İçeriğe Yönlendir

Winamp Bitti...

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Winamp.com and associated web services will no longer be available past December 20, 2013. Additionally, Winamp Media players will no longer be available for download. Please download the latest version before that date. See release notes for latest improvements to this last release.
Thanks for supporting the Winamp community for over 15 years.

http://www.winamp.com/media-player/en

Yılların Winamp'ı pes ediyor. Son sürümü indirebilmek için son tarih 2013, Aralık 20.

Hey gidi Winamp :)

Winamp 0.20

Winamp02screenshot.png

Winamp 5.66

winamp-5-beta.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem
(düzenlendi)

vay vay vay.. üniversite yıllarım geldi aklıma.. bir tane mp3 aktarabilmek için mp3 ü 5 e böler, diskete atar, tek tek diğer makineye atar, orada birleştiridik.. altı üstü 4-4,5 mb..

ilk bilgisayarımın rami 64mb idi, arkadaşlarımdaki bilgisayarların ramleri 8, 16 mb civarlarındaydı.. benim 64 mb aldığımı duyunca acayip bir şok yaşamışlardı..

tarihinde Aydın Perçem tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

vay vay vay.. üniversite yıllarım geldi aklıma.. bir tane mp3 aktarabilmek için mp3 ü 5 e böler, diskete atar, tek tek diğer makineye atar, orada birleştiridik.. altı üstü 4-4,5 mb..

ilk bilgisayarımım rami 64mb ramli idi, arkadaşlarımdaki bilgisayarların ramleri 8, 16 mb civarlarındaydı.. benim 64 mb aldığımı duyunca acayip bi şok yaşamışlardı..

Benim ki de 16 mb ram idi.Şimdi ise 16 gb kullanıyorum.Winamp'a dair herkesin bir hikayesi vardır. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Eskiden winampta dinlenen şarkı msn'de de gözükürdü. Onun için bi zamazingo indirilir kurulurdu. Ne msn kaldı ne winamp. Zalım Dünya :D

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Kuruluş sonrasında ilk açılışta, "Winamp, it really whips the llama's ass!" ile karşılardı bizi :) Winamp zamanında asla Windows Media Player kullanmam diyordum, ne zaman Winamp geride kaldı, ne zaman Media Player onun yerini aldı, hiç farketmedim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Winamp sız bilgisayar mı olur ya ? 

Format sonra ilk kurulanlar arasında ilk 5 te idi :)

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Ben kayıtlı şarkılara ulaşmak için hep yukarı ok tuşuna basardım. Bir defasında internet kafe işleten bir arkadaşım ' J ' harfine basıp bütün şarkılara ulaşmıştı. Çok kıskanmıştım o nu. " vay beeee adam bilgisayarın kurdu olmuş" demiştim.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

yerinde bir durum olmuş fakat. Artık çok daha gelişmiş ve basit uygulamalar var. 

Sesi en natüral şekilde sunan foobar2000 mesela.
İtunes benim ilk tercihim hem satın almalarının kolaylığı hemde hareket kolaylığı. Convert/CD burn/backup destekleri çok kullanışlı :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bilgisayar dergileri ile verilen cd'lerin vazgeçilmezi idi.. 

Son sürümünü indirdim.. hatıra kalsın :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

bir türlü sevememiştim,az kullanmıştım.

bir zamanlar mirc'da radyo yayını yaparken gerekiyordu(genç arkadaşlar mircı da bilmez).

media player işimi görüyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Sİyah pencere ve yeşil renk font. Efsane Winamp silüeti hiç gözümden gitmeyecek heralde. Listenin altında ufak butonlar. Oradan add-> add to list yapardık. Hey gidi. 

Yorum bağlantısı
Bahadır Kılınç

Modern skin e geçip libraryi açında soldaki sekmelerde radyo tv falan vardı ordan tv izlemişliğim radyo dinlemişliğim var.. Hey gidim hey zalım teknoloji  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Zamanında 2000 lerin başlarında filan çok fazla arayüzünü indirip kullanıyorduk. Sıkılmıştık hep aynı panelden..

k8bGoGd.jpg?1

YyO3HmQ.jpg?1

0o5CCny.jpg?1

Vfy5PgU.jpg?1

Yorum bağlantısı
Mehmet Pektaş

sistemi zorlamadan hemen açılan, ram derdi olmayan, katlayınca minicik yer kaplayan klasik versiyonunu windows da hep kullandım ve kullanmaya da devam... 

" winamp, it really whips the llama's a** "

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Yattığı yerde rahat etsin nedek.

Banane, hatta sanane Zafer :)

Ekranda sağ üstte kırmızı bir çarpı var. Ona tıkla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...