İçeriğe Yönlendir

Tablet Pc'ye Usb'den Kamera Bağlamak !

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Ersen Tapan

bu kabloyla lg g2 telefona kamerayı bağladım. google playdende usb kamera uygulaması indirdim . anında çalıştı. aynı kabloyu benim discovery'e takıyorum hiç tepki vermiyor. flash diskte lg de çalıştı bende çalışmadı . discoverynin otg kablosunu bulmam lazım . tab 4 tablet var ondada görmedi . galiba her cihaza ayrı kablo oluyor. 

Discoverynin otg kablo desteği yok.

Yorum bağlantısı

Aydın neredeyse 2 sene olmuş hala yılmamışsın :D

wifi ile bağlanan uygulama seçeneğini dene. Olması lazım.

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

abi kamerayı kaybetmiştim tadilat yapınca buldum :D . wifi derken abi ? nasıl çalışıyorki ?

Yorum bağlantısı

Ben denedim oldu. Telefona bu uygulamayı yükledim. Açınca ekrandaki ip numarasını chroma giriyosun. Açılan sayfadan browser ı seçtim oldu. Ama senin istediğin tipte mi bilmem.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Köksal Yılmaz

Mini bir hort yapayım,

Linkteki kameradan aldım note 2 telefonumda çalışmadı ama dell tablette tak çalıştır oldu(kamera uygulamasını kurdum tabi ki). Servet abiyle sucuk yerken bi ara konuşuyorduk ama sonra arada kaynadı. Telefondan neden çalışmadı acaba, kamera önündeki ledler yanıyor yani elektrik geliyor kameraya.

http://www.aliexpress.com/item/Newest-5-5mm-6-LEDs-720P-Android-USB-Endoscope-IP67-Waterproof-Inspection-With-3-5M-Cable/32491994555.html

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...