İçeriğe Yönlendir

Yeni C180

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Abdussamed Acar

bence yakışıklı olmuş, biraz daha sessiz ve kaliteli işçilikteki mekan ile sunarlarsa alır gider... Maalesef sadece Mercedes adıyla bile 1-0 önde başlıyor zaten yarışa...

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Ya hakikaten şu orta konsola sonradan emanet konumlandırılmış gibi duran medya ekranı konusunda neden bu kadar ısrarlı davranıyorlar anlamıyorum... Şahsi kanaatim o ki; muhtemelen üretim maliyeti ile ilgili ciddi bir avantaj sağlıyor... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Şu yuvarlatılmış farları sevemedim gitti. Keskin hatlı farlar daha çok yakışıyor bence arabalara. Bknz BMW :)

Eski C serisi kadar satar mı emin değilim bu yüzden. Sırf bu keskin görünüş için bile BMW'ye kayanlar olacaktır eminim.

bgr7q.jpg

tarihinde Yiğitcan Coşar tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Metin Çilo

Ben bu mercedesin arabalarını hiç sevmiyom. Bunları görünce bizimkilere binesim gelmiyor.

Deseler ki Mercedes mi ford mu hiç düşünmeden ford derim. :) Düşününce kesin Mercedes derim de ondan.

Diyor ya Baatin millet deri mont giyiyor Bret Bit'e benziyor ben giyiyorum bildiğin çiçek abbas.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Ön taraf tamamda, arka tarafta bir hadise var çözemedim, birşey olmamış arka tasarımda..

Bu arada bunun içi A sersi ile aynı değil, farklı olması lazım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ön taraf tamamda, arka tarafta bir hadise var çözemedim, birşey olmamış arka tasarımda..

Ford'un tüm iç tasarımı aynı, mercedes yapmış, çok mu :D

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

mercedesten ne gelirse kabubümüzdür :wub:

ben beğendi

stoplar arcın arkasına doğru kısa kalmış.bildiğin heybetli mercedes stop grubunun büyüklüğü yok denebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Bu yeni Mercedesler harbi tırt :p

Ne varsa 2002-2007 model yillari arasinda var, sonrasinda kalite ve tasarım zayifeti mevcut :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Ne varsa 2002-2007 model yillari arasinda var, sonrasinda kalite ve tasarım zayifeti mevcut :)

:D  :D

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Halk arabası golf zenginlere hitap eder(dolu 1,6 dizel 90,000 tl), Zengin arabası mercedes iyice halk arabası(dizel a serisi 70,000tl) olmaya başladı.Fark iyice azalmaya başladı.Baksanıza duster ile aynı 1,5 dizel motor bu arabada yakışık alırmı?

Araçlarda kişilik yok olmaya başladı ...

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

maykıl ceksın da ölmemiş diyolla :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Tableti begenmiyoruz. Evet belki biraz çıkıntı. Ama tüm avrupada ve amerikada orada hem navigasyon hem facebook hem o hem bu olduğunu düşünürseniz kullanılabilirlik ve görünürlük açısından aracın en önemli noktalarından biri olmuş durumda orası. Bakmayın bizdekinde radyo.  aslında o ekran tam yerinde.  Ve fakat audi gibi olsa (ses yapıyor) ya da bmw gibi olsa biraz daha şık olabilirmiş. Ama en güzel göze geleni görünür olanı sanırım bu.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Mehmet Göktürk

Bu hafta sonu bayilere geliyor.

şu ekranlara navigasyon koyarlarsa anlamı olur. Yoksa oraya bel lastiği ile telefonu yapıştıracağız :)

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Bu aracın yeni nesil 1.6 dci 136hp otomatik vites olanı, tr de iyi satış yapar... 1.5 dci 109hp götürür ama ortalamanın üzerine çıkarmaz, bu durumda mercedes e yakışmaz...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bunun sıfırına vereceğiniz parayla 3-4 yaşında CDİ ve E serisi hangi mersoları alabilirsiniz, önce ona bir bakmak lazım :)

Not: Merso E serisinden başlar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...