İçeriğe Yönlendir

Bu Işıldak Direk Şebekeyi Mi Bağlanır?

Emrah Akdoğan

Recommended Posts

Emrah Akdoğan

Selamlar elektrikler gitti, ihmal ettiğimiz bir ışılfak var ama şarj kablosu yok üzerinde 230 v ibaresini gördüm anladığım kadarıyla direk şebeke voltajı ile şarj oluyor, kullanan bilgisi olan varmı?

Gönderilen ResimGönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Serhat Böcek

Elektrik,elektronik malzemesi satan yerlerde bulursun.

220 volt çift oluklu güç kablosu dedin mi verirler.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok güzel kapasitör patlatıyor bu model. 2 tane patladı evde :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu modelde kalite sorunu var. bendekiler de yandı. ayrıca akülerinin + kutup başlarındaki kablolar korozyondan eriyor.

ÇÖP.... ÇİN ÇÖPÜ..

Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

kapasitör patlaması ne kadar ciddi soruna yol açıyor :) yangın filan?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

yangın pek çıkarmaz ama kötü koku olabilir. bir başka modelde ise içinden kablo kokuları geldi, epeyce biryerleri yandı tabi içinden. ama kapamasaydık yangın çıkar mıydı bilinmez. Tüm cihazlarınızı ufak tefek kablo erimeleri ve alev olduğunda sorun çıkarmayacak yerlere  monte edin bırakın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

bende de iki çürük var azı dişi.   :)

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

Bayhaus ta denk geldi 10 lira... Almadım tabiki yarın milyoncuya bakayım...

Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

Gönderilen Resim

Batarya bitik çıktı iyi mi :) ama inat ettim yapacağım :) şimdi batarya bulmak lazım

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

Batarya bitik çıktı iyi mi :) ama inat ettim yapacağım :) şimdi batarya bulmak lazım

Bataryayı aç, içinde muhtemelen bir kaç tane 1,2 V ni-cad pil bulacaksın. Onları değiştir, tepe tepe kullan. ;)

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

a101 in önünden geçene kadar inadım devam ediyordu. ışıldak gelecek bu hafta 15 tl... :)

Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

Gönderilen Resim

Arkadaşlar son bi sorum olacak ledler paralel bağlı, şimdi eski aküsü üzerinde tesimdeki bilgiler mevcut. Pil koyup pilli çalıştırmak istiyorum ama benim bildiğim piller 1.5 ve 9 v olarak var elektronik bilgisi olan bilgi verebilir mi?Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...