İçeriğe Yönlendir

Hp Yazıcı Tavsiyesi

Emre Erdoğmuş

Recommended Posts

Emre Erdoğmuş

Merhaba arkadaşlar. HP tercih sebebi olması itibariyle çok fonksiyonel olmasına gerek olmayan evde kullanım için sıfır yazıcı tavsiyelerine ihtiyacım var. Marka model belirtirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Merhaba arkadaşlar. HP tercih sebebi olması itibariyle çok fonksiyonel olmasına gerek olmayan evde kullanım için sıfır yazıcı tavsiyelerine ihtiyacım var. Marka model belirtirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.

Hp 4625 tavsiyemdir. Wireless, fax tarayıcı.

4 adet kartuşla çalışıyor, kartuşun adedi 10$ ile en ucuz serisi. Ofiste kullanıyorum ve çok memnunum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Erdoğmuş

Sani Bey teşekkür ederim. Daha uygun fiyatlı ve wireless vs. özellikleri gerekmeyen ev tipi kullanıma uygun bir model bakıyorum. :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Renge ihtiyacınız yoksa Canon i-SENSYS LBP6020.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Renge ihtiyacınız yoksa Canon i-SENSYS LBP6020.

Windows telefon alandan gelen öneri ancak bu kadar :p

Yazıcıda HP'den şaşmayacaksın. Nokta vuruşluda OKI.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Renkli olması şart değilse ve çok sık kullanmayacaksanız lazerli yazacı almanızda fayda var.Sık kullanım olmadığında mürekkeplilerin kartuşları donabiliyor ve işe yaramaz hale geliyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Windows telefon alandan gelen öneri ancak bu kadar :p

Yazıcıda HP'den şaşmayacaksın. Nokta vuruşluda OKI.

HP'nin "ucuz" ürünü alınmaz. :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

HP'nin "ucuz" ürünü alınmaz. :)

Yazıcıda her ürünü alınabilir. İnan ki bak :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

HP Deskjet 1516 yazıcı+tarayıcı+fotokopi yeni ürün. 150 tl civarında.Kartuşları da 2 adet tanesi 20-22 tl civarında...Yazıcıda HP gerisi hikaye..

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Yazıcıda her ürünü alınabilir. İnan ki bak :)

Umarım öyledir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Hp nin basit laser versiyonu 1020 serilerinden alın 1021 1022  wireless olanı da iyi. toneri doldurulur. sonuçta laserdir. sıfır toner 100 liradır.  düzeltiyorum 1102 olacak. 1020 ile aynı kasa ama numaralar ilerlemiş :)

ayrıca masada yer kaplamaz.

bundan  

HP Laserjet Pro P1102 Laser Yazıcı CE651A   233 TL. tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sinan Çiçek

Büro da Hp Laserjet p1566 ve 1022 kullanıyorum gayet iyi fiyatı da uygundur galiba. Çok fazla döküm veriyor.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Sonata

Bu zamanda kartuşlu yazıcı israf bence çünkü uzun süre kullanmayınca mürekkepleri kartuşun altında kuruyor ve kullanılamaz hale geliyor, baskı hızlarıda çok düşük.

düşünürseniz laser yazıcı bakın en uygun fiyatlı en sorunsuz markalardan biri brotherdir.

Müşterisini orjinal tonere mahkum etmez. Tonerleri chipsizdir ve genelde tonerin sadece tıpasını açıp kolaylıkla toner tozunu ile dolumunu yapabilirsiniz.

Brother HL-1111 LaserJet Mono Yazıcı bu model n11 de 168 tl ama chip varmı bilemiyorum. Tam dolu toner ile geliyor kargo bedava ve 2000 sayfa çıktı alabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Brother DCP 1510 yazıcı/tarayıcı/fotokopi özellikli mono lazer yazıcıyı 430 kağıda aldım  bir hafta önce. Yanında üç doldurmalık yedek toneriyle. Kağıt sıkıştırmaya son sloganıyla satışta. Yazım kalitesi de güzel. 1200 DPİ. Kartuşunda chip yok. doldur doldurabildiğin kadar. Hp 1102 nin kartuşu chipliymiş. toner bitince ille orijinal kartuşunu almak zorunda kalacaksınız ki, o da yazıcının yarı fiyatından biraz daha pahalıcadır diye tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
Emre Erdoğmuş

Herkese degerli yorumlari icin tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

hp 1102 kullanıyorum tavsiye ederim. Orjinal tonerle 1500 sayfa dolum ile 750 sayfa siyah beyaz çıktı alıyorum. 2 defadır dolum yaptım. Sıkıntı yok. 

Yorum bağlantısı
çetin kılıç

Yazıcı alırken önemli olan ne için kullanacağınız ev iş günlük ortalama baskı ne kadar dır? Önce buna göre yazıcı araştırmanız lazım. 

Ama size yinede önereceğim orta seviye ürün      hp laserjetlerden herhangi biri olabilir. Aldığınız yazıcı mutlaka tonerli olsun hem dolumu basit ucuz hem toneri uygun fiyat ve de Tam emin olmamakla birlikte yaklaşık 10 000  baskı yazıyor. 

kartuşlu yazıcı ise kartuşu yazıcıdan pahalı çabuk arıza verir. !00 150 baskı yazmadan biter. yazıcı ömrü kısadır . Baskı daha yavaştır, her an bozulmaya meyillidir. Baskı kalitesi de düşüktür.

hp laserjet 1020 güzel bir ürün 

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Yazıcı alırken önemli olan ne için kullanacağınız ev iş günlük ortalama baskı ne kadar dır? Önce buna göre yazıcı araştırmanız lazım. 

Ama size yinede önereceğim orta seviye ürün      hp laserjetlerden herhangi biri olabilir. Aldığınız yazıcı mutlaka tonerli olsun hem dolumu basit ucuz hem toneri uygun fiyat ve de Tam emin olmamakla birlikte yaklaşık 10 000  baskı yazıyor. 

kartuşlu yazıcı ise kartuşu yazıcıdan pahalı çabuk arıza verir. !00 150 baskı yazmadan biter. yazıcı ömrü kısadır . Baskı daha yavaştır, her an bozulmaya meyillidir. Baskı kalitesi de düşüktür.

hp laserjet 1020 güzel bir ürün 

Çetin açıklamalar güzelde,hp 1020 artık üretilmiyor,yerine 1102 ler var şu anda....

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hp den lazer yazıcı dışında yazıcı alınmaz (O da ucuzları için, pahalı alınacaksa zaten çok çok daha iyileri vardır) Nokta.

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Ben yıllardır HP kullanıyordum hep kartuş sorunu oluyordu. Geçenlerde (3 ay önce :p ) mediamarkttan online Brother HL-2130 Yazıcı aldım 150 tl gibi bir fiyata çok hoşuma gitti. Özellikle ürün lazer yazıcı olduğu için baya baskı yaptım demo tonerle birlikte. Araştırdığım kadarı ile bu Brother lardaki toner çipsiz olduğu için evde kendimiz de dolum yapabiliyormuşuz. 

Yorum bağlantısı
çetin kılıç

Çetin açıklamalar güzelde,hp 1020 artık üretilmiyor,yerine 1102 ler var şu anda

Olabilir ben 1020 de kalmışım daha     :) 

Ayrıca birde şunu araştırmak lazım, tonerler dolum yapılıyor mu? Bazı yazıcıların tonerleri dolum olmuyor diye biliyorum. Toner dolumu 15 20 lira  civarı sanırım.

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Olabilir ben 1020 de kalmışım daha      :) 

Ayrıca birde şunu araştırmak lazım, tonerler dolum yapılıyor mu? Bazı yazıcıların tonerleri dolum olmuyor diye biliyorum. Toner dolumu 15 20 lira  civarı sanırım.

Evet Çetin bu 1102 lerin tonerleri dolum da oluyor.Yani Samsung veya Xerox lar gibi chip falan yok..

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

HP  2060 tavsiye ederim 2 senedir evde kullanıyorum,kartuşları yarıya ancak indi daha. üstelik kuruma falan yok.kartuşları tam dolu geliyor.renkli yazıcı-tarayıcı-fotokopi  kartuşu da ucuz üstelik. size biri öneri daha. teknosadan alın. üstüne 1 yıllık tekno garanti alın. 3. yıl içinde(standart garanti süresi olan 2 yıl bitip 3. yıl başladığında beğenmedim deyip koşulsuz iade edin. yerine istediğiniz bir ürünü alın.(tekno garanti kapsamında 300 tl altına koşulsuz iade alıyor teknosa)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...