İçeriğe Yönlendir

Ucuz Kaliteli Araç İçi Kamera ( Novatek 96650 Ar0330 D8 )

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan

Pil yok bunda... 

:bravo:  :D

Pil olmaması %100 daha güvenli ve stabil çalışmasını sağlar. Sevgili yöneticimiz şaka yapıyor bize  :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

[emoji15] Hayda olmadı o zaman birde pil almak zorunda kalmak istemem şimdi

Alamazsın zaten :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

:bravo::D

Pil olmaması %100 daha güvenli ve stabil çalışmasını sağlar. Sevgili yöneticimiz şaka yapıyor bize :rolleyes:

Kafam karıştı desem ne dersiniz ki acaba :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Kafam karıştı desem ne dersiniz ki acaba :)

Cihazda pil yerine onun yerini dolduracak kapasitörlerden var. Ve normal piller araba camında Güneşte sıcakta kalınca şişiyor. Şişme sonucu kameranın bozulma olasılığı yüksek. Video daha açıklayıcı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

[emoji15] Hayda olmadı o zaman birde pil almak zorunda kalmak istemem şimdi

:bravo:  :D

Pil olmaması %100 daha güvenli ve stabil çalışmasını sağlar. Sevgili yöneticimiz şaka yapıyor bize  :rolleyes:

Araçta bağlıyken tamam da.. Bağlı değilken ?

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Karar verin artik ne alacağız [emoji2] hangisini almak mantıklı ki bu durumda sonucta çok pahalı olmamalı elbette

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Olgu Erhan

Arkadaşlar her ne kadar birçok kamera incelesek, önersekte uzun süreli kullanımda tak-çıkart yapılmayacaksa kesinlikle kapasitörlü pilsiz cihazları tercih edelim. Dün akşam elimde bir gt680w vardı ve devamlı araçta-güneşte kaldığı için pil şişmesi olmuş, kasayı biraz açmış şişirmiş. Uzun vadede sıkıntı yaratabilir diye düşünüyorum.

Eğer sök tak yapamam diyorsanız kesinlikle KAPASİTÖRLÜ kamera :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Buğulu çıkmış pc de böyle değil...

Bu video ülkemizde kullanılamıyormuş... izleyemedim

Yorum bağlantısı

Kamera iki tane 32gb kartı bozdu. 32gb destekliyor yazıyor ama desteklemiyor sanırım. Satıcı eprance a soyledim ama beklediğim cevabı alamadım. Bir tane kart verin helalleselim dedim yeni urun alın indirim yapalım ve hediyeler gönderelim dediler

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Kamera iki tane 32gb kartı bozdu. 32gb destekliyor yazıyor ama desteklemiyor sanırım. Satıcı eprance a soyledim ama beklediğim cevabı alamadım. Bir tane kart verin helalleselim dedim yeni urun alın indirim yapalım ve hediyeler gönderelim dediler

Bu Cihaz Class 10 MicroSD kartlar ile sağlıklı çalışmıyor. Class 6 ve Class 4 kartlar ile 32 GB kadar destekliyor.

Ben aylardır babamın aracında class 4 16 gb kingston marka kart ile sıfır hata çalıştırıyorum. Sizin tercih ettiğiniz ve bozulan hafıza kartları hangisiydi ?

Babamın araç 169 binde ve 2012 model deli gibi kilometre yapıyor düşünün nerede ise 7/24 araç sürer.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...