb. medyayı ağ üzerinden seyredebiliyorum.

Amacım sadece internete girebilmek. Ekonomik olarak uygun olsa HTPC düşünebilirim, fakat onlarda çok ekonomik değil :(

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Televizyonum mkv vb. uzantıları destekliyor. DLNA ile bilgisayarımdaki film vb. medyayı ağ üzerinden seyredebiliyorum.

Amacım sadece internete girebilmek. Ekonomik olarak uygun olsa HTPC düşünebilirim, fakat onlarda çok ekonomik değil :(

Bunları aliexpress.com üzerinden satın alsanız çok daha ekonomik olur.

Bence bir araştırın. Yarı fiyatından daha ucuza alabilirsiniz. Örneğin, http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=MK809&catId=0&initiative_id

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Serdar

Bunları aliexpress.com üzerinden satın alsanız çok daha ekonomik olur.

Bence bir araştırın. Yarı fiyatından daha ucuza alabilirsiniz. Örneğin, http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=MK809&catId=0&initiative_id

Biraz daha komplex elektronik ürünlerde, alacağım ürünün Türkiye garantisi olma taraftarıyım. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Levent Eksen

Youtube'a girip tam ekran video izleyebiliyor muyuz bununla? mazur görün :) Sadece bunu yapsa bile bana yeter..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...