İçeriğe Yönlendir

İnternet Üzerinden Araba Almak

Fatih Öztürk27

Recommended Posts

Hasan Varnalı

merak ettiğim birşey var bass ların hepsi kutu gibi cam mı plastikmi nedir onun içinde sebebi nedir ?

Yorum bağlantısı
Misafir

Başlık kafa karıştırıcı olmuş sanki. Ben dahil ve birçok kullanıcıda araçlarını internetten alıyor  :)

Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Başlık kafa karıştırıcı olmuş sanki. Ben dahil ve birçok kullanıcıda araçlarını internetten alıyor  :)

Alıyor derken seçiyor beğeniyor ve uygun olursa sahibi oluyor.

Ben bu aralar araba bakıyorum 3 tane buldum ama direk almam gider incelerim değilmi ?

Yoksa ver hesap no sunu eft yap araba eve teslim .Eeeeeee noter satışı evrak ıvır zıvır ?

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Satış işleri benimde aklıma geldi ama hepsi bir vekalete bakıyor.

Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Reklama bak ya :D

Evet kesinlikle reklamdan ibaret .

Arabanın kutusu güzelmiş :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
(düzenlendi)

Yarın bir gün bizim milletten biride yapar :)  sen reklama o zaman bak   :D  :D

tarihinde Serhan Gürbüzol tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Garaj bedavaya gelmiş oluyor. Bu iyi fikir.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Aracın kutusunu sağlamlaştırarak garaj olarak kullanmak mümkün.  :crazy:

ikinci elde satılığa çıkınca ilanı böyle olur "sahibinden az kullanılmış kapalı koli arabası " :crazy:

Yorum bağlantısı
Misafir

Teknosa sattığı ürün arızalandığında kutusu ile geri alıyor. Kutusuz almıyor.. Bunda dai kutuyu saklamak lazım mı acaba garantisi bitene kadar  :p  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Gelecekte bu tür alışverişlere sıkça rastlayacağız.Türkiye'de olması imkansız gibi.Çünkü kolinin içinden araba yerine ne çıkacağı belirsiz.İnsanların birbirine güvendiği ve haklarını arayabildiği ülkelerde olabilir.

Not:Bu reklam amaçlı yapılmış evet ama mesela bazı firmalar bunun alt yapısını hazırlıyorlar.Ama şu anda sadece sıfır araçlar için geçerli diye biliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Reklam ama bu işi Türkiye'de yaptıklarını düşündüm de bir an. Ne kadar dolandırıcı çıkar ortaya. 50.000 lik arabaya 40.000 deyince inanan da çok olur. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Reklam ama bu işi Türkiye'de yaptıklarını düşündüm de bir an. Ne kadar dolandırıcı çıkar ortaya. 50.000 lik arabaya 40.000 deyince inanan da çok olur. 

Yanında 5 Kg bal ve 3 kutu Gergedan  :p bedava :fiuw:

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Yanında 5 Kg bal ve 3 kutu Gergedan  :p bedava :fiuw:

Sırf yanındakiler için alanlar bile olur.  :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...