İçeriğe Yönlendir

Zihni Sinir Proje

Uğur Çınar

Recommended Posts

Atilla Atun

Bu gidişle bende aracın içine yani bagaja duman makinası koymayı planlıyorum ve dışarı bir veya birkaç hortumla duman vermeyi düşünüyorum.

Bunu 2005 te sordum soruşturdum ama çok zahmetli iş dendi bana.

Yalnız kornaya gelince ben olsam otobüslerdeki gibi ıslık şeklinde olanlardan taktırırdım. :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

Korna olayını çok sevmem zamanında halk otobüslerine az bağlamadık.Fikir olarak basit olabilecek bişi olabilir.

12 volt Lastik şişirme ürünlerinden ucuz olanı al.12 volt yoksa 220 al yanına hesaplı 220 dönüştürücü al ve kornaya bağla.Öyle tank ile falan  uğraşma.Gerçi tank ne işe yaracak pekte anlamış değilim.Hava mı depolanacak bence bu lastik şişirme makinası olursa gerek yok derim. 

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Bende merceksiz xenonlarla gelenler ya da uzunu çakıp umursamadan gelenler için şundan almayı düşünüyorum aracıma, nasıl çalıştırabilirim.

Bi çakayım kör olsun, ben kaza yapacağıma o yapsın :p

lp10w.jpg1385482605556135_b.jpg

Bende bundan arıyordum bulamıyordum ne zamandır bahçe için :) Fiyatları ne civarda acaba :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Bende bundan arıyordum bulamıyordum ne zamandır bahçe için :) Fiyatları ne civarda acaba :p

Geçende bahasus ta görmüştüm en ufağı 35 tl idi. En büyüğü 180tl felandı . 35-200tl arası değişir , istenilen ebata göre bakmak lazim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Geçende bahasus ta görmüştüm en ufağı 35 tl idi. En büyüğü 180tl felandı . 35-200tl arası değişir , istenilen ebata göre bakmak lazim.

Böyle ortada tek led görünümlü olacak ama :) Ben bakmıştım bulamamıştım da bir aralar hatta sormuştum yoh dedilerdi :) Geldiyse demek ki bir bakalım tekrar o zaman :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Böyle ortada tek led görünümlü olacak ama :) Ben bakmıştım bulamamıştım da bir aralar hatta sormuştum yoh dedilerdi :) Geldiyse demek ki bir bakalım tekrar o zaman :)

Resimdekinin aynısı beyaz ışık.. Gelmiştir bi bak yoksa burdan ben temin ederim sana :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Resimdekinin aynısı beyaz ışık.. Gelmiştir bi bak yoksa burdan ben temin ederim sana :D

Eyvallah :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Korna olayını çok sevmem zamanında halk otobüslerine az bağlamadık.Fikir olarak basit olabilecek bişi olabilir.

12 volt Lastik şişirme ürünlerinden ucuz olanı al.12 volt yoksa 220 al yanına hesaplı 220 dönüştürücü al ve kornaya bağla.Öyle tank ile falan  uğraşma.Gerçi tank ne işe yaracak pekte anlamış değilim.Hava mı depolanacak bence bu lastik şişirme makinası olursa gerek yok derim. 

abi iki tane var elim :D amaç tank a hava biriktirmek  lastik şişirmenin basıncı yetmez gibime geliyor mesela şu an iki tane ferrari korna motoru bağlı üzerinde bi nevi oda kompresör vasifesi görüyo amacım sesi iki katına çıkarmak basınclı hava ile :D bide şu aralar aklımda projede ufak değişiklilk yapacağım kompresörleri iptal edip yapacaktım  onlarda aynı anda aktif olacak şekilde yapacam tek fark araya tank tan gelen havayı da eklemek olacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

O zaman sana küçük hava tankıda yetmez ki?Anında hava boşalır zevkin yarım kalır. :p  :D Kamyonlardaki hava tankından al uğraşma bir daha valfleri üzerindedir zaten

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Samet Daş

Bimden çakmaklık ile çalışan lastik sisirme kompresoru alinir tankin yanina baglanir. Bir anahtar ile kabine alinir. Basit barometre ile basinc kontrol edilerek ihtiyac duyulunca hava basilir

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Bimden çakmaklık ile çalışan lastik sisirme kompresoru alinir tankin yanina baglanir. Bir anahtar ile kabine alinir. Basit barometre ile basinc kontrol edilerek ihtiyac duyulunca hava basilir

abi  elimde iki tane kompresör var :D parçalar da sıkıntı çıktı aramaktayım fırsat buldukca :D bizim buradaki pnomatikciler buna hava basmak sakıncalıı dedi kararsız kaldım şuan :D

Yorum bağlantısı
Metin Çilo

Toyotası olanlar ne yapsın. Kocaman araba, donanım ful, güvenlik en üst seviye korna sesi "bib" diye oldu mu şimdi.

Aynı bir adam görürsün devasa, karizma, kıyafet jilet, bakışlar keski ama konuşmaya başlar "ayol" diye.

Kenan imirzalıoğlu deli yürek dizisinde ses müazzaam dolgun meğer seslendirme kullanıyormuş sonra kendi sesiyle ezelde oynadı komedi.

Şuan kurtlar vadisi polat rolündeki necati mi raci neyse adamın röportajını izledim yıkıldım bildiğin cemil ipekçi. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...