İçeriğe Yönlendir

Jaguar'dan Mercedes'e Hoş Dokundurma :)

Semih İzgi

Recommended Posts

Semih İzgi

Fena! :)  Ama Magic body ile Jaguar'ın dynamic modunu kıyaslamak mümkün de. Dynamic mod ile freni kıyaslamak pek olmamış.  Merso daha sağlam yerden şansını deneseydi keşke :good1: 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

mercedesin ünlü magic body control sistemini tiye alan jaguar usa ya yine Yıldızın  kapak gibi cevabı :D

bilmeyenler için mercedes reklamı

http://www.youtube.com/watch?v=nLwML2PagbY

buda jaguarın avcıyken av olduğu reklamı :D

gerçek misilleme :D

48103a3801f5ddd9da2ea6538c0b4a69.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Kılınç
(düzenlendi)

öhmmm öhhmm.. ünlü düşünür büyük üstad Ottomobiliousyus'un bir sözü;

"Dünyada iki çeşit otomobil vardır. MERCEDES ve diğerleri" 

(tabi herkes özgür düşünce hakkına sahiptir, ama adam haklı beyler dağılın :D )

tarihinde Bahadır Kılınç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Çok yaratıcı ve çok kapaklı bir konu olmuş sonradan.. Hırs ne kötü şey Ya Rab.   :soshelp:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

öhmmm öhhmm.. ünlü düşünür büyük üstad Ottomobiliousyus'un bir sözü;

"Dünyada iki çeşit otomobil vardır. MERCEDES ve diğerleri" 

(tabi herkes özgür düşünce hakkına sahiptir, ama adam haklı beyler dağılın :D )

reno motorlular-alt seriler ve çoğu yeni model hariç tabiii :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Misilleme yakında gelir.tavuk hesaaaabı

Jag'ın başka cevap vereceğini sanmıyorum abi. 1 reklam attı  Merso 2 kere cevaplamak zorunda kaldı. Şimdi jag bi reklam daha atsa bu kez 4 kere reklam çıkarır merso.  Sonra araçlarımız niye pahallandı, reklam masrafları tabii. Kolaymı tekir kediyi arabanın üzerinde kaydırmak. :D . :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Semih İzgi
(düzenlendi)

Yeni bir reklam daha düştü. Bu sefer hedef Audi+merso+Bmw.   :) Hoş olmuş ve Jag artık çok daha büyük oynuyor. 

Çok güldüm :)

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

"Kedi canını senin" diye Adnan Hocayla reklam yapardım ben olsam :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Semih sendeki jaguar hastaligi da depresmisdir seyrettikten sonra

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Semih sendeki jaguar hastaligi da depresmisdir seyrettikten sonra

Aynen abi. :) XF modelinde beyazı çok severim. Tam böyle alınası aracı oynatmışlar başrolde :)  Nasıl kaçışıyorlar ama :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yeni bir reklam daha düştü. Bu sefer hedef Audi+merso+Bmw.   :) Hoş olmuş ve Jag artık çok daha büyük oynuyor. 

Reklam güzel harbiden, ama sonuç değişmez, 2 marka fena 1 i bazen döver  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Reklam güzel harbiden, ama sonuç değişmez, 2 marka fena 1 i bazen döver  :D

Abi inanılmaz geliştirdiler kendilerini. Biri 50.000 araç satarken jag 11.000 felan satabiliyordu. Şuan ise çok başarılı gidiyor..  Mercedes Üretim direktörüydü galiba, jaguar'ı överek, kendilerini huzursuz ettiğini ve tüm personeli ile çok yakından takip ettiklerini söyledi.  Bunlar çok güzel şeyler.. Benim beğendiğim eski nesil X-type'a S-type'a bak birde şimdiki yeni nesil modellere bak. Tata'nın geniş bütçesi, yeni press makineleri ve diğer kaynaklar ile hem PSA grubu motordan kurtuldular hemde kasaları daha biçimli oldu :)

Şu 2 metreye 5.3 metre araç 4.4 Saniyede 100 yapıyor. Güzel iş bence :)

130327125950-jaguar-xjr-2013-ny-auto-sho

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Abi inanılmaz geliştirdiler kendilerini. Biri 50.000 araç satarken jag 11.000 felan satabiliyordu. Şuan ise çok başarılı gidiyor..  Mercedes Üretim direktörüydü galiba, jaguar'ı överek, kendilerini huzursuz ettiğini ve tüm personeli ile çok yakından takip ettiklerini söyledi.  Bunlar çok güzel şeyler.. Benim beğendiğim eski nesil X-type'a S-type'a bak birde şimdiki yeni nesil modellere bak. Tata'nın geniş bütçesi, yeni press makineleri ve diğer kaynaklar ile hem PSA grubu motordan kurtuldular hemde kasaları daha biçimli oldu :)

Şu 2 metreye 5.3 metre araç 4.4 Saniyede 100 yapıyor. Güzel iş bence :)

Off bunun tipi güzelmiş harbiden, içide geniş, bak tuttum bunu  :yes:

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Yine çok güzel olmuş son reklam. Devlerin kapışmasının reklamlara yansıması çok güzel görüntüler çıkarıyor ortaya. 

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Semih İzgi

Bunun seninde izlemeni istiyorum Servet abi.. :) Youtube açıldığına göre ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Semih, atladığın birşey var. Biz Türkler kaliteye değil, markaya önem veririz. Kendimiz için değil, başkaları için araç alırız, desinler diye araç alırız.

Marka imajı yüksek olduktan sonra araç isterse macaristan imalatı önden çekiş reno motorlu olsun almak için sıraya gireriz.  Bu nedenle parası bol olana Merso, BMW, Audi, VW bu ülkede her zaman en çok tercih edilen olacak. 

Videolarda fark ettiniz mi? BMW'lerin içleri ne kadar da gürültülü. Asfalt sesinden nefret eden ve konfor seven birisi olmama rağmen 200 bin lira vereceksem BMW'ye veririm. Kendim için değil, dışarıdan bakanlar için. Evet, ben bir Türk'üm  :crazy:

Aynı fikirde olmakla beraber,  herkeste olan araçda bana itici geliyor abi :) Mesela son kasa 5 serisi.  Harika bir tasarım, eskiside bir okadar güzeldi. Ama okadar çok var ki, okadar satmışki. Param olsa önünden geçmem. Ha albea almışım ha 5 serisi.  Gider mazda 6,  Kia Optima, Jaguar XF felan alırım. 

Bu Farklı olmaya çalışmak değil ama, anlamışsındır eminim. :)    

Dışardan bakanlar konusunda ise Jaguar tamamen prestije oynuyor.  Reklamları görsen, Performans ve lüks temalı tamamen. :)

140307075143-jaguar-david-beckham-620xa.

Publicit%C3%A9-Lana-Del-Rey-Jaguar-F-Typ

1524614_469704339823280_386712410_n.jpg

Jaguar hiçbir zaman Türkiye'de büyük bir pazarın sahibi olamayacak. Herzaman olduğu gibi bugünde gelecektede

sadece meraklısı alacak.. O

yüzden dünyanın en mutlu araç sahipleri Jaguar sahipleri :).

Buda biz fakirler için reklamı :D

http://www.youtube.com/watch?v=KgFDQEnThR8 

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...