İçeriğe Yönlendir

Sıradışı Ses Sistemleri :)

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Alper Keskin

Kabin didin mi böyle olacak :p Alttan alttan alacak :seytan: Ne o L port bilmem ne port :)

atrend_15DQVDD_12_dd_audio_digital_desig

Bizimki de yandan yandan alıyor abi :D   :nargile:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Bazı ses sistemleri vardır ki, vardırki işte. Söylenecek cümle yok :rofl:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz
(düzenlendi)

bunlarda elektrik veriyor ve mutlu son :)

tarihinde Aydın Akdeniz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Jp ile bi ara muhabbetim olmuştu. Fırlama amerikalı benim çantadan carputerime benim eski nokia telefonuma benziyor demişti :sandalye: 

Sonra kızdım şeffaf plexi kasa yapımştım Carputerime :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

25 hz. de kingofphyschlone yi tek geçerim. Kaç seneden beri adamın rekorları var. Vee ford Excursionu var :seytan:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

O kamyon ne öyle  :shok:  :shok:

Sırf mid sesler için dizayn edilmiş, sesi rezalet ötesi birşey işte :)

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

peh  :p

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

ses kalitesini demiyorum yarattığı basıncı diyorum  :shok:  :shok:  :shok:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

ses kalitesini demiyorum yarattığı basıncı diyorum  :shok:  :shok:  :shok:

Loud speaker onların hepsi. Basınç değil de çok ses verir o kadar. Ama alt ve üst frekans sıfır, kocaman sıfır :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Bu iş zevk işi. Siz fordclubçılar nasıl bir sis farı takınca seviniyorsanız, bunlar da 10 db lik ses fazla alınca seviniyorlar. Ve bu işten haz alıyorlar :seytan:

Okadar pentax muhabbetinden sonra Seninle ayni fikirde olacagim hic aklima gelmezdi :D
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Okadar pentax muhabbetinden sonra Seninle ayni fikirde olacagim hic aklima gelmezdi :D

:sandalye:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

merak ettiğim birşey var bass ların hepsi kutu gibi cam mı plastikmi nedir onun içinde sebebi nedir ?

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

merak ettiğim birşey var bass ların hepsi kutu gibi cam mı plastikmi nedir onun içinde sebebi nedir ?

Sorduğun soruyu gerçekten anlamadım ??  :unsure2:   :biggrin:

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Sorduğun soruyu gerçekten anlamadım ??  :unsure2:   :biggrin:

ben mi yanlış gördüm bilemiyorum ama bass ların hepsi kabin içine konulmuş cam gibi yada mika gibi sebebi nedir diye sordum

Yorum bağlantısı
Misafir

ben mi yanlış gördüm bilemiyorum ama bass ların hepsi kabin içine konulmuş cam gibi yada mika gibi sebebi nedir diye sordum

Pleksiglas... Görsellik amaçlı..

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Normalde sublar görevini yapmak için kabin içinde ters yada düz konumlandırılmak zorundalar.Bazı sistemlerde görsellik amaçlı (subu görünebilsin diye, ne bileyim aydınlatma falan ekleyen var) pleksiglass kabin yapılyor.Bildiğimiz mdf kabinin görevini yapıyor sadece şeffaf olanı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Pleksiglas... Görsellik amaçlı..

Normalde sublar görevini yapmak için kabin içinde ters yada düz konumlandırılmak zorundalar.Bazı sistemlerde görsellik amaçlı (subu görünebilsin diye, ne bileyim aydınlatma falan ekleyen var) pleksiglass kabin yapılyor.Bildiğimiz mdf kabinin görevini yapıyor sadece şeffaf olanı :)

teşekkür ederim güzel gözüküyor :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...