İçeriğe Yönlendir

Gla 180 Cdi 1.5 Dci Ile Geliyor

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Aracı gittim gözlerimle gördüm. Fena değil. Ve fakat fena pahalı.

A180 den teknik olarak HİÇBİR fark olmamasına rağmen 30-35 bin lira yüksek fiyat çekilmiş.

A200 den fark yok pardon. 156 HP.

lastikler  235  50 18  !!!!!! standartmış..

bir fark bagaj otomatik açılıp kapanıyor.

zenon yok urban pakette ama iç aydınlatma vesaire ayak aydınlatma geri kamera ve bilumum güvenlik vesaireleri var. Koltuklar harika.

110 bin felan olsa daha çok satar gibi. X1 şu anda 108 bin.

Q3  122 bin

Bu otomotivciler de konfeksiyonculara benzeyecek. İndirim olmadığı zaman alırsan kazık...

Eski c180 lerde acayip kampanya var meraklısı varsa haberiniz olsun.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Abdussamed Acar

Bu arada audi bayileri 2013 model sıfır araç çakılı... 10-15 bin indirimlerle satmaya çalışıyorlar, oysa hala pahalılar...

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Mercedes forumlarında 7 G-tronik adındaki çift kavrama sorunları üstüne renodaki dizel moturuda koymalarından sonra müşteri kitlesinde oldukça güzel olmıyan yorumlar okuyorum...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

1 reno motoru

2 buna Merso denmez ve sayılmaz, her yıldız Merso değildir

3 o parayı vermek için deli olmak lazım

4 o paraya 2. el az daha eklenip E220 CDİ hemde 2011 model alınır

:D  :p  :D

Harbi Mersoya  binerim üstelik.

http://e-services.mercedes-benz.com/dsc_tr/globalsessionid/DSC_tr693F3365633F7835FF6E390601005200/dsc_locale/tr_TR/appId/DSC_tr/siteLocale/tr_TR/VSCDetailView.jam2;jsessionid=0000HzUAtD2SjIuQKL8r4CqRyK7:186tpab97?VehicleId=1200294

ivX0CGSddn_9LVn1GBaFcwn5Pz2bUeLcfpQ3gTaI

i2sRQgvHxNv0tgXmWPN2VqJ1wA44mWC0Q9VIIaOD

i5SgsyowBifH7fUQ2QVPCjf_fruAjlIVJNqhbzlj

i46e1QF3RfPZ7ssQ6NwjZF4y5jgTtGf4tuPtc4dK

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

"Reno motoru" kavramının teknik açılımı nedir Allah aşkına? :)

Tırt kısaca yani  :biggrin::tongue:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Onu biliyorum da aşırı teknik bi ifade olduğundan tam kavrayamıyorum, daha sade şekli lazım... :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Gökhan Çoşkun

ismini ve ambleminin hakkını versin derseniz zaten 200bin Tl den aşağı araba yokki :)  E180  150bin tl desek  E200 olunca iş 200bin e dayanıyor fiyat donanımlı fiyatlarla.

Ama şöylede bi durum var,4-5 sene sonra yani ben 27yaşına gelince inş evlenirsem filan 2.el bi A180  CLA200  alabileceğim :) Fiyatlar düşüyor gitgide bizim pazara girince. Ne kadar motoru ,donanımı düşük olsada mercedes olduğu belli ediyor kendini bence.Dizaynı filan çok hoş.

Ayrıca Qasqai 1.6 DCİ motorla  110bin TL otomatik viteslisi.110bin TL  nissan  abi ya çok enterasan oldu piyasa.Taraftarlıkı değilde işin içinde yıldız varsa hepsi alınır.

Mesela Qasqai ve GLA yı yan yana getirin ?   Golf ile  A kasayı yan yana getirin ?  bence Mercedes heybeti ayrı bi durum :) ilgiyi üstünüze çekiyor.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Abdussamed Acar

1.5 dci otomatik gelmiş, AMG paketlisi 140 bin kadar, a serisi ve cla dan yüksek sürüş pozisyonu, daha geniş iç hacim, bagaj ve nispeten daha konforlu süspansiyonlar belirgin farkları... Bu kulvarda 1.6 altında dizel araç yok derken olan bitene bakın; üstelik çoğu otomatik vites seçenekli...

Mercedes Gla 1.5 dci 109 Hp

Volvo V40 Cross Country 1.6 tdci 115 Hp

Honda CRV 1.6 dizel 136 Hp

Nissan Qashkai + X-Trail 1.6 dci 130 Hp

Olaylar olaylar :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu motorlu merc lerin 2el piyasaınsı duyan oldu mu? çevremizde bi tane bile yok haber alamıyoruz

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

1.5 dci otomatik gelmiş, AMG paketlisi 140 bin kadar, a serisi ve cla dan yüksek sürüş pozisyonu, daha geniş iç hacim, bagaj ve nispeten daha konforlu süspansiyonlar belirgin farkları... Bu kulvarda 1.6 altında dizel araç yok derken olan bitene bakın; üstelik çoğu otomatik vites seçenekli...

Mercedes Gla 1.5 dci 109 Hp

Volvo V40 Cross Country 1.6 tdci 115 Hp

Honda CRV 1.6 dizel 136 Hp

Nissan Qashkai + X-Trail 1.6 dci 130 Hp

Olaylar olaylar :)

1.6dci 130'luk modeller çoğalsaydı fena olurdu.

Bu motorlu merc lerin 2el piyasaınsı duyan oldu mu? çevremizde bi tane bile yok haber alamıyoruz

O kadar beğeniliyor ki, sahipleri satmıyor :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Gökhan Çoşkun

staj yaptığım sürece bolca test sürüşlerinde bu araca bindim.İnsanlar  yeni C kasadan sonra hep buna yönelmişti.   X1  den ziyade bu aracı seçmelerindeki sebep hep dış kasası olmuş. Müşterilerin konuştukları o yöndeydi yani. 

Cam tavan olduğu sürece GLA alınır :) şaka gibi ama cam tavansız modeli o kadar sıkıcıki basık geliyor insana.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...