İçeriğe Yönlendir

Tv Anten Girişine Geri Görüş Kamerası Bağlanır Mı

Celalettin Süğürtin

Recommended Posts

Celalettin Süğürtin

Şimdi buraya kadar herşey iyi de, kameradan gelen sinyal cihazı tetikleyecek mi, yani navigasyon açıkken kamera sinyali gelince ekran değişecek mi? Bu işlem için ayrı bir hatta ihtiyaç duyulur mu? 

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Kameraya ait bir uc daha olacak abi . o coklu soketin icine bak . tek kablo .

Muhtemelen arti ile tetiklenir . ben kamerayi takiyorun video kabkosuyla birlikte birde 0,75 kablo cekiyorum . bagajdan geri vites lambasindanda elektrigi aliyorum . Geriye takinca hem kameraya hemde teybin tetikleme ucuna elektrik gidiyor

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

1. resimdeki kahverengi kablo + tetik olması lazım

Evet, aynen öyleymiş. Sabahleyin sadece kameradan gelen rca fişini taktım, çalışmadı. Dediğiniz kahverengi kabloya geri vites lambasından almış olduğum artı ucu bağladım, anında görüntü oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

digital kamera değil abi dijital sinyal . kameraların görüntüsü diyisal yani sayisal sinyal olarak çıkar . daha sonra rf dediğimiz yani analog hale modülatörlerle çeviriyoruz 

Dijital değil. yanlış öğrenmişsiniz. 

Yorum bağlantısı
Çetin Özkan
(düzenlendi)

Normalinde arac kumandasida calismasi icin arka tarafda canbux adi verilen kutu olmasi gerekiyor olsa o da otamatik calisiyor

tarihinde Çetin Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

D

Normalinde arac kumandasida calismasi icin arka tarafda canbux adi verilen kutu olmasi gerekiyor olsa o da otamatik calisiyor

Direksiyon üzerindeki kumandayı kastediyorsanız o zaten çalışıyor. 

Yorum bağlantısı
Çetin Özkan

kumanda özel olarak tanıtılabiliyor bu tip cihazların ön paneli forda uyumlu ama arka kısmı oem bir cihazdır bu yüzden hangi araca takılıyorsa o aracın canbux olmazsa bir çok özelliği kullanımıyorsunuz mesala orjinal par sensörü olmuş olsa aracınızda otomatik park moduna geçer ve ekranda görebiliyorsunuz kamerada bunun gibi o modul olmuş olsa sadece görüntü sinyal kablosunu çekmeniz yeterliydi gerisi otomatik devreye girecekti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu

kumanda özel olarak tanıtılabiliyor bu tip cihazların ön paneli forda uyumlu ama arka kısmı oem bir cihazdır bu yüzden hangi araca takılıyorsa o aracın canbux olmazsa bir çok özelliği kullanımıyorsunuz mesala orjinal par sensörü olmuş olsa aracınızda otomatik park moduna geçer ve ekranda görebiliyorsunuz kamerada bunun gibi o modul olmuş olsa sadece görüntü sinyal kablosunu çekmeniz yeterliydi gerisi otomatik devreye girecekti.

Wv araçlarda oluyor.Sadece sinyal kablosu çekmek yeterli oluyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

nasıl abi anlamadım .

bahsi geçen kameralar dijital değil. modülatör çıkışı da dijital değil.

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

bahsi geçen kameralar dijital değil. modülatör çıkışı da dijital değil.

arac kameralari ? tampona takilan ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...