İçeriğe Yönlendir

Boya Koruma

Ali Kemal İnsan

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

İkiside temizlik ve parlaklık verir ama boya koruma değiller, meg daha iyidir o kadar : :) bende turtle kullanırdım, şimdiyse şunu kullanıyorum, daha ekonomik köpüklü (psikolijik olarak daha temiz hissi için) güzelde temizliyor ve kokuyorda :)

OA_2446979.jpg

Bunlar destek ürünler, ama boya koruma (wax) değiller, üsütünde wax yazmasına bakma, sealant daha iyidir elbette.

Olay şu...

protectedpaint7bw.jpg

Şuraya bakınız mesela

http://www.detailingturkey.net/boya-koruma-wax-sealant-glaze/128-wax-cila-ne-ise-yarar.html

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tayfun Doğan

Ali abi bildiğim kadarıyla Edremit'tesin. Şu benim fiestada çizik dolu. Edremit'te Nerde pasta cila yaptırabilirim.

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Son zamanlarda yoğunluktan forumu değil sadece ali abiyi takip ediyorum. :) Ali Abi kendi yapar. Boyacı yapsa boyacının yaptığını beğenmez. :).

Bu arada adını vermek istemediğimi söylediğim siteyi de Ali abi eklemiş bu konuyla ilgili çok fazla ayrıntılı bilgi o sitede bulabilirsiniz. Detailing turkey ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mert Üçkaleler

İkinize de çok teşekkür ederim detaylı anlatımlarınız için ..

Bazı malzemeler aldım sırasıyla onları uygulayacağım umarım iş görür, malzemeleri ve sırasını da sizinle paylaşacağım uygulamadan önce yanlış bir şey yapmayalım  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Onur Oflaz

benim mondeoda da her kuş pisliği vernik attırıyor  :)  boya koruma yapmak istedim ama boyacı verniğin sağlam olmadğını kullanacagım her türlü kimyasalın zarar vereceğini söyledi bu ne derece dogrudur?

Yorum bağlantısı

benim mondeoda da her kuş pisliği vernik attırıyor :) boya koruma yapmak istedim ama boyacı verniğin sağlam olmadğını kullanacagım her türlü kimyasalın zarar vereceğini söyledi bu ne derece dogrudur?

İlginç bende merak ettim :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...