İçeriğe Yönlendir

Zihni Sinir Proje

Uğur Çınar

Recommended Posts

Aydın Akdeniz

zevk meselesi .

ama trafikte kullanılacak bişey değil . 

yaya geçidinden geçen yaşlı adamın aniden aracı karşısında görünce kalp krizi geçirdiğini okumuştum haberin birinde .

trafikde değilde dağa taşa doğru istediğin kadar bas . hem yankıda yapar ses sana geri gelir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Sürekli değilde arada lazım olmuyor değil :) Ben zaten benim arabanın kornası nerede onu bile bilmem neredeyse. Ama bazen cidden lazım olmuyor değil :D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Sürekli değilde arada lazım olmuyor değil :) Ben zaten benim arabanın kornası nerede onu bile bilmem neredeyse. Ama bazen cidden lazım olmuyor değil :D

yiğitcan esas ötöbüslerin ve kamyonların yanında işe yarıyor :D bu hali bile tırstırıyor normale geçince :D tam olacak bi kaç sefer şerit değiştirmişliğim vardır araclara :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Fikrim var git bi dolmuşçuya sor :D

onlarda kompresör var yiğitcan :D araya bi aparat oldu bitti bizde yokki kompresör :D olmadı elektrikçiye talim :D 

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

onlarda kompresör var yiğitcan :D araya bi aparat oldu bitti bizde yokki kompresör :D olmadı elektrikçiye talim :D

Onlar biliyodur diye dedim. Her türlü kurnazlık var bişey uydururlar bi şekil yaparlar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Samet Daş

Bende çok istiyorum. Gayet gerekli, hele sabahları yolun ortasında yürüyen yayalar için :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

yahu fikri olan yokmu yahu kitlendik :D

ufak hava tanklarını bagaja monte ediyorlar, hava bittikçe benzinliklerde doldurup kullanıyorlar, bir kaç gez gördüm, inceledim.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Sene 1998 akşam saat 18.00 sıraları.Man otobüsle Sincana servise çıkmışım.Otobüste var 50-60 personel...Daha köprüler yapılmamış.Batıkent Kavşakta kırmızı ışıktan kalkış yaptım Sol aynamı kontrol ettim Sola doğru yavaş yavaş yaklaşıyorum Ani bir Dodododoooooon sesiyle sağa doğru hamle yaptım aynaya baktım kamyon falan  yok, gözüme sol çaprazımda ölü noktada debelenen Fiat Bis takıldı... Bendeki koca Man otobüsün kornasından Dit dit diye bir ses çıktı Fiat Bis ten Dodoooooon diye sesi duyunca  Nerenden Çıkarıyon len o sesi dedim Otobüsün içinde millet yıkıldı......Arka bacakları çapraz çapraz bir gidişi vardıki sormayın... :sandalye:  :sandalye:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

ufak hava tanklarını bagaja monte ediyorlar, hava bittikçe benzinliklerde doldurup kullanıyorlar, bir kaç gez gördüm, inceledim.

abi tank hazır 13 lt lik galiba :D tek sıkıntım hava aktarımı :D kaldı

Sene 1998 akşam saat 18.00 sıraları.Man otobüsle Sincana servise çıkmışım.Otobüste var 50-60 personel...Daha köprüler yapılmamış.Batıkent Kavşakta kırmızı ışıktan kalkış yaptım Sol aynamı kontrol ettim Sola doğru yavaş yavaş yaklaşıyorum Ani bir Dodododoooooon sesiyle sağa doğru hamle yaptım aynaya baktım kamyon falan  yok, gözüme sol çaprazımda ölü noktada debelenen Fiat Bis takıldı... Bendeki koca Man otobüsün kornasından Dit dit diye bir ses çıktı Fiat Bis ten Dodoooooon diye sesi duyunca  Nerenden Çıkarıyon len o sesi dedim Otobüsün içinde millet yıkıldı......Arka bacakları çapraz çapraz bir gidişi vardıki sormayın...   

:sandalye: :sandalye:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bende merceksiz xenonlarla gelenler ya da uzunu çakıp umursamadan gelenler için şundan almayı düşünüyorum aracıma, nasıl çalıştırabilirim.

Bi çakayım kör olsun, ben kaza yapacağıma o yapsın :p

lp10w.jpg1385482605556135_b.jpg 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Sen daha takamadınmı :D

Ben motora taktım..

En son önümde bir bayan gidiyordu..kornaya basınca kendini nasıl sağa attıysa sonra beni kovaladı :D

abi tankın bulmam biraz uzun sürdü :D bide fırsat yaratamıyorum :D yaptırmyaya :D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

:biggrin:  :biggrin:  :biggrin: La uğur bit git ya  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Aynen katılıyorum la Uğur la bit git yaaa.

Apachi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bende merceksiz xenonlarla gelenler ya da uzunu çakıp umursamadan gelenler için şundan almayı düşünüyorum aracıma, nasıl çalıştırabilirim.

Bi çakayım kör olsun, ben kaza yapacağıma o yapsın :p

Çakarsın da yolda kalırsın.

Bir de trafo bul arabanın arkasına :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Çakarsın da yolda kalırsın.

Bir de trafo bul arabanın arkasına :D

Jenerator bile koyarım o derece abi, nefret ediyorum onlardan.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Jenerator bile koyarım o derece abi, nefret ediyorum onlardan.

lTuabzS.jpg

Sana bundan alalım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Sen daha takamadınmı :D

Ben motora taktım..

En son önümde bir bayan gidiyordu..kornaya basınca kendini nasıl sağa attıysa sonra beni kovaladı :D

Cok ayıp bro. Ya teyze tansiyon ve kalp hastası olsaydı ? Sana yakıştıramadım :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Xenon takanları, camları komple açıp dımtıs gidenleri birde garip korna ve egzos takanları hiç sevmem :)

mert daimi aktif olmıyacak ya.w :D arada gırgırna acacağım :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

mert daimi aktif olmıyacak ya.w :D arada gırgırna acacağım :D

Bende  :spiteful:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...