İçeriğe Yönlendir

Dizel Fiesta - Benzinli Focus Mtv Si

Sedat Ünsal

Recommended Posts

Sedat Ünsal
(düzenlendi)

"devletin resmi sitesinden alıntıdır"

2013 fiesta 1.5 dizel

xJdXJw.jpg

2011 focus 1.6 benzinli

eon29w.jpg

tarihinde Sedat Ünsal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Fiesta 1-3 yaş grubunda, focus ise 4-6 yaş grubunda.

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

2014 yılında dizel araçlara vergi düzenlemesi yapılacak denilmişti. değişen bişey yok gibi.

Yorum bağlantısı
Murat Gök

Ne kadar vergi veriyoruz millet olarak ya.Alirken vergi kullanirken vergi sahip oldugun paradan vergi oturdugun evden vergi.Cark iyi donuyor soyle bakinca.Bence cok da az degil meblaglar.

Yorum bağlantısı
Bülent Yılmaz

vere vere kurtulamadık zaten ...

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

sabah baktim 2008 model 1,6 motor focusuma gecen seneki 620 tl mtv yerine 375 tl cikti..artış beklerken düşüş oldu baya..

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

sabah baktim 2008 model 1,6 motor focusuma gecen seneki 620 tl mtv yerine 375 tl cikti..artış beklerken düşüş oldu baya..

sizinki 7-11  yaş aralığına giriyor artık. kısmetse seneye benim oğlanda 7 olacak :)

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

sizinki 7-11  yaş aralığına giriyor artık. kısmetse seneye benim oğlanda 7 olacak :)

benım beyaz balınanın mtv'si düşmüş sabah baktım milli piyangodan para çıkmış gibi oldu..eskiyor arabam ama napalım işimizi görsün zamanı gelince yenileriz 90 bın km'de 160 bine kadar yolu var

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Avrupada eski arabalara çevreyi daha çok kirletmeye başladığından  mtv artarak gittiği için orda eski 2.ci eller çok ucuz oluyor. 10 yaşından sonra mtv o kadar artıyorki gidip millet sıfır alıyor. Burdada tam tersi...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...