İçeriğe Yönlendir

Chrome'a Da Yeni Sekme Açılış Sayfası

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Misafir

Bendede firefox ta aynı durum var çocuklar farkında olmadan evet diyerek yandex kurulmuş sonra znoo.net diye sayfalar açılıyor.Ne yaptıysam engel olamdım ekle kaldırda hiç harici yükleme falan yok.Sürüm update bile yaptı düzelmedi.Yakında komple format atabilirim.Ben 2 tarama motorunuda yükledim kullanıyorum.2 sindede aynı durum mevcut.Ayar falan hikaye işletim sistemi tabanında bir yerlere kendini atayor ve yeri bulunursa buradan silmedende düzeleceğini pek sanmıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Bendede firefox ta aynı durum var çocuklar farkında olmadan evet diyerek yandex kurulmuş sonra znoo.net diye sayfalar açılıyor.Ne yaptıysam engel olamdım ekle kaldırda hiç harici yükleme falan yok.Sürüm update bile yaptı düzelmedi.Yakında komple format atabilirim.Ben 2 tarama motorunuda yükledim kullanıyorum.2 sindede aynı durum mevcut.Ayar falan hikaye işletim sistemi tabanında bir yerlere kendini atayor ve yeri bulunursa buradan silmedende düzeleceğini pek sanmıyorum.

+1

+1

tüm dosyalarını kaldırıyorsun abi ff, chromu düzeltiyorum.explorer bir türlü düzeltemiyorum

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

yandex elements kurmuştur abi. Denetim Masasından program ekle kısmına bir bak bakalım. Var mı böyle bir eklenti? Yandex.Elements.

Yok Zafer.. Yandexin kendisi bile yok.. 

komple kaldır abi denetim masasından.sonra gizli dosyaları göster de belgelerime git appdata klasör içinde google ile ilgili olan dosyaları sil

sonra programfiles google dosyalarını sil abi.bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra yeniden kurulumu yap sorun öyle düzeliyor.

başbelası yandex.sağa sola bulaşıyor habire sinir ediyor benide herseferinde

program ekle kaldırda yandex ile ilgli toolbar falan varsa onlarıda kaldır abi

Çözüm değil.. Ayarları google'a senkronize ediyor.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi ayarlardan uzantılar bölümüne baktın mı?

chrome://extensions/

Baktım.. 

Kafayı yemek üzereyim.. 

7q0z.jpg

7z6n.png

bn95.jpg

+1

tüm dosyalarını kaldırıyorsun abi ff, chromu düzeltiyorum.explorer bir türlü düzeltemiyorum

Chrome'u google'a giriş yaparak kullanırım ben.. Bu sebeple yeniden kurmak işe yaramıyor.. Ayarlar google'da tutuluyor.. 

Yani evden ayar yaptığımda işyerimin ayarları değişiyor.. 

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Mehmet abi Yandex browser denedinmi hiç ? Ben hızından, seri sayfa geçişinden cok memnunum. Sorunu çözdükden sonra denemeni tavsiye ederim abi..

Ads_z.png

+ sekmeye basınca belirlediğin sayfaların kısa yollarını veriyor en çokta bu sebebpten dolayı kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tarayıcı ayarlarını sıfırlamayı denediniz mi? Yandex'in böyle bir sıkıntısı var aslında. Bilgisayara kurarken virüs gibi tüm tarayıcıların içerisine birşeyler kuruyor. Hangi tarayıcıyı açarsanız açın yandex sayfası geliyor.

Galiba bunu da yaptım.. :(

Zafer üç ihtimali de denedim... sonuç, yandex kazandı :(

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Al al eşek anırana kadar namazı kıldın kıldın yoksa namazda gider :D :D

Sen de aldın mı ironiyi :D

Bu arada emminin konu mındar oldu :D

Anlamam mı. Kötü eşşek. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Şafak Yandex düşünmüyorum... :(

Dayatmaya da hiç gelemem..  :jedi:

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Abi denetim masasında farklı bir program varmı, bu gun tarihinde yuklenmiş ?  hiç belirti yoksa virüste bulaşmış olabilir abi.

Diğer masaüstü pcde aynı dediğin olay vardı abi, olayın içinden çıkamamıştım en sonunda format atmıştım.. Düzelmişti.. Ask.com diye bişi var oda bulaştımı bırakmıyor :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi gelen sekmede ki settings'e baktın mı ?

Öyle bişi yok Mert. varsa tarif et lütfen :)

Abi denetim masasında farklı bir program varmı, bu gun tarihinde yuklenmiş ?  hiç belirti yoksa virüste bulaşmış olabilir abi.

Diğer masaüstü pcde aynı dediğin olay vardı abi, olayın içinden çıkamamıştım en sonunda format atmıştım.. Düzelmişti.. Ask.com diye bişi var oda bulaştımı bırakmıyor :D

Geçmişe döneyim :)

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Öyle bişi yok Mert. varsa tarif et lütfen :)

Geçmişe döneyim :)

Aynen abi  denemekte fayda var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bingo... 

search protect

Value App 

Adında iki program varmış ikisini de kaldırdım.. düzeldi..  :bravo:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Safak Acar
(düzenlendi)

En etkili çözüm,  anormallik hissedince o gün tarihli program kontrolü yapmak :D

Gözün aydın abi :bravo:

tarihinde Safak Acar tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yarın yine patlar, yandex bu, arkası saaalllaammm

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Memet, cmd'den regedit yapacan, bul'a yandex yazacan, ne varsa silecen. Yandex'i bulamayınca bakalım ne .ok yiyecek kıro(m). :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Mesele yandexle ilgili değilki ,

x arama motoru üzerin yandex reklamı koymuşlar , bi program setup un içine atıyorlar millete virüs gibi dağıtıyorlar :D  Programı kurarken kullanıcıdan habersiz onuda kuruyor.. (bazıları insaflı yine onay istiyor..)

Biz türk milleti bazen aceleyle hepsine evet diyoruz alışkanlığın etkisiyle :D 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bugün ah aldın ya sen ondan öyle olmuştur Emmi  :D

Niye yaa :D

Şu programı kurmuştum arkadaşlar... Siz siz olun kurmayın :D

http://www.fileparade.com/listing/123033/PIXresizer?did=10844&pid=1&ppd=search,35406812778,pixresizer,e,,c,0,,,&gclid=CJz28LLN5bsCFQhZ3god8wUAng

Memet, cmd'den regedit yapacan, bul'a yandex yazacan, ne varsa silecen. Yandex'i bulamayınca bakalım ne .ok yiyecek kıro(m). :crazy:

Nerdesin kardeşim yaa, streslere girdik burda.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...