İçeriğe Yönlendir

İzlediğiniz Yabancı Diziler

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Celal Aydın

Şimdide netflixden Touch ı izle. Jack orada [emoji3]

Ooo işte bunu sevdim abi [emoji1][emoji1377]
Bu gece başlıyorum o halde.
Yorum bağlantısı
Burak Tokcan

Güzel konu. Çok güzel dizi film tavsiyeleri.

Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

west world

les miserables

true detective

the mist

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Sinema daha güzel değil mi? İzliyorsun bitiyor. Ben sinema seviyorum.  Daha doğrusu bu dizileri izlemeye nasıl vakit bulacağız 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
41 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Sinema daha güzel değil mi? İzliyorsun bitiyor. Ben sinema seviyorum.  Daha doğrusu bu dizileri izlemeye nasıl vakit bulacağız 

O fiyata şunu alacağına bunu alsan daha iyi değil mi demek gibi oldu bu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Benim için 1. sırada 24 vardır.

Mentalist de gayet güzel ama ilk 4 sezon bomba, 5. sezon "EH işte", sonrakilerde sıvamaya geçti.

Eğlenceli polisiye isterseniz Castle harikadır.

https://www.imdb.com/title/tt1219024/?ref_=fn_al_tt_1

Marvel evreni ve karakterlerinı biliyorsanız "Agents of Shield" de çok iyidir.

Şimdilerde Tom Clansy's Jack Ryan dizisini izliyorum.

1. sezonu bitirdim, bazı bölümleri Türkiye'de geçiyor ve figüranların Türkçe konuşmaları çok rahat duyuluyor.

Hatta son bölümlerinde Türkçe bir "bomba" da var (bombanın ne olduğunu söylemeyeyim, izleyecekler için tadı kaçmasın)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül
1 saat önce, Evren Erakçora yazdı:

İşin güzelliği orda zaten bitmiyor. Bitmeyen şeker, küçülmeyen sakız gibi 😀 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Salman
'Mr Monk' bana dizileri sevdiren adam...
Tek seyreden benim zannediyordum.
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Lie to me sayesinde insanların nasıl yalan söylediğini öğrenmiştim. Son zamanların en iyilerinden birisi bence Bodyguard.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
9 saat önce, Öner Kurukuz yazdı:

Benim için 1. sırada 24 vardır.

Mentalist de gayet güzel ama ilk 4 sezon bomba, 5. sezon "EH işte", sonrakilerde sıvamaya geçti.

Eğlenceli polisiye isterseniz Castle harikadır.

https://www.imdb.com/title/tt1219024/?ref_=fn_al_tt_1

Marvel evreni ve karakterlerinı biliyorsanız "Agents of Shield" de çok iyidir.

Şimdilerde Tom Clansy's Jack Ryan dizisini izliyorum.

1. sezonu bitirdim, bazı bölümleri Türkiye'de geçiyor ve figüranların Türkçe konuşmaları çok rahat duyuluyor.

Hatta son bölümlerinde Türkçe bir "bomba" da var (bombanın ne olduğunu söylemeyeyim, izleyecekler için tadı kaçmasın)

polisiye arasanız en kralı şu aralar Lethal Weapon dur.

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
17 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Her faninin izlemesi gereken yabancı dizi setler:

1- Fawlty Towers

2- Seinfeld

3- All in The Family

4- Vicar of Dibley

5- Fraiser

6- Big Bang Theory

7- Star Trek Next Generation

Ahmet beyin listesinde Game of Thrones  İlk sırada  hak ettiği yeri almış, fakat  Breaking Bad ise Drama dalında gerçek yerin dışında kalmış.

Tükiyeden kaçıp yeni dünyaya yelken açmaya can atan arkadaşların ABD gerçeklerini görmesi için  izlemesi gereken bir baş yapıttır Breaking Bad. Klasik bir Amerikan Ailesinde bireylerinin karşılaştıkları sorunları çözerken, aile birliğini korumak için verdikleri çabayı sergiler.. İçin de Polisiye, Kasiyon, gerilim, suç ve zeka oyuları ile süslenmiş Dram dalında kurgulanmış bir baş yapıttır.

5 sezon 62 bölüm olan Dizinin konusu kısaca şöyle:

Bir lisede çalışan Walter White, kendi halinde başarılı bir kimya öğretmenidir. Öğretmenlikten arta kalan zamanlarda ise bir oto yıkamacıda araba yıkamakta, ailesinin getirdiği maddi zorlukların üstesinden gelmeye çalışmaktadır. Nefes alış verişinde ve vücudunda hissettiği bazı rahatsızlıklar sonucu doktora görünür ve Akciğer Kanseri olduğunu öğrenir. Ölüm ve ailesini geride bırakma düşüncesi Walter White’ı derin düşüncelere iter.

Bir gün bir polis olan bacanağı Hank’e birkaç saat eşlik etmek için gezintiye çıkarlar. O sırada bir uyuşturucu baskına denk gelirler ve Walter, eski bir öğrencisi olan Jesse Pinkman’ın kaçtığını görür. Ortada dönen büyük bir para olduğunu anlayan Walter, Jessie’yi ele vermez ve ertesi gün onunla konuşmaya gider. Ölümün getirdiği derin düşüncelerle Jesse’ye bir teklif yapar. Ailesini geride parasız ve yardıma muhtaç bırakmak istemeyen Walter, kimya bilimini sentetik bir uyuşturucu olan meth üretimiyle birleştirecektir. Kimya biliminin incelikleriyle mükemmel kalitede kendine özgü mavi renkli meth üretecek ve ününü kısa sürede geniş çevrelere duyuracaktır.

Walter White’ın meth işine girmesi ve kısa sürede işe adapte olmasının ardından bir takım sorunlar baş gösterecektir. Hank’in polis olması ve Walter’ın bu sebeple yaptığı işi en yakınlarından bile saklamak zorunda kalması işleri zora sokmaktadır. Kaliteli methin talebinin fazla olması ve yüksek fiyatlara satılması, Walter’a çok ciddi bir para getirmektedir. İlerleyen dönemlerde bu parayı nasıl kazandığını açıklamak zorunda kalacak ve kazandığı paranın bir bölümünü aklamak için bazı işlere girişecektir. İyi seyirler..

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Eski konu ile birleştirdim arkadaşlar.. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
17 saat önce, Erdoğan Temur yazdı:

Şimdide netflixden Touch ı izle. Jack orada :D

17 saat önce, Celal Aydın yazdı:

Ooo işte bunu sevdim abi emoji1.pngemoji1377.png
Bu gece başlıyorum o halde.

Touch tırt.

Kiefer Sutherland'i TV'ye döndüren program Designated Survivor'ı izleyin asıl :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Narcos' un 1. sezonunu izledikten sonra ciddi ciddi kokain kaçakçısı olmayı düşündüm... :D 

Medellin evimiz Pablo babamız yani o derece etkilendim... :D 

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Bekir Çelik
On 14.01.2019 at 21:49, Evren Erakçora yazdı:

Evren hocam bu mantıkta olsaydım Breaking Bad, Game of Thrones, Dexter, House, The Mentalist, Lie to Me gibi dizleri izlememiş olurdum. :) Neler kaçırdığınızı bir bilseniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Yabanci diziden sayilirmi bilmiyorum. Yeni diziler sarmiyor. Bende japon kulturunden gidiyorum.

İzlediğim 3 anime var.

hingeki no Kyojin Season 

One punch man sezon 2

Dororo 

İzlemesi keyiflidir. Her hafta bir bolum yayinlanir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

La casa de papel’e başladık hanımla Ramazandan önce, 1 sezon bitti. Konusu soygun.

-fazla uçmuşlar gerçekçilik azalmış

-çok fazla gereksiz açık sahne var, aile için uygun değil

-gereksiz heyecan yapma eğilimi, adam yakalandı yakalanacak ama olmadık bir şey oluyor ve hep kurtuluyor, sevmem böyle uzatmaları..

Breaking Bad izleyip de sevmeyen çok az insan vardır herhalde. Her insan biraz kendini buluyor o dizide sanırım 😬

Game of Thrones tamam o da aileye uygun değil ama bu kadar özenle çalışılmış bir eser mutlaka izlenmeli.

Eğer bir gün prison break izlerseniz 2. sezon sonunda bırakın. Hadi dayanamadınız 3’ü de bitirin ama 4. sezona başlamayın bile. 

Lost izlerseniz de sonunun beklediğiniz kadar güzel olmadığını bilin ama dizi çok güzel acayip sürükleyici.

House md. benim en sevdiklerimden biriydi ama sanırım izlediğim yaşla alakalı olabilir.

Chuck izlerseniz meşhur bomba patlayacak zannedip öpüştükleri sahneye kadar izleyip kapatabilirsiniz, çünkü konsept hep aynı ve bir yerden sonra sıkmaya başlıyor.

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Fargo izlemiştim. O da biraz kanlı canlı ama güzeldi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
(düzenlendi)

Bu aralar;

The 100

Lost in space

Chernobyl

Bir ara "V (The Visitors)" nin yeni versiyonunu yayınlamışlardı. 1 sezon oynadı ve bitirdiler. 80 lerde izlediğimiz için olsa gerek. Hevesle takip ettim. Liderleri Diana vardı. Çerez niyetine fare yiyordu :) 

5Scf3Q.png

Herkes" Game of Thrones" u çok övüyor. "Yüzüklerin Efendisi" ve "Harry Potter" tarzı diye düşündüm. Doğru mudur? 

Lost u izlemiştim. Harikaydı. Fakat sonunu iyi bağlayamadılar. O sıralar ABD de senaristler grevdeydi. Başkalarımı yazdı nedir...

tarihinde Bülent Tarakçı tarafından düzenlendi
Resim ekleme
Yorum bağlantısı
Murat Karadağ

Şu an Chernobyl  izliyorum. 1.sezon 4.bölümde. Çernobil de gelişen patlama ve olaylarla ilgili. Tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
9 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Yabanci diziden sayilirmi bilmiyorum. Yeni diziler sarmiyor. Bende japon kulturunden gidiyorum.

İzlediğim 3 anime var.

hingeki no Kyojin Season 

One punch man sezon 2

Dororo 

İzlemesi keyiflidir. Her hafta bir bolum yayinlanir. 

Bu vesileyke hingeki nin ve opm nin yeni sezonların çıktığını duymuş olduk, yoksa iki çocuktan haberimiz olmazdı.

Ben bu konuda yazmayayım, genelde paylaşılanlar kaliteli yapımlar zaten ama en kaliteli komedi dizisi de how i met your mother dır. Duymayanlar varsa diye.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...