İçeriğe Yönlendir

Mutfak Dolapları Ve Kapakların Folyo Kaplanması

Atilla Atun

Recommended Posts

Atilla Atun

Atilla bey, son durumu nedir dolapların? atma, kabarma, kalkma gibi durumlar var mı? bizim hanım bu uygulamayı internetten görmüş, biz de yapalım diye tutturdu. benim aklıma da hemen siz geldiniz. bu folyaları nereden temin ediyoruz?

Son durum ilk durum desem aynı .Hiç atma falan yok hatta ara sıra siliyorum bişey olmadı.

Dünde hanım deterjanlamış beyaz yerleri bi güzel folyo olduğu için sıkıntı yok.

Hiç korkmaya gerek yok .

Aspiratör ve ocak arkası da aynı durumda ilk gün gibi.

Elinize sağlık, uğraştırdığı çok belli ama sonucu da çok güzel olmuş.

Gerçekten çok yoruldum ama oturup karşımda böyle güzel renkli görünce dahada bi keyifleniyorum.

Atilla bey, son durumu nedir dolapların? atma, kabarma, kalkma gibi durumlar var mı? bizim hanım bu uygulamayı internetten görmüş, biz de yapalım diye tutturdu. benim aklıma da hemen siz geldiniz. bu folyaları nereden temin ediyoruz?

Folyoları reklamcıdan temin etmiştim aynı yerden ve renkten olmasına dikkat edin eğerki biterse.

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Son durum ilk durum desem aynı .Hiç atma falan yok hatta ara sıra siliyorum bişey olmadı.

Dünde hanım deterjanlamış beyaz yerleri bi güzel folyo olduğu için sıkıntı yok.

Hiç korkmaya gerek yok .

Aspiratör ve ocak arkası da aynı durumda ilk gün gibi.

Gerçekten çok yoruldum ama oturup karşımda böyle güzel renkli görünce dahada bi keyifleniyorum.

Folyoları reklamcıdan temin etmiştim aynı yerden ve renkten olmasına dikkat edin eğerki biterse.

teşekkürler, yakınımda reklamcılara bir sorayım bende. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...