İçeriğe Yönlendir

0 Araç Showroom Da Aküsü Bitmiş Olabilir

Osman Sönmez

Recommended Posts

Osman Sönmez

Aracımı satın aldıktan sonra Ocak mtv anlaşmasından dolayı bayide kalmasını istedim, araç 1 hafta sonra geldi, gelir gelmez tecrübesizlikten gidip görelim dedik havalar kış kötü mümkünse kapalı alanda beklemesin dedim satıcı da showrooma alalım mı dedi bende olur farketmez dedim. Araç showrooma geldikten yaklaşık 5 gün aralıkla çeşitli vesilelerle bayiye gittim araçta her hangi bir sıkıntı yoktu.

Son gittiğimde (yani showroomda yaklaşık 12. gününde) arkadaşın arabasının muayenesi için satıcıdan araçtaki trafik setini istedim, bir arkadaşını görevlendirdi çocuk gidip geldi satıcının kullağına bir şeyler dedi aküsü bitmiş gibi birşeyler duydum o an ne tepki vereceğimi bilmediğimden dolayı araca baktım görünürde sorun olmadığını anladım ve bir şey demedim.

Şimdi böyle bir durumda 0 bir aracın aküsü bitebilir mi, bu büyük bir problem mi, yani akü değişikliği vs gerektirir mi, bayiye karşı nasıl bir tavır sergilemeliyim, tecrübelerinizi iletirseniz çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Maalesef bitebilir.  Eğer çalışmadan çok fazla far, müzik sistemi vb. kurcalanırsa, kapılar açık kalıp iç mekan aydınlatmaları açık kaldıysa ya da açık unutulduysa biter akü. Bence normal.    

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Sönmez

Bilgiler için teşekkür ederim içimi rahatlattınız bugün epeyce kafaya takmıştım :) , ilk aracımız malum tecrübesiziz, yine de bayiyi bir sıkıştırıyım gerçi geçiştireceklerdir ama, bu da ders oldu showroom işi biraz sakat varsın soğukta bekleseydi keşke.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

10 yıl sokkata kalsa bu sebebğle birşey olmaz pek ama normal bir istekti sizin ki , hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Osman Sönmez

10 yıl sokkata kalsa bu sebebğle birşey olmaz pek ama normal bir istekti sizin ki , hayırlı olsun

Teşekkürler Çağlar Bey.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Showrom da bekletmeniz sıkıntı olmuş.yinede hayırlı olsun..iyi günlerde kullanın...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Sönmez

biter ve fakat 7 sene yerine 2-3 senede akünüz mefta olur.

O zaman değişim talep edeyim bi bakalım ne diyecekeler.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

biter ve fakat 7 sene yerine 2-3 senede akünüz mefta olur.

sıfırlandı dememiş bir konuşma duyulmuş

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

O zaman değişim talep edeyim bi bakalım ne diyecekeler.

Yok ya üzme adamları. Normal vukuat.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Issız bir ada da dursun, şovrom'da durmasın diye düşünüyorum.

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Osman Sönmez
(düzenlendi)

Issız bir ada da dursun, şovrom'da durmasın diye düşünüyorum.

Hüseyin Bey geçte olsa anladık, ders oldu bana da :(

tarihinde Osman Sönmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...