İçeriğe Yönlendir

Şehir Magandası Çift

İ.Göksel Yaman

Recommended Posts

Mehmet Ali Özdemir

Bu araçlarla yapması basit dogan şahinle yapsalar ya :D

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Bu forumda bunlara benzer kullanan çok. Kamera hareketleri doğru yansıtmıyor, trafikte araç kullamayı bilen, şerit-hız kurallarını bilen kalmamış. Video bunun ispatı

İzlerken benimde dikkatimi çekti kamyonlar soldan ikinci şeritte gidiyor sağ iki şerit boş, kamyonu sollamaya çıkmış onunla aynı giden taksiler vs. vs.

Yorum bağlantısı

Vay arkadaş ben maltepe'den köprüye 20 dk zor gidiyorum bunlar istanbul'u bitirmişler :D :D

Bro kadir topbaşın yeni çılgın projesi bu  :D  :D

Yorum bağlantısı

:) :) sağlıklı çipetpet bunlar :)

Altılıyedili :)

Bu forumda bunlara benzer kullanan çok. Kamera hareketleri doğru yansıtmıyor, trafikte araç kullamayı bilen, şerit-hız kurallarını bilen kalmamış. Video bunun ispatı

Evet abi özellikle ticariler :)

Yorum bağlantısı

:D :D o değil de bro hanımefendinin de direksiyonu iyimiş dikkat et makası yemeyesin :) :)

Bro arka tamponumu değiştirecek bi enayi arıyorum bu aralar  :D  :D

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

videodaki hareketlerin yanlış olduğunu kabul etmekle beraber,abartıldığı kadar büyük bir olay olmadığını düşünüyorum.onayladığımdan değil ama,o kadar da değil.burda bu forumdan pek çok kişinin de zaman zaman kısa süreli de olsa böyle araç sürdüğüne de eminim.

ablada hem deli cesareti varmış,hem de direksiyon sağlammış.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

videodaki hareketlerin yanlış olduğunu kabul etmekle beraber,abartıldığı kadar büyük bir olay olmadığını düşünüyorum.onayladığımdan değil ama,o kadar da değil.burda bu forumdan pek çok kişinin de zaman zaman kısa süreli de olsa böyle araç sürdüğüne de eminim.

ablada hem deli cesareti varmış,hem de direksiyon sağlammış.

Abi arabada oğlum varken yanımdan öküzce geçen ,  makas atan oldumu ana bacı sövüyorum .  Kimse kusura bakmasın , eğer hız yapmak istiyorlarsa gitsinler pistlere gazlasınlar . Bence abartılmıyor .

Yorum bağlantısı

En sonki magandanın burada konusu açıldıktan sonra ehliyetine el konuldu....şimdi sıra bunlarda  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Böyle şeyler hep oluyor malesef,istanbulda özellikle,yapacak pek bişey yok emniyet görürse ceza keser,ama tutupta adama böyle gidiyosun diye cevirip bişey demeye hakkımız yok kimseye zarar vermedigi sürece tabi

Yorum bağlantısı
Metin Çilo

Sırf bu tür magandalar için fahri trafik müfettişleri sayısı artırılmalı. Ben gönüllüyüm ama yaş dolmadı :)

Yorum bağlantısı

Abi arabada oğlum varken yanımdan öküzce geçen ,  makas atan oldumu ana bacı sövüyorum .  Kimse kusura bakmasın , eğer hız yapmak istiyorlarsa gitsinler pistlere gazlasınlar . Bence abartılmıyor .

Böyle şeyler hep oluyor malesef,istanbulda özellikle,yapacak pek bişey yok emniyet görürse ceza keser,ama tutupta adama böyle gidiyosun diye cevirip bişey demeye hakkımız yok kimseye zarar vermedigi sürece tabi

İşte böyle kişilerden bizi, çocuğumuzu, babamızı v.s. korumak için hız sınırı 70 e indirildi ve her yere radar kondu. Hızı 70 yapmalarının amacı, şeritler arası hız farkını ortadan kaldırıp, makasçıların çnünü kesmek.

Bir de yollar acayip açık. Buralarda değil makas atmak, 2. vitese çıkmak zaman zaman imkansız. Bir pazar sabahı çekilmiş herhalde.

Çekimler de hızlandırılmış. İstanbul panoromik seyahati işte :D

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

İstanbul gibi...trafikte ,özellikle işe gidiş ve çıkış saatlerinde İnsanların bencil ,saygısız , küstah , kabadayı hatta eşkiya gibi davrandıkları , hız ve şerit kuralları dahil hemen hiç bir kurala uymadıkları en basidinden herhangi bir yöne sinyal verirseniz :excl:  o şeritteki sürücülerin 100 de 60-70 inin gaza basıp yolunuzu kapattıkları bir şehirde bu iki kişiyi şikayet etmenin bana hiç birşey kazandırmayacağını düşünerek şahsen ben etmiyorum...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Trafikte çok fazla makas atan bayan şöför ile karşılaştım.

İntercity plakalıklı sedan focus sürücüsünü unutamıyorum, elim ayağım boşalmıştı ablanın hareketlerini görünce.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...