İçeriğe Yönlendir

Yol Bilgisayarı Km Göstermiyor.

Haşmet Güngör

Recommended Posts

Haşmet Güngör

Değerli forum üyeleri.99  mondimin yol bsayarı 2 gündür  km göstermiyor,Dolaysiyle  ortalama hız bilgisi de yok. Diğer fonksiyonlar çalışıyor.(km saati  ve hız göstergesinde sorun yok. ) Henüz  göstermeye vakit bulamadım. Fikri olan var mı ?

Ayrıca;

Nasip olursa 

Yeni Fluence Touch 1.6 16v CVT Otomatik 115 bg Renault alıyorum  yeni nesil  olduğundan pek kullanıcı bilgisi  yok. Değerli görüşlerinizi bekliyorum. Bu araç gelince hiiiiç istemesem de, mondiyi elden çıkarabilirim bilginize.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hız sensörü yada tesisatı bozulmuştur... 

Rolanti düzensizliği ve stop etmeler de yaşayabilirsiniz.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Hız sensörü yada tesisatı bozulmuştur... 

Rolanti düzensizliği ve stop etmeler de yaşayabilirsiniz.. 

Teşekkür ederim Mehmet bey. Rölanti  veya stop etme ile ilgili  şu an bir sorun yok. Bu hız sensörü nerededir bir bilginiz var mı ?

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Mehmet bey, bir sorum daha var.  Yol bilgisayarına ve hız göstergesine  ayrı, ayrı mı hız sensörü var. (Ana gösterge çalışıyor.)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Değerli forum üyeleri.99  mondimin yol bsayarı 2 gündür  km göstermiyor,Dolaysiyle  ortalama hız bilgisi de yok. Diğer fonksiyonlar çalışıyor.(km saati  ve hız göstergesinde sorun yok. ) Henüz  göstermeye vakit bulamadım. Fikri olan var mı ?

Ayrıca;

Nasip olursa 

Yeni Fluence Touch 1.6 16v CVT Otomatik 115 bg Renault alıyorum  yeni nesil  olduğundan pek kullanıcı bilgisi  yok. Değerli görüşlerinizi bekliyorum. Bu araç gelince hiiiiç istemesem de, mondiyi elden çıkarabilirim bilginize.

Dizel renault bakının derim. Benzinliler yakıyor valla.

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Haklısınız sani bey, ancak küçümsenmeyecek fiyat farkı var.(15.000Tl)  e yılda 15 bin yaptığımı düşünürseniz değmez diye düşündüm.duygusal yanı da ağır bastı.Mondinin şehir için de 10 lt yaktığını da  düşününce,  vergilerin bize hizmet olarak geri döneceğini düşünüp teselli buluyorum. :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Haklısınız sani bey, ancak küçümsenmeyecek fiyat farkı var.(15.000Tl)  e yılda 15 bin yaptığımı düşünürseniz değmez diye düşündüm.duygusal yanı da ağır bastı.Mondinin şehir için de 10 lt yaktığını da  düşününce,  vergilerin bize hizmet olarak geri döneceğini düşünüp teselli buluyorum. :)

İkinci el düşük km de mesela 10-20bin km'lerde düşünmez misiniz? SEnede 15bin azımsanacak bir rakam değil. CVT'li fluence'ler da 8-9lt den aşağı yakmıyor.

Yorum bağlantısı
Kemal Kaya

Aynı sorun bendede vardı, aracımı servise götürdüm, yazılım güncellemesi yapıldıktan sonra düzeldi biliyorum. Yıl 2011.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...