İçeriğe Yönlendir

Yeni Dacia Duster

Mahmut Şahin

Yeni duster alsam mı?  

104 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mahmut Şahin
(düzenlendi)

Evet bildiğiniz gibi dacia duster bir estetik operasyon geçirmiş halde. Önceden de bir ara duster hevesim artmıştı ancak içini görünce dusterdan vazgeçmiştim. Şu an ise yapılan makyaj düşlerin benim nezdimde oluşturduğu olumsuz intibasını düzeltmiş halde. Hatta esp,abs,fau gibi güvenlik ekipmanlarının standart olması ile de gönlümü çalmış halde sayılır. Şu an hanımın kullandığı 2004 hb. Clioyu ve bir miktarda peşin parayı denkleştirerek az bir borç ile 4x2 1.5 Dci 110 hp. Laurette en full (donanım ve opsiyon listesinden deri koltuk hariç tamamını seçtim) duster için 52750 TL ye anlaştık gibi. Belki marka imajı düşük olabilir fakat şiddetli kışların her daim olduğu memleketim Sİvas' ta biraz yüksek bir araç için şu marka imajı faslını es geçebilirim. Siz ne dersiniz?

tarihinde Mahmut Şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

50 bın kusur para vereceksenız bu dacıa duster olmasın...alın o fıyata c-max ''mesela'' tepe tepe bının ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

50 kaat oldumu iş değişir, duster o kadar etmez, bencede C-max almanız en iyisi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

50 bın kusur para vereceksenız bu dacıa duster olmasın...alın o fıyata c-max ''mesela'' tepe tepe bının ;)

Beklediğim ilk cevap geldi. Dakika 1gol 1

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Bence alınabilir. Ama 50 bini geçmemesinde yarar var. Yılsonu indirimleri filan varmı?

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Düşük donanım/fiyat olanları bence alınır çok da iyi binilir ama 52bin'e göre bence biraz yetersiz gibi. Ben tercih etmezdim o fiyata şahsi fikrim. He o fiyata da alınır ama 4x4 olacaksa.

tarihinde Yiğitcan Coşar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yalnız zevkler ve renkler olayıda var, eğer heves ettiyseniz alın geçin, tip olarak benimde sevdiğim bir arabadır.

Fakat 50 kaat harbiden çok fazla, c-max in vereceği hazzın yanında hiç kalır bu duster.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

İçi çok kötü kokuyor. Plastiğin kokusu herhalde tekel bayiilerdeki poşetler gibi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

50 kagit he iyimis de ben takla atan duster gordum ve bir sefer kullandim.o kadar para verdikten sonra ne bmw mercedes ler var onu dusunurdum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

Yalnız zevkler ve renkler olayıda var, eğer heves ettiyseniz alın geçin, tip olarak benimde sevdiğim bir arabadır.

Fakat 50 kaat harbiden çok fazla, c-max in vereceği hazzın yanında hiç kalır bu duster.

Tamam da abi en ucuz dizel c max. 62000 tl. Ama en pahalı duster sanki sıkı sıkıya alacak olsam 52000 tl. Birinin en ucuzu ile dusterdan en pahalısı arasındaki asgari fark bile en iyimser hali ile 10000 lira. Kaldık iç max ı sınıf atlattıktça farkta artacak.
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

Şu an bilgisayardan yazmadığım için foto ekleme kısmını göremiyorum ama www.netcarshow.com sitesinden 2014 dustera bir bakıverseniz. Orada detaylı fotolar mevcut.

Yorum bağlantısı
Akın Demir

içinize sindiyse alın. ancak ben olsam dacia'ya 50.000 tl verir miydim ??? zannetmem.

Yorum bağlantısı

Bu para verilip bence alınmaz.. Ön konsolun kullandığınız clio dan farkı nedir. Verdiğiniz siteden aldım resmi.

v9zhj.jpg

Yorum bağlantısı

Siz araca binip baktınız mı acaba. Ben olsam önce arabayı görürdüm. Ama 2. eli alsanız sanki daha iyi gibi. Diğer modelleri bilmiyorum da sanki çok zarar ettiriyor gibi. Kim bilir yeni kasa belki tutulur. Ben beğendim görünüşünü şahsen.

Yorum bağlantısı

Bu para verilip bence alınmaz.. Ön konsolun kullandığınız clio dan farkı nedir. Verdiğiniz siteden aldım resmi.

Şu renoların içini oldum olası tutmadım  :good1:

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

v9zhj.jpg

Bir yanlışınız var benim yeni duster dediğim bu değil. Bunu illa alın deseniz de almam zaten. Bir mübarek 2014 duster fotoları yüklese de hep beraber rahatlasak. Ben su an ipadden link eklemeyi beceremiyorum fakat biraz önceki verdiğim sitede tüm detayların fotoları mevcut, isterseniz siteyi tekrar kontrol edebilirsiniz.
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Yeni Duster daki değişiklik kol dayama,kyarı deri döşemeli koltuklar gibi duruyor.Geri kalan her şey çok değişmemiş.

Yorum bağlantısı

şimdi buldum 2014 kusura bakmayın ama yine sadece dokunmatik multimedia ekran var değişen yine konsol aynı.. Buyrun 2014 kasa iç konsol

v9zzv.jpg

mert benden hızlı davrandın :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...