İçeriğe Yönlendir

Fiestamı Fareler Yedi.

Musa Durmuş

Recommended Posts

Musa Durmuş

Biraz önce arabama bindim biryerlere gidecektim.Sis farlarimi açtım yanmadi. Ampulleri mı patladı diye düşündüm ama patlamamış.Motor kaputunu açtım sigorta kutusunun oraya bakarken birde ne göreyim fare ordaki kabloları parça pincik etmiş. Kaskoyu aradım karşılamıyor. Şimdi ne yapmak lazım yardım edermisiniz.

Yorum bağlantısı
Uysal DEVECİ

Geçmiş olsun , Uzun süredir yatan bi arabamıydı ?  

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Gecmis olsun, hain fare...

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Kasko karşılamazmıymış ? Ehil bir elektrikçiye ihtiyacınız var istanbulda olsanız yardımcı olunurdu ama malesef antalya

Yorum bağlantısı
Musa Durmuş

Hayır 2 güne bir binerim arabama ama tahminimce antalyaya 2 gündür yağmur yağıyor.Yağmurdan kaçıp benim arabaya saklanmış herhalde.

Yorum bağlantısı
Misafir

kaskoların çoğunda kemirgen hasarlarına karşı koruma var aslında ama  :unsure2:

geçmiş olsun,dilerim maliyeti çok yüksek olmadan halledersiniz

Yorum bağlantısı
Musa Durmuş

Servis fiyatları biraz pahalıdır herhalde.Ama niçin kasko karşılamıyor anlamadım.

Yorum bağlantısı
Turgut Ünal

Geçmiş olsun,kaskonuz tam kapsamlı değilmiydi?

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Açlık her canlıya neler yaptıryor dimi  :)

Geçmiş olsun...

Yorum bağlantısı
Samet Daş

Klerat alın aracı koyduğunuz yere bir kaç tane koyun fare sorununuz çözülsün en azından.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ehil elektrikçi bulun, 3 kuruş fazla olsun önemsemeyin, yetkili servis bu tip tamirat yapmaz, tesisat değişimi der, prosedürü böyle

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Sonata

Geçmiş olsun, elektrikçi bulun serviste yüksek fiyatla karşılaşırsınız.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

allahtan şase yaptırıp arabayı yakmamış.

Yorum bağlantısı
İsmail Oğuz Şeker

geçmiş olsun da, kemirgen özel olarak yazacak mı şimdi poliçede  :unsure2:  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Engin Kırtay

Kasko neden karşılamıyor? Poliçenizde "kemirgen ve diğer vahşi hayvanların verdiği zararlar" klozu yok mu?

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Kasko neden karşılamıyor? Poliçenizde "kemirgen ve diğer vahşi hayvanların verdiği zararlar" klozu yok mu?

essek depmesi falan....
Yorum bağlantısı
Levent Ayhan

geçmiş olsun ... Antalya nın fareleri meşhurdu eskiden... demek hala aktifler... benim aracı alırken büyük bir oto elektrikçi dükkanına uğramıştık satıcı ile. orayı çok methetmişti.isterseniz adresini bulabilirim.

Yorum bağlantısı
Musa Durmuş

Herkese yardimlarindan dolayı çok teşekkürler.Bugün gündüz gözü ile baktım çok fazla bir zarar yok gibi.Bir kaç kabloyu tam koparmış 6-7 kablonun dışıni soymus.Çok sıkıntılı bir durum yok gibi.

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

Herkese yardimlarindan dolayı çok teşekkürler.Bugün gündüz gözü ile baktım çok fazla bir zarar yok gibi.Bir kaç kabloyu tam koparmış 6-7 kablonun dışıni soymus.Çok sıkıntılı bir durum yok gibi.

Kasko firma isminizi paylaşabilir misiniz neresi bu teminatı vermiyor öğrenelim..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...