İçeriğe Yönlendir

Kuga 2011 Powershift Nasıl Bilirsiniz :)

Sinan Yalçın Durmuş
Çözüme git Çağlar Bayur tarafından,

Recommended Posts

Sinan Yalçın Durmuş

merhabalar arkadaşlar uzun süredir fordtan ayrıydım :) en son mondeo sw yi sattıktan sonra reno symbol aldım onu sattıktan sonra f10 BMW 520d aldım BMW yi sattıktan sonra şu anda araçsızım tekrardan araba arayışına girdim ne zamandır aklımda olan ve sahip olmak istediğim kuga aklıma geldi

bi tane adanada buldum tam istediğim özelliklerde

selective beyaz ve powershift şanzıman yeni şanzıman

2011 model 73.000km de servis bakımlı hatasız çiziksiz ilan sahibinin söledigine göre arabaya gidip bakmaya fırsatım olmadı...

mondeodan sonra benim kugada merak ettiğim yol tutuşu ve yol sesi en çok merak ettiğim nokta nasıl kugada yol tutuşu ve ses yalıtımı performans daha düşük onu biliyorum yakıt önemli değil şehir içi 9-10lt rahat yakar diye tahmin ediyorum siz değerli FordClubTR ailesine danışayım dedim ona göre alıcagım arabayı

fiyat olarakta 68.000 son diyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bir çok kullanıcısı şikayetçi bu araçtan.İyi düşünmenizi tavsiye ederim.İlla jeep tarzı araç düşünüyorsanız alternatifleri değerlendirin.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

kuga bölümünü gözden geçirdikten sonra baya şikayet var hiç iyi bişe yazmıyor

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Çağlar Bayur

Bir çok kullanıcısı şikayetçi bu araçtan.İyi düşünmenizi tavsiye ederim.İlla jeep tarzı araç düşünüyorsanız alternatifleri değerlendirin.

mesela_?

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Mondeoyu neden sattınız, çok güzel duruyordu..

mondeoyu sattım pişman oldum diyebilir mondeodan sonra az yakan ufak bi araç alim dedim symbol onu aldım laylon teneke

sonra biraz fazla dozu kaçırdım yeni kasa bmw 5.20d aldım sonra baktım olmuyor bu fazla oldu dedim geri sattım yoksa en son bmwden çok memnundum...

Maşallah Sinan Bey hızınıza yetişilmiyor :) Daha mondeo yeni satılık değil miydi :)

Mondeodan sonra 2 araç degiştirdim 3.cüyü arıyorum bu araba değiştirme bende hastalık oldu önceden cep telefonuydu şimdi araba ama bakalım hayırlısı =))

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

mesela_?

CAptur bile daha iyi alternatif valla :D

CRV olabilir mi? 1.6dizel mesela?

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
Ali Özgen

Kuga hem Türkiye'de hem de yurtdışında çok tutulmadı. Buna Ford'un yetersiz satış sonrası hizmeti de eklendiğinde bir çok kişi belki de uygun şekilde ve zamanda çözülebilecek sorunların düzgün şekilde ele alınmamasından dolayı araçlarından soğudu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...