İçeriğe Yönlendir

Hafta Sonu Için Kaplıca Önerileriniz

Ömer Tuncay

Recommended Posts

Ömer Tuncay

Merhaba arkadaşlar.

Hafta sonu için ailemle kaplıca kaçamağı yapmak istiyoruz. Bizim aklımızda Oylat var. Sizlerin başka tavsiye edebileceği yerler var mı? Eskişehir civarı illeri tercih etmek istiyoruz.

Yorum bağlantısı

Merhaba arkadaşlar. Hafta sonu için ailemle kaplıca kaçamağı yapmak istiyoruz. Bizim aklımızda Oylat var. Sizlerin başka tavsiye edebileceği yerler var mı? Eskişehir civarı illeri tercih etmek istiyoruz.

afyona gidin,ikbal var,güral var

Yorum bağlantısı
Ömer Tuncay

Bu arada doğal güzelliği olması da önemli bizim için. Şöyle dağları içinde, çamlarla çevrili bir yer süper olur.

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem
(düzenlendi)

Kocaeli - Yazlık Ilıcaları, tesis daha yeni yapıldı, gıcır gıcır..

tarihinde Aydın Perçem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Bu arada doğal güzelliği olması da önemli bizim için. Şöyle dağları içinde, çamlarla çevrili bir yer süper olur.

bir çok arkadaşım tavsiyelerde bulunmuş,acaba internetten girip bakabildinizmi,belki istediğiniz özellikte güzel tesisler mevcuttur burada yapılan önerilerin içinde :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Kırşehir/Merkez, Yozgat/Sorgun/Sarıkaya önerebileceğim yerler arasında.

Kendi memleketimizi unuttuk :) sağol Ramazan hocam. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici
(düzenlendi)

Aslen Yozgatlıyım. Aynen hepsi bizim memleketimiz sayılır. Çorum Yozgat'tan ayrılma, Kırşehirlede iç içeyiz.

tarihinde Ahmet Ekici tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Sandıklı. Yeni açılan bir termal otel var adı Safran. Memnun kalırsınız. :)

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Size daha da yakın olan Afyon Gazlı göl var. Burada büyük termal devre mülk tesisler mevcut. Her yıl neredeyse gidiyoruz biz. Gecelik aldığınızda 110-120 civarında toplam ücret ödüyorsunuz. Tabi sezona göre değişebiliyor emin değilim. Odalar 1+1. Yatak odası, mutfak, salon ve geniş balkonu var. 2 aile rahatça kalınabiliyor. İçeride restoran mevcut ve yemek alternatifleri güzel. Büyük kapalı havuz, spor salonları, hamam, sauna gibi sosyal tesisleri bence yeterli. Masaj çamur banyosu harika :) Gazlı gölde gezmek mümkün. Zaten Afyon da 20 dakika civarında...

Yorum bağlantısı
Ömer Tuncay

bir çok arkadaşım tavsiyelerde bulunmuş,acaba internetten girip bakabildinizmi,belki istediğiniz özellikte güzel tesisler mevcuttur burada yapılan önerilerin içinde :)

İnternetten araştırdım, hepsi fotoğraflarda güzel görünüyor. Ancak gidip kalmış kişilerden yorum almak daha iyi olur diye düşünüyorum.

Sandıklı. Yeni açılan bir termal otel var adı Safran. Memnun kalırsınız. :)

Biraz bizi aşıyor :)

Yorum bağlantısı

Bende kütahya'ya bağlı ılıca beldesindeki sarıkız termal hamamı tavsiye ediyorum...eskişehire çok yakın,hemen hemen her eskişehire gittiğimde gitmeye gayret ederim.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Merhaba arkadaşlar. Hafta sonu için ailemle kaplıca kaçamağı yapmak istiyoruz. Bizim aklımızda Oylat var. Sizlerin başka tavsiye edebileceği yerler var mı? Eskişehir civarı illeri tercih etmek istiyoruz.

Kuzuluk ...

Yorum bağlantısı
Ramazan Okyar

+1

emlakçıdan 2 günlüğüne kiraladım bende ama temizlik konusunda ciddi sıkıntı çektim.

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Bana kalırsa içlerinde en ideali yine Oylat'tır. Doğasına hayran olduğum bir yer.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ramazan Okyar

Kütahya Emet termal kaplıcalarına giden var mı? Hediye tatil çıktı da gidip gitmemekte kararsızım.

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Kütahya Emet termal kaplıcalarına giden var mı? Hediye tatil çıktı da gidip gitmemekte kararsızım.

Ben gittim , 3 gece kaldım..

Devremülk sattılar mı?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

http://www.termalasya.com/#/home

Ailecek 3-4 kez gittik. Vaktim olursa yine giderim. Açık termal havuzu kapalı havuzu hamam sauna herşey var. Çocuk büyük yaşlı herkes için bir eğlence mevcut. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...