İçeriğe Yönlendir

Fctr Ve ........

Uğur Samyeli

Recommended Posts

Uğur Samyeli

Değerli Ford Club Türkiye Modları

Öncülük ettiğiniz bu sitede bulunmaktan sonsuz onur ve mutluluğumu öncelikle dile getirmek istedim.Çünkü bu site sayesinde tanıştığım değerli kardeşim Galip Kandemir ile iyi bir alış veriş yaptık.O kadar muhteşem,alçak gönüllü ve değerli bir üyeye sahipsiniz ki,bunu ifade etmem çok zor.Göstermiş olduğu ilgi alaka ve dürüstlüğüne hayran kaldım.

Bu yüzden kendilerine bir kez daha teşekkür etmek için bu dizeleri yazmayı kendime bir görev olarak addettiğm.Siz ve değerli kardeşim Galip beye tekrar çok teşekkür ediyorum.Ayrıca iyiki bir Ford araç alarak sizler gibi değerli insanları tanıma fırsatına sahip olmuşum.Herkese sonsuz saygı ve selamlarımı iletiyorum....... 

• Beğen 25
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Fordclubtr "CAN"dır. Ben burada öyle insanlarla tanıştım ki yıllardır tanıdığım birçok insandan hatta bazı akrabalarımdan bile çok sevdim. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

benim yüz yüze daha görüşmediğim mod arkadaşım bile var....

Sn. Dere vardı, kurtulamadık görüştük vesile düşsün kafasına

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Genel manada FCTR kültürü diye bir şey var artık. Çok önemli bu. Daim olur inşallah.

Galip Bey'e de bunun bir örneğini sergilediği için şahsım adına ben de teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Genel manada FCTR kültürü diye bir şey var artık. Çok önemli bu. Daim olur inşallah.

Galip Bey'e de bunun bir örneğini sergilediği için şahsım adına ben de teşekkür ederim. 

artık derken? eskiden yok muydu? Sn. Zafer

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

artık derken? eskiden yok muydu? Sn. Zafer

Varmıştır elbet, artık gelişti iyice oluştu, yerleşti demek istemişimdir heralde :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yerleşti yani yerleşmeme ihtimali mi var, subli mesaj mı bu :mangal:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Umarım ilk buluşma veya toplantıda yeni dostlarla da tanışma fırsatı bulurum....

Ayrıca bu bir veda değil bu genç arkadaşıma duyduğum hayranlığın bir ifadesidir sayın Mustafa Çiçek Bey kardeşim  :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Fordclubtr "CAN"dır. Ben burada öyle insanlarla tanıştım ki yıllardır tanıdığım birçok insandan hatta bazı akrabalarımdan bile çok sevdim. 

+1

bu forumu seviyorum yaa.Ofise gider gitmez ilk açtığım sayfa ve tek kullandığım forum  :bravo:

+1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

benim yüz yüze daha görüşmediğim mod arkadaşım bile var....

Sn. Dere vardı, kurtulamadık görüştük vesile düşsün kafasına

Her fırsatta bulaşçan de mi bana? Ne olm senin benlen sorunun kuzum? :crazy: Görüştük saymıyom ki ben, olmadı o; ateş vermeye gelmiş gibi. :punish:

Yorum bağlantısı

Değerli Form Club Türkiye Modları

Öncülük ettiğiniz bu sitede bulunmaktan sonsuz onur ve mutluluğumu öncelikle dile getirmek istedim.Çünkü bu site sayesinde tanıştığım değerli kardeşim Galip Kandemir ile iyi bir alış veriş yaptık.O kadar muhteşem,alçak gönüllü ve değerli bir üyeye sahipsiniz ki,bunu ifade etmem çok zor.Göstermiş olduğu ilgi alaka ve dürüstlüğüne hayran kaldım.

Bu yüzden kendilerine bir kez daha teşekkür etmek için bu dizeleri yazmayı kendime bir görev olarak addettiğm.Siz ve değerli kardeşim Galip beye tekrar çok teşekkür ediyorum.Ayrıca iyiki bir Ford araç alarak sizler gibi değerli insanları tanıma fırsatına sahip olmuşum.Herkese sonsuz saygı ve selamlarımı iletiyorum....... 

565347.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Her fırsatta bulaşçan de mi bana? Ne olm senin benlen sorunun kuzum? :crazy: Görüştük saymıyom ki ben, olmadı o; ateş vermeye gelmiş gibi. :punish:

2 saat, bana 2 gün gibi gelmişti :mangal: 

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Değerli Form Club Türkiye Modları

Saygıdeğer Hocam bizler aracı Ford olan göre değil yüreği insan olanı istiyoruz.

Adam gibi adm olmayanın zaten forumda yeri yok.

Sizin gibi değerli insanlarla forumun değeri dahada artıyor.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Saygıdeğer Hocam bizler aracı Ford olan göre değil yüreği insan olanı istiyoruz.

Adam gibi adm olmayanın zaten forumda yeri yok.

Sizin gibi değerli insanlarla forumun değeri dahada artıyor.

Bu değerli dizeleriniz için çookkk teşekkür ediyorum kardeşim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hoş geldiniz Uğur bey, keyfini çıkarın, katkı sağlayın. İyidir bu forum.

Bir de; bu forumda kendini genç sanan bazı arkadaşlar var, sürekli bazı arkadaşlara!! ihtiyar/ehdiyar gibi sataşmalarda bulunurlar. İleride size de sataşabilirler. Onlara aldırmayın, forumun keyfini çıkarın.

Yorum bağlantısı

Hoş geldiniz Uğur bey, keyfini çıkarın, katkı sağlayın. İyidir bu forum.

Bir de; bu forumda kendini genç sanan bazı arkadaşlar var, sürekli bazı arkadaşlara!! ihtiyar/ehdiyar gibi sataşmalarda bulunurlar. İleride size de sataşabilirler. Onlara aldırmayın, forumun keyfini çıkarın.

Sataşma değil Mükreimin abicim. Alenen avatarın altında yazıyor :tongue:

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Tüm iyi dilek ve temennilere ben de ortağım, internet dendiğinde insanlar geri dururken burda normal ikili ilişkileri aratmayacak bir seviye var, tabi bu emek, yanlış anlaşılma, çizgiyi tutturma adına bir şeylerden feragat etmenin sonucu emeği geçenlere şükran.

Ayrıca forum buluşmalarına gıpta ile bakanlardanım, benim gibi ufak yerlerde yaşayanlarda aynı hissi taşısa gerek, altı ay sonra tayinle birlikte bu eksiğimizi de gideririz inşallah.

Yorum bağlantısı

Araba hakkında birşeyler öğrendiğim, keyifli vakit geçirdiğim, güzel insanları tanıdığım ve tanımak istediğim onlarca insanın olduğu iyi bir yer burası. Siz de hoş geldiniz.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
(düzenlendi)

Duygularınızın güzelliği karşısında sizide aramızda görmekten mutlu oluruz, vesile ile hoş geldiniz güzel sohbetler :)

tarihinde Serhan Gürbüzol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...