İçeriğe Yönlendir

Bakmadan Almayın

Misafir

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Media Markt ucuz satar ama müşteri memnuniyeti sıfır. 

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Hızlıal.com'dan evin beyaz eşyalarını 10-15 gün önce öğle saati sipariş ettim TV inanılmaz bir şekilde yurtiçi kargo ile ertesi gün, diğerleri Horoz kargo ile 2. gün elime ulaştı. Horoz kargo ana nakliye arabası ile geldi ben çıkartmazlar diye düşündüm ama sağolsunlar 3. kata çıkardılar ürünleri. (Gardırop Buzdolabı, 9/6 çamaşır yıkama kurutma mak. bulaşık mak.) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Hızlıal.com'dan evin beyaz eşyalarını 10-15 gün önce öğle saati sipariş ettim TV inanılmaz bir şekilde yurtiçi kargo ile ertesi gün, diğerleri Horoz kargo ile 2. gün elime ulaştı. Horoz kargo ana nakliye arabası ile geldi ben çıkartmazlar diye düşündüm ama sağolsunlar 3. kata çıkardılar ürünleri. (Gardırop Buzdolabı, 9/6 çamaşır yıkama kurutma mak. bulaşık mak.) 

Yurtiçi Kargo bu konuda çok iyi, an be an gönderinizi kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca size ne zaman teslim edileceğini baştan söylüyorlar.

Yorum bağlantısı
Yakup Başaran

hızlı aldan oğlana tablet aldım. kampanya vardı. 750 tl alışverişe 75 tl worldpuan diye. tablet hoşuma gitmedi geri iade ettim. ilgisizliği görünce, diğer iki ürünüde iade edeceğimi söyledim. istisnasız tüm ürünleri geri iade aldılar. Taksitle aldığım ürünleri kredi kartından iptal ettiler. öyle taksit taksit iptal etmediler yani. 75 TL worldpuan için tekrar geri aradım. dedim ürünleri iade ettim, puanı düşmeniz lazım. Beyefendi kampanya öyleydi, siz iade etmiş olsanız dahi puan sizde kalacak dediler :). puanlar bende kaldı. ;)

aldığım tablet obio markaydı, yerine samsungla değiştirin dedim, onu ayrı sipariş edersiniz dediler,

diğer iki ürünü iade etmek istiyorum dedim. neden diye dahi sormadılar. o yüzden iade ettim.

velhasıl, her mağaza aynı değil. hepsiburada dan kardeşim hakem heyeti kararıyla bir sene sonra alabilmişti parasını (ürün iadesini yaparak). biraz şans bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Yurtiçi Kargo bu konuda çok iyi, an be an gönderinizi kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca size ne zaman teslim edileceğini baştan söylüyorlar.

Ben hepsini Horoz kargoda sanıyordum hiçte takip etmedim. Önünden geçerken Yurtiçi'ne başka bir kargo için uğradım yükleme aracı önünde tvyi gördüm "benimkiniz aynısı kim almış ki" diyerek alıcıya baktım şok oldum meğer benimmiş :D Hemen içeriye falan baktım buzdolabı var mı diye :)  Nasıl aldım kaçtım anlatamam :D 

Hızlıal'dan baya bi alışveriş yapmışlığım vardır. Kutusuz belgesiz 1 senelik bluetooth kulaklığı servise gönderdim buna işlem yapmayız dedi. Hızlıal ürünü kendisi geri alarak ödeme yaptı bana. Hepsibura'dan fotoğraf makinesi aldım 1 hafta sonra mail attılar ürün stokta yok diye, olmayan ürünü satmışlar bir iki hafta oyaladıktan sonra taksit taksit ödeme yaptılar. İşin sonunda kargo gelecek diye aldığım wd-40'a 10 lira kargo ödediğimle kaldım :D daha da bir şey almadım o günden beri.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Maalesef bazen netten alışveriş cazip geliyor çoğu zaman ama külfetli ve özellikle elektornik ürünlerde yine en iyisi mağazadan almak galiba. 

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

bütün internet alışverişleri zaten sıkıntılı oluyor bir de fiyatı şişirip sonra üstünü çizip indirim yaptık diyorlar,

indirimli fiyat ya piyasa fiyatına denk geliyor hatta çoğunlukla piyasadan bile pahalıya geliyor.

ayrıca kargo parasınıda unutmamak lazım.

özellikle beyaz eşya da bi ürün 30 40 lira daha ucuz görüp aldanıyosun sonra 50 75 lira kargo parası veriyosun

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Hikmet Demirtaş

Tekrar geçmiş olsun, Mükremin Bey, hangi marka ve model olduğunu açıklamak da sakınca yoksa yazarmısınız.

Yorum bağlantısı

Tekrar geçmiş olsun, Mükremin Bey, hangi marka ve model olduğunu açıklamak da sakınca yoksa yazarmısınız.

Hikmet bey cihaz. SONY KDL40HX750 modeliydi, linkte o televizyon vardı. Demek ki satılmış,

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Gecen ay 6 telefon aldim iade ettim, sahibinden ve sanal pazardan. Hepsi pesin iade edildi. Hakkinizi ararsaniz kazanirsiniz. Mediamarkt beni yanlis yonlerdi, yanlis netbook almistim. Paketinide hemen atarim huyum kurusun. Iade icin gittim, kutusunu istediler yok dedim. Olmazsa olmaz dediler, bende didger urunu alacakken yanlis yonlendirdiniz diye kavga ettim. Bolge muduru ile gorustuler 10 dolar istediler. Vermedim alacaksiniz dedim aldilar. (Ankara optimum magazasi.) Ucuz urun satiyorlar cogu spot. Garantisi kendileri. Arka tarafta teknik servisleri var kendileri yapiyorlar.

tarihinde Necati Öner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...