İçeriğe Yönlendir

Fiesta'ma Bu Jant Nasıl?

Mert Salmansar

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sevgili genç arkadaşım,aşağıda linki verdim benim aracımda takılı.Bi bak bakalım tipli mi tipsiz mi ???Genede görüşüne saygı duyarım..

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/251919-2006-fiesta-yak%C4%B1%C5%9F%C4%B1r-m%C4%B1/

Sanırım bu jantlara dememiştir :)

GAEoK9E.jpg?1?6517

QCXziVf.jpg?1

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Sunar

Uğur bey sizin jantlarda hoş duruyor fakat benim gönlüm çok kollu olandan yana =) orjinalleri beni çok zorlar, replikayı niye önermiyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Replika sert darbede kırılır, pek güvenilmezde ondan.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bu jant 16"  replikası 15" sanırım, bunların 15" i yoktu yada ben bilmiyorum, lastikler yaramaz, gürültüden kafan şişer bu arada....

Yorum bağlantısı
Hakan Sunar

Ali bey, resimlere dikkatli bakarsanız 15 inç lastik takılı. Replika gibide durmuyor anladığım kadarıyla. Daha arayıpda bilgi almadım. Lastik konusunda da haklısınız ama sonuçta kullanılmış bir ürün lastiklerin iyi bir şey olmasını beklemiyorum. Bir süre beni idare etsin yeterli. Bu fiyat fazla pazarlık yapılırsa alınabilir. Ama ilk olarak müsayit olduğumda  ilan sahibini arayıp detaylı bilgiyi ondan almak lazım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Gönül isterki....

oz_wrc.jpg

Abi bu jantlar çok güzel fakat yıkamada zorluk oluyor bende altı kollu var onda bile pis bırakıyorlar.

Jant çok önemli inşaallah gönlünüze uygun bir jant bulursunuz bana göre en ideali 15lik olanları çünkü 16lık çok büyük ve fazla performans istiyor ayrıca yanak kalınlığı azaldığı için yolu daha çok hissediyorsunuz. 14lük ise çok küçük onun için 15lik bence ideal.

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Sanırım bu jantlara dememiştir :)

GAEoK9E.jpg?1?6517

QCXziVf.jpg?1

Malesef Ali Bey,arkadaşa beğendiremedik,hakir görüldük :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Uğur abicim Doğan Can kardeşimizin boşluk anına geldi herelde yoksa öyle demezdi diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hakan Sunar

Eee ne olacak. Replikada önerilmiyor :)

Yorum bağlantısı
Mert Salmansar

uğur abi valla bu jant çok güzel hoşuma gitti ortalama jant yada takımı kaç para civarirıdir cikma sahibinden de 600 TL de var 900 TL de bende yaza kadar ariyorum bu janttan denk gelirse temiz artık teşekkürler
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Zevk meselesi tabii, bence cillop gibi jant, çokta yakıştı, hemde orjinal, gayet memnunum ben  :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Salmansar

Birde bu jant 1.25 lere takılan jant demi konforu falan nasil araci yorarmi ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hiçbirşey yapmaz, ben güç kaybı yada başka şey hissetmedim, yol tutuş elbette daha iyi oldu :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Bu jantlar güzel yakışmış arabaya mavi fiestada kendini daha çok gösteriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Evet o, artik yilbasina doğru hallederim inşallah :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...