İçeriğe Yönlendir

Yeni Aracıma Alışamadım...

Selçuk Kara

Recommended Posts

Selçuk Kara

Daha önce incelediğim bir araç. Açık renk istiyorum o yüzden sıcak gelmiyor.

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Sırf bu sebepten dolayı 2001 yılından bu yana başka model araçlara bakmıyorum, 2001 1,6i ambiente- 2006 1,6TDCi trend- 2008 1,6TDCi Ghia

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Kara
(düzenlendi)

Dizel kullanan arkadaşlar cevaplarsa çok memnun olacağım. Dizellerin bakım masraflari abartıldığı kadar pahalı mı?

Yukarıda linkini verdiğim araç alınır mı

tarihinde Selçuk Kara tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Kara

Dizel modelli alırsanız pek baş ağrıtmaz standart bakımın bir farkı yok 20 binde bir mazot filtresi değişiyor ekstradan yorgun araba alırsanız uğraştırır işte enjektör turbo vs.Yarı otomatikden şikayetcisiniz dizel tam otomatik sadece kia ve hundayide var modelli olarak accent era,accent blue,i30, kia ceed ( şekil olarak güzel) 

Dizel alırsam otomatik olmayı düşünmüyorum. Sıkıntılı olduğu söyleniyor. Yaza kadar şu an kullandığım araçla takas düşünüyorum. İçime sinen bir araç bulamazsan yazın satacağım.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Easytronic vitesin tek kötü yanı vites geçişlerinde çok yığılma yapması, onun dışında bi sorunu yok.2008 modelini bi arkadaşım senelerdir sorunsuzca kullanıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Kara

Easytronic vitesin tek kötü yanı vites geçişlerinde çok yığılma yapması, onun dışında bi sorunu yok.2008 modelini bi arkadaşım senelerdir sorunsuzca kullanıyor.

Aynen katılıyorum. Hakan Bey. Takas olayına ne diyorsunuz arkadaşlar. Aşağıdaki araçla takas mantıklı mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-orjinal_degisen_yok_sifir_hatasiz_full-146815975/detay/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Kara

bence mantıksız çünkü c-max kullanıcılarında bağımlılık yapıyor forum üyelerinde gördüğümüz üzere bence Toyota peugot tarzı ruhsuz bir araba al hiç olmazsa hedefin olur arabayı değiştircem diye :)

astradan sonra yeterince ruhum daraldı zaten :-)

C-maxin fiyatı uygun mu?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Selçuk Kara

Aracımı sattım arkadaşlar focus arayışım başladı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Hayırlı olsun :)
Yorum bağlantısı
Misafir

Umarım bu kısa süreli opel maceranızda zarar etmemişsinizdir.

Yeni fordunuz şimdiden hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Selçuk Kara
(düzenlendi)

merakla bekliyorum gelecek fordu :)

2014 model bir Focus patlatırsınız artık :)

Umarım bu kısa süreli opel maceranızda zarar etmemişsinizdir.

Yeni fordunuz şimdiden hayırlı olsun.

Çok yüksek bir beklentiniz olmasın arkadaşlar. :)  2009 otomatik focus titanium bakıyorum. Konusunu bugün açtım. Opel'den zarar etmedim. Aldığım fiyatın üstüne sattım. Ancak piyasa pahalı olduğu için çok bir karı da olmadı. 

tarihinde Selçuk Kara tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

hakkinizda hayirlisi olsun

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...