İçeriğe Yönlendir

Şehir Magandası Çift

İ.Göksel Yaman

Recommended Posts

Güvenç Terzierol
(düzenlendi)

Yapılanların yanlış olduğunu ve cezasının verilmesinin gerektiğini sonuna kadar savunuyorum ancak o gri mini özellikle avrupa konutları temden sonra ki o hareketlerde nasıl dağılmadı o hızda şaşırmdüım değil. ( esp kspalı diye varsayıyorum(bende esp yokta))

Rezalet, plakadan direk bulup ehliyetlerine ömür boyu iptal ve 2 sene hapis cezası vereceksinki akıllansınlar, hem bune böyle, kaymak asfaltta bu şekilde sürmek süper şoförlükmü oluyor, bunları Seferihisar parkurunda toza boğmak vardıki, ahhh ah, elime düşseler...

Abi o yolların çoğu benimde kullandığım yollar ve aslında ralli parkuru gibi bir çok yeri. Komple parlak asfalt. Artık tamamen aşınmış mermer gibi olan yerler. tarihinde Güvenç Terzierol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömür Özgün Yıldırım

emniyet e ulaşmıştır heralde bu video !

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bu forumda bunlara benzer kullanan çok. Kamera hareketleri doğru yansıtmıyor, trafikte araç kullamayı bilen, şerit-hız kurallarını bilen kalmamış. Video bunun ispatı

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bide istanbulda trafik akmıyor,10 km'lik yolu,2saate gidiyoruz vs, diyorsunuz :):D

:rofl:

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Bu forumda bunlara benzer kullanan çok. Kamera hareketleri doğru yansıtmıyor, trafikte araç kullamayı bilen, şerit-hız kurallarını bilen kalmamış. Video bunun ispatı

doğru  söze  ne denir.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

okadar modifiye tuning faça arabaya makas attı hiçbiri bulaşmadı efendi gibi yollarına devam ettiler . helal olsun.

Genelde 18 jant ve basık olduğu için, en sağdan gider İstanbul Modifiyicileri :)

Genellikle şirket arabaları gazlar burada :)

Birde 102ps lpg'li Leon'lar :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Cam filmi cezasından başka  bu işler ile ilgilenecek kimse yok.

şu helikopter trafik aracı ile çözüm olucaktır diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

şu helikopter trafik aracı ile çözüm olucaktır diye düşünüyorum.

Hukuken kolay kolay ceza kesemiyorlar. ihbar olması gerekiyor.

Helikopter değil İHA olsa da fark etmez.

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Şerit ihlali, tehlikeli araç kullanma göreceli olduğundan şeettim. :)

videodaki tır şöförü beni kopardı, adam ben helikopteri gözetlemek zorunda mıyım diyor.

dedim ya özrü kabahatinden büyük :D o şeritinde gitsin diye 100 metre 1 polis olsun. zaten trafikteki asıl yoğunluğun sebebi ticari araçlardır. teknoloji ilerkedikçe tabikide ticari araçlarda gelişiyor haliyle. şuanda 400 hp altında tır 300 hp nin altında kamyon yok. taksi gibi olunca arkadaşlar kendilerini kaybedip hangi şeritte gideceğinide unutuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

dileğim inşallah bu ikisinin  öncelikle ıslah olmalarından yana ama yok ıslah olmuyorlarsa; ileride bir gün bir aracı bir sağdan diğeri de soldan geçtikten hemen sonra birbirlerine çarpmaları yada bir tır dorsesinin arka yüzüne arabanın ön camına çarpan sinekler gibi yapışmalarıdır. 

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Bunlar dünyada her şeyin tadına bakmışlar galiba. Şimdi de ölümün tadını arıyorlar herhalde. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Millet uğraşmıyor böyle delilerle :D

Ancak birisinin kuyruğuna basarsa .

dün gece hiç tanımadığım bir A4 e :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin
(düzenlendi)

Bu gibi azgın sürücüler için kamyoncu tırcı ağır abilere çok iş düşüyor. Aynadan gördüğü anda hemen bölüüük, saf düzeninde hizayaa geeeeçç ! (yanaşık düzen eğitiminde böyle bir komut yoktu sanırım) Tüm ağır abiler yan yana ve 60 km/h hızla, tıpkı tören geçişi yaparcasına hızlarını düşürseler,bunu gören diğer araç sürücüleri de ortama uyup o otoban farelerini yaklaşık 20 dakika kadar arkalarında gezdirseler güzel bir ders verseler ne iyi olurdu!!!

tarihinde Celalettin Süğürtin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...