İçeriğe Yönlendir

Chrome'a Da Yeni Sekme Açılış Sayfası

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mustafa Şahin2

Sonuna kadar savaşacağım.. :D

abi artık savaşmana gerek kalmadı.ayarlara giriyorsun bu kullanıcıyı sil diyorsun ve bütün ayarların eskisi gibi oluyor.şayet sık kullanılanlarında ne varsa gidiyor kullanıcı hesapları şifreler hepsi sıfırlanıyor

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Bende de lanet bir şey var kendine her sayfa açışta yeni bir sekme açıyor. Ne yaptıysam bulamadım. Alıştım artık beraber yaşamayı öğrendik... :(

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Nerdesin kardeşim yaa, streslere girdik burda.. 

Bir telefon kadar uzakım. ;)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

yanlış yol. :)

Olm o "Yeşil Yol" değil miydi? Tom Hanks falan? :unsure2:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Mehmet, ayarlardaki "başlangıçta"da "Belirli bir sayfayı veya sayfaları aç .Sayfaları ayarla" kısmından "sayfaları ayarla"ya basarak orada değiştirme işlemi yaptırmıyor mu bu meret?

he ya bende niye bulamadım altyazısını diyorum. Wrong vay yazıyordum ben. :p

Ben de var çocum, atim mi imeyline? :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mehmet, ayarlardaki "başlangıçta"da "Belirli bir sayfayı veya sayfaları aç .Sayfaları ayarla" kısmından "sayfaları ayarla"ya basarak orada değiştirme işlemi yaptırmıyor mu bu meret?

Ben de var çocum, atim mi imeyline? :p

korsana hayır. Korsana hayır. :D :D

korsan.gif

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

korsana hayır. Korsana hayır. :D :D

Ne biliyon? Belkim bu arkadaşımız amarigadan orcinal olarak aldı  filmi ama inklisçeyi unutunca altyazı ihtiyacı doğdu. Olamaz mı yani böyle şeyler dünyamızda? :crazy:

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ne biliyon? Belkim bu arkadaşımız amarigadan orcinal olarak aldı  filmi ama inklisçeyi unutunca altyazı ihtiyacı doğdu. Olamaz mı yani böyle şeyler dünyamızda? :crazy:o 

O zaman parasını verip altyazılısını alacak :D

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Benim bu tür olaylara karşı çözümüm basit. Bilgisayarı formatlayıp temiz bir şekilde kurdum. Bana gerekli tüm program ve araçlerı da kurup en son güncellemeleri yükledim. Risk teşkil eden programların hiç birini kurmadım. Daha sonra Acronis 2013 ile image aldım. Acronisin en güzel özelliklerinden birisi başlangıca F11 ile Acronis başlangıç eklemesi. Evde kullanmadığım 1GB bellek vardı onu da Acronis Boot olarak hazırladım. Şimdi bilgisayarımda Anti virüs bile yok. Gerekirse truva atlarıyla yarış bile düzenlerim. :biggrin: Bir şeylerden şüphelenirsem bilgisayar 10 dakika içerisinde ilk günkü gibi temiz oluyor. :good1: Herkese tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

10 numara çözüm olmuş. Acronis cd lerimde var ama bir türlü kullanımını öğrenmedim. Neyse. Ama bu yandex tam bir baş belası. Böyle zorla kurdurtmasa kullanırız ama ille de kullanacaksın deyince olmuyor. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Benim bu tür olaylara karşı çözümüm basit. Bilgisayarı formatlayıp temiz bir şekilde kurdum. Bana gerekli tüm program ve araçlerı da kurup en son güncellemeleri yükledim. Risk teşkil eden programların hiç birini kurmadım. Daha sonra Acronis 2013 ile image aldım. Acronisin en güzel özelliklerinden birisi başlangıca F11 ile Acronis başlangıç eklemesi. Evde kullanmadığım 1GB bellek vardı onu da Acronis Boot olarak hazırladım. Şimdi bilgisayarımda Anti virüs bile yok. Gerekirse truva atlarıyla yarış bile düzenlerim. :biggrin: Bir şeylerden şüphelenirsem bilgisayar 10 dakika içerisinde ilk günkü gibi temiz oluyor. :good1: Herkese tavsiye ederim.

Eskiden Norton'un Ghost'u vardı. Onsuz gezmezdim. Disketli günler... Hey gidi hey! :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Samet Yarın

Aynı sorun bende de oldu.

Ayarlar-

başlangıçta-

belirli bir sayfayı veya sayfaları aç kısmından sayfaları ayarla yaparak düzeltim.:-)

Yorum bağlantısı
çetin kılıç
(düzenlendi)

Eğer tarayıcınız yandex  varsa denetim masası/progekle kaldır/yandex varsa eğer kaldır.

yoksa  Crome ise tarayıcın ayarlara(crome tıkla sağ üst köşe) gir . başlangıçta seçeneğinin altında "belirli bir sayfayı aç veya ayarla " seçeneği var oradaki kutucuğu işaretle sağında sayfaları ayarla var oraya tıkla oraya http://www.google.com.tr gir tamam de.ARAMA seçeneği altında arama motorunu google seç hemen sağında arama motorlarını yönet de eğer orada yandex benzeri arama motoru varsa  x işaretine tıklayarak kaldır googleyi varsayılan yap bu kadar.

Çözüm 2 

eğerki expolerer ise arama motoru google olduğu halde bir virüs tarafından reklam siteleri gibi siteye bağlanıyorsa expolerere sağ tıkla özellikler de  kısa yol sekmesinde Hedef bölümünü "C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" dışında ise (exe" )tırnaktan sonraki yazan her şeyi sil tamam de hepsi bu kadar. Kolay gelsin

format son çaredir. hdd yi yıpratır
tarihinde çetin kılıç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bende de lanet bir şey var kendine her sayfa açışta yeni bir sekme açıyor. Ne yaptıysam bulamadım. Alıştım artık beraber yaşamayı öğrendik... :(

Benimki de öyle idi bir ara. Sonra kendiliğinden düzeldi. Sabret.

düzeldi mi abi*

Düzeldi

Bir program kurulmuş. O yapıyormuş. Kaldırınca düzeldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...