İçeriğe Yönlendir

Acaba Olmuş Mu ?

Bilal Mahitap

Recommended Posts

Umut Taşlı

güzel geldi ilk bakışta gözüme. uzaktan çekilmiş bir fotoğraf da ekleyin bence.

Yorum bağlantısı
Bilal Mahitap
(düzenlendi)

Bugün Çekip Eklerim.Ayhan Abi Olan şu :) Hani GLx paketlerinin üstüne Blackline çıkardılar ya bende böyle bir şey yapmak istedim hem espiri oldu hemde dikkat cekmeye basladı. Siyah Çizgi anlamına gelen BlackLine yerine Kahverengi Çizgi BrownLine Yazdık.Saygılarımla.

tarihinde Bilal Mahitap tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bugün Çekip Eklerim.Ayhan Abi Olan şu :) Hani GLx paketlerinin üstüne Blackline çıkardılar ya bende böyle bir şey yapmak istedim hem espiri oldu hemde dikkat cekmeye basladı. Siyah Çizgi anlamına gelen BlackLine yerine Kahverengi Çizgi BrownLine Yazdık.Saygılarımla.

Valla ben onu bunu bilmem de görünce canım browni çekti :D

• Beğen 5
Yorum bağlantısı

Olmuş, hem de esprili olmuş, güzel olmuş. Blackline'larda başka dokunuşlar da var. Siz onları da uygularsanız tam browni olur aracınız :biggrin:

Yorum bağlantısı
Bilal Mahitap
(düzenlendi)

Bu Logoyu yan tarafta ayna altlarında da kullanmıslar ama ben istemedim çok özenti olur diye.şimdilik sadece önde ve arkada GLX yazısının hemen üstünde var.Görenler böyle bi model varmı diyorlar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Benim canımda browniii istedi. Bu etiket yüzünden senin arabayı yerler haberin olsun :D

güzel olmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can
(düzenlendi)

Güzel olmuş ben beğendim güzel düşünce :)

tarihinde İbrahim Can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
(düzenlendi)

İlginç olmuş. Ben ilk Blackline yazıyor sandım yazı şekli aynı olunca ne yazdığına dikkat etmedim.

Far karartma ve cam aralarınıda  siyah yapın tam olsun(arka camla bagaj kapağına kadar  gitmesin ama)

tarihinde Uğur Kamil tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Valla ben onu bunu bilmem de görünce canım browni çekti :D

Oğluma sordum Ayhan amcaya da gönderelim brownimiz yoksa dedi :biggrin:

Kargoda ne hale gelir mesuliyet kabul etmem.

98aqmw.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bilal Mahitap

Far karartmayi biara cok arastirdim ama far cami sökulecek ws denilince cok mantikli gelmedi.aslinda amacim hem orjinallige zarar vermeden güzel göruntu saglamak hem de sadelik ve kaliteli seyler yapmak

Yorum bağlantısı

benim oglan yazın arka çamurluga akrep çıkartması yapıştırdı, iyi olmuş olum dedim, hevesi kırılmasın diye, nasılsa çıkar kendiliginden dedim,6 ay oldu hala duruyor. :)

Yorum bağlantısı
Bilal Mahitap
(düzenlendi)

Abdurrahim arkadasim calismayi söyle yaptik,bildigin gibi blackline lerin logolari war internette,isten biraz anlayan bir reklamciyla görüs ve bu logoyu göster büyük ihtimalle yapacaktir,biz yaparken zorlanmadik önemli olan 2 renk ayrimi yapip o ince cizgiyi uygun yerlerden cizmek yani b nin altindan baslayip l ve i nin sapkasini kesecek halde.hazir konu acilmis aracimin uzaktan bir karesini paylasmak isterim,hemde sohbetimiz devam etmis olur

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Yarın resimleri reklamcıya göstereyim inşallah becerebilir. Bu arada araç kaç model Plus paket mi :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...