İçeriğe Yönlendir

Orjinal Iphone 4S Şarj Adaptörü Aranıyor!

Bahadır Kılınç

Recommended Posts

Bahadır Kılınç

Günaydın arkadaşlar :) 

iPhone 4s şarj adaptörüne ihtiyacım var ama %100 orijinal bendekinin uçları kırıldı kablom var adaptör lazım nette satılanların neredeyse tamamı yan sanayi elinde fazladan yada ihtiyaç/kullanım dışı olan varsa verebilir mi? ücreti karşılığında tabiki ama hediye etmek istenirse hayır demem tabi ki de  :bravo:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Hepsiburada da orjinali vardı diye hatırlıyorum ama 90 lira civarıydı galiba fiyatı. Ankara'da apple store yok mu ?

Yorum bağlantısı
Bahadır Kılınç

orjinalliği konusunda kesin mi Ali bey sonra şarj ederken uyarı veriyor sıkıntı oluyor falan seri numarası falan oluyormuş bi sıkıntı olurmu ki cihaza zarar veririmi ki ?

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

orjinalliği konusunda kesin mi Ali bey sonra şarj ederken uyarı veriyor sıkıntı oluyor falan seri numarası falan oluyormuş bi sıkıntı olurmu ki cihaza zarar veririmi ki ?

Bahadir Bey, ben cepeksen den, 1 sarj aleti, 3 usb sarj kablosu aldim, 4s kullaniyorum, uyari vs vermedi. Arkadasim da aldi o da problemsiz kullaniyor. Orjinal ile yanyana koyunca malzeme ve işçilik ayni, soket giris cikis rahatligi sıkmaması orjinalden farksiz. Ciddi bir firma, muadil urune orjinal yazmazlar.

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
(düzenlendi)

Cepeksenden alınacaksa, ben bunu öneririm: (bu da orjinal, artısı : 2Amperlik olduğu için daha cabuk sarj eder. Ben ipadimin şarjı olan bu ürünü kendi iphone 5s imde kullaniyorum. Hem daha da ucuz 1A olandan.)

http://www.cepeksen.com/Urun_apple-ipod-orijinal-sarj-basligi_43427

tarihinde Bilgehan Arbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bahadır Kılınç

Cepeksenden alınacaksa, ben bunu öneririm: (bu da orjinal, artısı : 2Amperlik olduğu için daha cabuk sarj eder. Ben ipadimin şarjı olan bu ürünü kendi iphone 5s imde kullaniyorum. Hem daha da ucuz 1A olandan.)

http://www.cepeksen.com/Urun_apple-ipod-orijinal-sarj-basligi_43427

bu iyi evet peki şöyle bir durum olurmu benim merak ettiğim o. İnternetten baktığımda 5w adaptör olarak satışı var applestore da. amper veya watt farkı olması durumunda bataryaya veya cihaza herhangi bir zarar veririmi? :unsure2:

yani orjinallik konusunu bu yüzden öncelik saydım yoksa takıntım olduğundan değil çünkü orjinal deyip standart değerlerine dikkat etmeden aldığımız ürünün cihaza zarar verme ihtimali yüksek arkadaşım orjinal diye aldı 70 tl civarıydı fiyatı herhalde ama 5s tanımadı ve şarj edemedi  :( benim 4s te bi sıkıntı olacağını sanmıyorum yeterki malzemesi güzel olsun ve olması gereken amper watt değerlerine %100 uygun olsun.

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Bahadır Bey, 5w olan herhalde Ali abinin önermiş olduğu küçük adaptör. Eve geldim benimkinin üstüne baktım 12W yazıyor. Ayrıca 2A değilmiş 2,4 A imiş. 5.2 V olarak değer de mevcut. Benim orjinal ipad şarj aletimde bunlar yazıyor. Ben sorun olacağını zannetmem çünkü, kardeşimin iphone 5 i benim iphone 5s im eniştemin iphone 5 i , ipad 4 ümü, ipad 2 yi bu adaptör ile şarj ediyoruz. Bir sorun çıkmadı şimdiye kadar. Zaten belki bilirsiniz, İphone 3G lerde ve 3G S lerde bu adaptör çıkıyordu kutu içinden. Ben iphone 4s in  bataryasının 3g ve 3gs den daha büyük ve dayanıklı olduğunu düşünüyorum. Tabi bunlar benim kendi fikrim. 

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...