İçeriğe Yönlendir

Motor Suyuna Yag Karisirsa?

Kadir Türkeli

Recommended Posts

Kadir Türkeli

Merak ettim Allah kimsenin basina vermesin, Motor suyuna yag karistiginda bunu gözle anlayabiliyor muyuz? Yani renginden mi anlariz? Nasil anliyoruz?

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli
(düzenlendi)

Hic bilmiyorum :O ogrenmek istedim.

tarihinde Kadir Türkeli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

hayirdir kadir arac contami yakti?

Ogrenmek istedim , Sukur birsey.yok.

Su kabı köpürür, yağ çubuğunu çekince beyaz yağ görürsünüz.

Tesekkurler abi, gorsel olarak anlayabiliyormusuz, ogrendim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bu olay her zaman conta yaktiginda olmaz, yağ sogutucusunda kacak varsa da aynisi olur, contami sogutucumu hangisinin olduğunu nerden anlarsiniz?

Basit, genelde bosch servislerde olan wurth test cihaziyla soğutma suyundan numune alinarak anında test yapılır, test pozitif cikarsa contadan kacak vardır, negatifse sorun soğutucudan demektir :)

Haybeye üst kapak sokturmemis olursunuz.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Bu olay her zaman conta yaktiginda olmaz, yağ sogutucusunda kacak varsa da aynisi olur, contami sogutucumu hangisinin olduğunu nerden anlarsiniz?Basit, genelde bosch servislerde olan wurth test cihaziyla soğutma suyundan numune alinarak anında test yapılır, test pozitif cikarsa contadan kacak vardır, negatifse sorun soğutucudan demektir :)

Ali abi , bilgilendirme icin tesekkurler , bu wurth cok meshur herhalde :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Wurth u severim, çok güzel ürünleri var gerçekten, bende serviste ustayla muhabbette öğrendim, çok faydali ve gereksiz masraftan kurtaran teşhis cihaz ve malzemeleri var bu firmanin.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Wurth u severim, çok güzel ürünleri var gerçekten, bende serviste ustayla muhabbette öğrendim, çok faydali ve gereksiz masraftan kurtaran teşhis cihaz ve malzemeleri var bu firmanin.

Hemen bakiyorum bize yakin wurth , murth var mi.

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Doluymus Ali abi , fakat anlamadigim su, ne gibi urunleri alabiliriz wurthden? Isimize neler yarar, bu konuyla ilgili biraz aciklama yapsan cok cok sevinirim.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Wurth den test cihazı alacak halimiz yok tabi canım, ben cam suyu-mazot katkısı-oto parfümü-motor cilası- hss yağı-bakım ve silikon spreyi gibi sarf malzemeleri alıyorum mesela, birde güzel pro seri el aletleri var ama fena pahalılar.

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Wurth den test cihazı alacak halimiz yok tabi canım, ben cam suyu-mazot katkısı-oto parfümü-motor cilası- hss yağı-bakım ve silikon spreyi gibi sarf malzemeleri alıyorum mesela, birde güzel pro seri el aletleri var ama fena pahalılar.

Abi bende test cihazi disinda ise yarar birseyler var mi anlaminda sormustum :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...