İçeriğe Yönlendir

En Yakın Nerde?

Okan Tansel

Recommended Posts

Okan Tansel

Merhaba arkadaşlar benimde bir sorum olacak İZMİR DE hangi opet ve total istasyonlarını önerisiniz genelde semt olarak menemen ve kemalpaşa güzargahında ?birde bu shell Shell V-Power Nitro+ dizel hakkında düşünceleriniz nedir?

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

İlla Opet ve Total ise,

Opet

Menemen'e doğru - Eskiden Küçükçiğli - Balatçık istikameti sağda kalan Opet'i kullanırdık, yenidurak mevkiindeki. İyidir.

İzmir'e doğru - Dönüş istikametinde ise serinkuyu şemikler kavşağına gelmeden sağdaki Opet'i tavsiye ederim.

Total

Menemen'e doğru -

İzmir'e doğru - Tee Elf iken Balatçık'taki totali kullanırdık, bir sorun yaşamadık.

Merakımdan soruyorum neden sadece Elf - Total :)

Kat kaloriferi kullanırken de bol bol Ulukent'teki benzin istasyonunu kullandık, yakıtında bir sorun yoktu. Şu an hangi firmaya ait bilmiyorum PO, Shell felan oldu zamanında.

Ayrıca Egekent-2 Pehlivanoğlu akaryakıt istasyonu da iyidir. Şu an BP oluyor sanırım :)

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

Merhaba arkadaşlar benimde bir sorum olacak İZMİR DE hangi opet ve total istasyonlarını önerisiniz genelde semt olarak menemen ve kemalpaşa güzargahında ?birde bu shell Shell V-Power Nitro+ dizel hakkında düşünceleriniz nedir?

+ GTL kadar güzel olmasada iyi bir öneririm...

Yorum bağlantısı
Uğur Çimen

Küçükçiğli deki Yalçınlar petrol yıllardan beri yakıt aldığım istasyondur.Hiç sorun yaşamadım tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

İlla Opet ve Total ise,

Opet

Menemen'e doğru - Eskiden Küçükçiğli - Balatçık istikameti sağda kalan Opet'i kullanırdık, yenidurak mevkiindeki. İyidir.

İzmir'e doğru - Dönüş istikametinde ise serinkuyu şemikler kavşağına gelmeden sağdaki Opet'i tavsiye ederim.

teşekkür ederim bende bu ikisinden alıyorumda aklımda sürekli şüpe vardı tavsiyenize uyacam

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...